Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

siska_br
12. aug 2009

lienka - to ma velmi mrzi. ja som tu nova, a vela dievcat nepoznam, tak som sa sama ani moc neponukala zoznamovat, by som sa citila na hovado trapne, ze si vsetky mena urcite nemam sancu zapamat ☹ ☹ teraz si vybavujem tvoju tvar, si sa nam prihovorila so samkom, ked sme riesili, ci ideme dom alebo nie, vsak?

magdi - kamilky radsej nie, su dost silny alergen, babatko na ne moze zle zareagovat. skus ozaj vlakninu, alebo na mna dost dobre ucinkuju slivky 😉

dannynka
12. aug 2009

sivka no nabuduce skusim poprosit autobusara nech zatrubi na kocicu maminu iste neodmietne 😀 😉 a drzime zajtra palceky 😉
veru aj ja by som sa mohla zenskemu objednat...ale nejako sa mi do toho nechce 😝

lienka55
12. aug 2009

Jasne ze keby nebolo sivky a ivell tak sa mozem hned pobalit domov. 😉

drobec.zz inak videla som ta ze sa pytas minkak ze kto som ,preco si sa neprisla mna opytat kto som?
Ved hned na zaciatku sme sedeli skoro vsetky pokope tak sme sa mohli zoznamit.

sivka
12. aug 2009

danyyyy, len sa objednaj, cim skor to budes mat za sebou, tym lepsie a budes kludna, ze je vsetko ok 😉
tak ked na mna najblizsie bude trubit autobus, ruka hore a mavam 😀 😀 😀

lienka55
12. aug 2009

siska ano bola som to ja.

dannynka
12. aug 2009

sivka no veru mala by som,ale asi az ked bude mat babka poobednu aby mi mohla detuchy postrazit...a aj mliecko si odsat kedze tam vela ludi byva a dlho sa cakava 😒 a co sa toho autobusu tyka oki 😀 😀 😀

drobec.zz
12. aug 2009
mami.sk
12. aug 2009

ahojte 😉

magda - u nas bolo uplne bezne ze Terezka nemala stolicu 5 dni aj viac kym bola len kojena 😉 zo zaciatku som trochu stresovala ale potom som sa tu na MK dozvedela ze je to uplne bezne 😉
a kazdy den som pila feniklovy caj a jedla probioticky jogurt a mala bola v pohode 😉

ivella - kde presne byvas?

drobec.zz
12. aug 2009

lienka, tak je mi to luto, ja som bola na tomto stretku prvykrat a tiez sa mi tazko chodi, som bola rada, ze mi manzel behal za malym, a ja som si vklude posedela, ved som sa ani na zachod neodhodlala az po hodine, snad sa zoznamime nabuduce, lebo pre mna to bolo tiez dost vela na dnes, tolko tvari, ved aj teraz sa manzel smeje, ako tu maturujem nad menami, kto je kto a len podla vasich albumov pozeram, tak snad nabuduce sa to postasti, a mne ked minka povedala, ze lenka tak ani som nevedela kto si, vobec si ta vybavit, kedze som tu chvilu a vobec som nevedela, ze nie si z TN, napr. az teraz mi doslo, ze tam bola sivka a s ivellou som sa tiez rozpravala a ked som dosla domov, tak som musela pozriet album, aby som presne vedela kto to je, lebo to je tazke na 1-krat tolko tvari...

ono by bolo lepsie mensie miesto, ale tam je to horsie aj s kocikmi a pri takom mnozstve ako bolo dnes je tazke vojst sa niekde inde a hlavne v cafe verde budu stretka ked sa schladi, tak tam sa skor clovek spozna, ale ked uz ma vela z nas aj po 2 deti, tak je to maly priestor, ale ak by sa objavilo nieco vacsie, tak treba len oznamit priestor a hned sa to moze zmenit...

ivella
12. aug 2009

no ja som teraz hotova,muzovi zistili pasovy opar a docitala som sa hrozive pripady ked to chytilo babatko a umrelo..boze co mam robit,ako to zistit,vobec sa to nemusi prejavit.. 😢
a zistili sme ze som ho asi prekonala aj ja,len som to brala ako nechutne vela stipancov naraz od ovadov,,,spominala som to tu ze sa stale skriabem,ked sme boli na dovci u svokrovcov 😠

drobec.zz
12. aug 2009

juj ivella, to je hrozne, to mala aj susedka, no hlavne malého strániť od manžela, nech to nechyti...

lucaska
12. aug 2009

ahojte, drobec kraasne fotto.......................ivella , ty verim ze som vystrasena, tak vam drzim palceky....

lienka, noo myslim si ze ked si dosla mala si sa mam predstavit,nas bolo dost pri tom stole stacilo povedat caute ja som lienka, keby nam minkak nepovie kto si tak nevieme ani kto si.......je mi luuuto ze si sa tak citila.....
je pravda ze nas tam bolo dnes vela , a velky priestor ja som bola rada ze som chvilu pokecala aspom s par babami, a aj ked som sa chcela zastavit pri niekom tak mi hned lucas zdrhal aj maleho sivkinho som len kuk v kociku a hned som bezala za malym..........ono to chce cas................postupone sa pozpoznavame...

ivella
12. aug 2009

mami,pred polom

siska_br
12. aug 2009

ivell - no uf uf, deticky drz dalej od muzika, ty ale to je vraj bolestive jak blazen, to by si si asi vsimla, keby si aj ty chytila, ci nie? ☹ ☹ drzim paste...

drobec - krasne fotky, posielam iiiipeee 🙂

minkak
12. aug 2009

ja uz len tolko.....
ivell bolo nas vela?no tak kto tam bol naviac?
tak mi je to luto....
take pekne stretko....

