Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

dzina
24. aug 2009

ivell: myslis ze mame male miery? mala mala 3100gr. a 49cm ked sa narodila ,za 2mesiace mi teraz pribrala kilo, dr.hovorila ze je to ok,.....ona je taka chudsia a dlhsia, MM je vysoky a byvaly sportovec ja som sice nizsia ale som na svojej povodnej vahe /52kg/ tak neviem ci mala bude "macko" hlavne nech je zdravucka,...

siska: dakujeme, ja neviem ,myslim ze je take normalne babo,....ale ked sa pozriem do kocika kamoske co ma 2mesiace ml.dceru ako sme my, tak ta nas uz predbehla,..ale ona zase koji, a my sme od zaciatku na UM

pridala som nove foto do albumu, tak mrknite ak sa vam chce

ivella
24. aug 2009

ahojte..
solmi,tak my mame opacny problem,moj nechce cici,len flasu a ja som z toho tiez na mrtvicu.dnes sme boli na poradni,mame 5.5kg(no nie zasluhou mojho mlieka 😠
maly sa rozpraval osto sest,dokina ked sa nanho sklonila s tymi svojimi sluchatkami 😀 ,musela ich dat dole,ze sa s nim aspon na chvilu povyprava,ze jej to neda.. 😅
a marek-co sa tam nechce ani pribizit,sa dnes hral v ambulancii,ani domov nechcel ist.
lucasko iny hrdina 😉 😉
pink,uz by si sa mala odstahovat..bozenku kedy ti uz malinkeho konecne daju,to je na tom tak zle?no myslim na teba kazdy den,chudatko nase. 😢
siska,ano,robilo sa to tak ze si baby davali prihlasky pomaly v den narodenia..no tusim od tohto roku je to zmenene,nemali by ju zobrat,az v ten dotycny rok--dava sa to okolo februara..vzdy to byva v novinach aj na skolkach dopredu vyvesene kedy..
sak nechapem ze to uz neriesili,povedala mi tento rok ze neprijali 150 deti,je to normalne?taka nezamestnanost,ucitelky vylihuju doma,upratovacky tiez,triedy zapadaju prachom..hned by par ludi malo robotu...ja som tam tiez uz povedala svoje,aj som jej vravela ze viem,ze ked poviem svoj nazor,ze skolku nedostanem---a ona ze je rada ked niekto povie svoj nazor.... 😀 😀
siska uz sa uzdravte,kym je este trosku pekne 😉

giza
24. aug 2009

lucaska - kedy ma segra svatbu? lebo aj ja sa vytesujem z bratovej, uz tuto sobotku 😵 😵 😵 ..aj s krstinami zaroven....
MM sa mi nedari ukecat na MC Donalda 😖 , ze sa mu nechce a az neskor atd...

Dzina iba moja zvedavost,neviem preco ste od zaciatku na UM? Mozno si pisala nieco kedysi a ja som necitala...som sice laktacna ale neboj - nebudem ti do toho kecat 🤐 ...nie som z tych zaritych presviedcajucich aby si to este "rozchodila" 😉 😀

ivella
24. aug 2009

dzinus,myslela som si ze mala menej pri narodeni 🙂 to len ked porovnam napr.s nami ze sme nepriberali a mame5.5 a zajtra dva mesiace...ale zase nemoze mat menej ,ked mal pri narodeni 4.35..
je zlatulinka 😉 😉 😉