Ivell no teda nic moc infosky-davajte pozor,je to velmi nebezpecne!!!!!!!!!
Drzkam Vam palceky nech Vam to dobre dopadne 😉

minkak
12. aug 2009

Sivka Ty sa zajtra drzkaj ,myslim na Teba 😉

siska_br
12. aug 2009

miri - neber si to tak...som presne na to myslela, ze keby mensie stretko...to by som sa nan asi ani nedostala, ak by malo byt na pozvanky, alebo podla nejake kluca a to by mi bolo tak luto ☹ ☹ ☹

ivella
12. aug 2009

minka,ved nikto,len to cloveku takto ani nepripada ze si tooolke piseme,nevnimam to tak..sak som vedela po poslednom raze ake to bude 😀 😀 😀
a neviem kedy sa mi zase podari prist,s dvomi urcite nepojdem a bez auta...ze danny...ved by ma deti utahali 😅
siska,neviem citam to tu,pozeram fotky,svrbelo ma cez tri tyzdne,zbytky nejakych pluzgierikov tam stale mam ked som si to teraz obzerala,v piatok sa pojdem popytat k dr. na deti,ako naschval ma dovolenku.

mami.sk
12. aug 2009

drobec - pekne fotecky ako vzdy😉

ivell - juj, to je neprijemne ☹ ☹ ☹ hadam to dopadne dobre, male deticky su velakrat odolnejsie akoby sme cakali 😉

l

drobec.zz
12. aug 2009

ivella, ale vraj ten opar velmi boli, moja mamina ho prekonanala a vravela, ze to bol des, tak by si si to vsimla, alebo si mozno viac imunna a ta to len svrbelo, ale pre istotu zbehni k lekarovi, lebo je to infekcne a malého drz co najdalej od manzelika...

ivella
12. aug 2009

sak bolelo,jak slak,nedalo sa to vydrzat,ale ja som uz taka...ked nejde o zivot...mam problem s vyhodenym klbom uz od prveho porodu a stale s nim zijem,vzdy je nieco dolezitejsie ako ja---a ked ma muz konecne dokopal az k neurologovi,ostala som tehotna a liecba tym padom skoncila(mala som silne lieky),teraz az ked dokojim,takze sa usmievam a trpim.. 😢
uz rozmyslam hore dole,vybavujem si v pamati ci to bolo ono,lebo pisu,ze sa to nemusi liecit ked je dobra imunita,no sak aj muza som najprv vysmiala ze par stipancov a uz bezi k dr.,,,typicky chlap,,,a teraz tu pocuvam vkuse ze esteze isiel,mala som ist aj ja ... 😒

minkak
12. aug 2009

Drobec,no sledujem ,ze si este priidala dalsie a dalsie fotky ,uz si ich pozeram ani neviem kolkykrat--fakt bolo super-sa tu smejem 😀
pozerala som aj tie starsie....ale nam tie deturence rastu vsetky 😵
aj nase bruska 😵
och ,ale to vsetko leti 🙂
mami aj Terezka ako vyrastla,sranda,ked si to takto clovek spatne pozera 😅 😵

Ivell och,je mi to luto,tiez mi nejde do hlavy,ze by si si to nevsimla,ale vsetko je mozne... 😖 a podla toho co pises....no mali by ste asi vsetci este behnut k dr. 😉

ivella
12. aug 2009

minka,vsimla,len som tomu neprikladala nejaku vaznost ☹
mala som ine starosti-ze nepriberame 😒
no idem do hajan,snad zaspim
pa 😵

minkak
12. aug 2009

ivell no ved hej pochopila som....
clovek ma tolko starosti.....
no myslim na Vas drzte sa!!!!!!!!
dobru nocku,pa

miroslava72
13. aug 2009

Kocky dobre ranko

Drobec,krasne fotecky.A ako? Nic sa stale nehybe,malemu sa nechce ist von?
Stretko sa ozaj vydarilo,bolo super.

Lienka,skoda,ze sa ti nepacilo 😒
Ani my sme este na takomto velkom stretku neboli,vlastne sme boli len na dvoch....
A tu sme chvilu pokecali s niekym a chvilu s malou behali.
Mala som pocit,ze sa vsetci bavili.

Siska,presne ako pises,takto sa da spoznat s viacerymi kockami a pokecat.
Som rada,ze som ta spoznala.
Dosli ste domov dobre? Sli ste peso?

Ivell,veru sme si na vas mysleli,ze vas ten lejak musel chytit,esteze ste sa stihli schovat.
No my sme sli s Majkou domov az ked prestalo prsat.
Snad sa niekedy uvidime,ked budeme kocikovat.

Minka ty si vo vynikajucej forme...mozno by si mala byt stale tehotna
😀 😀 😀

drobec.zz
13. aug 2009

tak už sme štvorčlenná rodinka - dnes o 4.37 sa k nám pridal Tomáško s mierami 53/3850 😉
podrobnosti neskôr

miroslava72
13. aug 2009

Juuuj,tak supeeer...takze stretko a preskakovanie murika bolo ucinne...parada... 😀 😀 😀

GRATULUJEMEEEEE a nadherne miery ...chlapisko.....vela zdravicka a mliecka a nech ste cim skor doma

Esteze si muzik pospal pred tym nocnym ci skororannym vyjazdom 😀

lucaska
13. aug 2009

aj my este raz gratulujeeeeeeeeeme.............................miroslava keby len preskakovanie murika...xixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miroslava72
13. aug 2009

este sa nieco potom dialo ked sme odisli?

mucilienka
13. aug 2009

drobec, blahozelame, nech ste obaja zdravi a plni sily!!

aktualizujem tabulku, niektorym to fakt ide:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...