dzina
24. aug 2009

ahoj giza: mala sa mi v nemocke este na sale neprisala,len olizla cici a bolo,...na izbe sme sa natrapili,aj som si poplakal,vobec nevedela tahat a mne ani tym padom nic neslo,len to mledzivo,...tak ju dokrmovali uz tam,....doma sme sa tiez trapili aj laktacnu som mala,povedala ze techniku mame ok,len mala sa musi naucit tahat,ale ona nic,tak sme skusili klobuciky, /mam ploche bradavky/ cez ne ako tak tahala ale nestacilo jej a museli sme dokrmovat UM lebo neskutocne plakala od hladu,inak moje bradavky sa spamatavali z tych klobucikov vyse dvoch mesiacov az potom sa ako tak zahojili....a myslim ze vela spravilo aj to ze sme z nemocky prisli este do nedokoncenej prerabky a v podstate som "kmitala" hned prvy tyzden co sme boli doma, mala som depky a stresy z toho ze sa to nestihlo kym sa mala narodila , takze aj tomu prispisujem negativny podiel,....
trapila som sa kvoli tomu ze nekojim lebo som sa na tie chvile neskutocne tesila,..ale co uz,..snad niekedy pri druhom,ak bude , to uz pojde lepsie

lucaska
24. aug 2009

giza my si este na svadbu trosku pockame , segra ma 24.10, a dva tyzdne pred tym ideme tiez na svadbu,....ja sa tak tesiim na tie tanecky, disco-disco a vsetko...juuuuj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a mc donald ti neujde, ved hadam sa tam coskoro dostanes......... 😉 a pekne sa zabav na bratovej svadbe, kde to maju????

dzina
24. aug 2009

ivell: 😉 len aby sme vas casom este vsetkych nepredbehli 😉

sivka
24. aug 2009

cavte kocandy, dnes sme boli zas cely den niekde - doobeda peso v kauflande, poobede aftom v tescu a laugu a navecer este peso v meste na zmrzku.
ivell, no teda super vaha, Tobinko je uz pekny valibuk 😵 my ideme do poradne zajtra, som strasne zvedava na tu vahu....a s tou skolkou, no comment...uplne suhlasim s tym, co si napisala, ale tak co uz. som zvedava, ako to bude o tie tri roky....
solmi, my flasu nepozname, matko papa len moje mliecko, aj od smadu, aj na stikutku, skratka na vsetko 😉
dzina, bud v pohodke, kazde babo je ine, ten nas je tiez taky dlhy stihly slizik, ale tak tiez aj ma byt po kom...my sme obaja dost vysoki a relativne stihli 😅
no ako vas citam, vsetky ste zblaznene do mekaca....to my s muzikom teda nie sme, ale sme si povedali, ze tam asik musime zajst aj my na volaco, aby sme neboli "out" ved v TN sa teraz ani o inom nehovori ako o tom, kolko bolo kedy v mekaci naroda... 😀

dzina
24. aug 2009

ivell: a dakujeme za pochvalu 🙂

dzina
24. aug 2009

a kocky, kde otovrili novy "mekac"?

lucaska
24. aug 2009

sivka,zajjtŕa sa drzkajte na poradni............ 😉

dzina oproti tescu, pri laugu.......................... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

magda29
24. aug 2009

Ahojte.
LUCASKA mas statocneho synceka tak tusim dracik zapracoval 😉
SOLMI aj nas sa pytali ci mame chlapceka ale minuli tyzden nam prepichli uska tak uz sa pytat nebudu 🙂
SISKA prajem vam skore uzdravenie nech uz ta choroba od malickeho odide a nech si este uzijete slniecka 😉
NEW peknu dovolenku vam prajem 🙂 a to balenie veci poznam aj ja naberem toho tolko a nakoniec ich tam ani vsetky nenosim ale to asi len pre dobry pocit ze viem ze su zbalene. A nevies mi povedat ci je tu v TN predajna Next. Nemam prehlad.
Tak ahojte a pekny vecer vam prajem.

dzina
24. aug 2009

lucaska, dakujem 🙂 ked bude cesta, mozno sa zastavime idem uz do hajan,bruu nocku

lucaska
24. aug 2009

magda predajna next neni v trencine.......................

minkak
24. aug 2009

teeeeda babule ale ste sa rozpisali nestihaaaaaam... 😅

ja som bola dnes na poradni mame vsetko v poriadku 😵 babulky krasne rastu jedna ma 1680 a druha 1710g 😵
mne pocitaju podla prveho sona 31tt a to by mali vazit okolo 1500-takze parada 😵 v 32tt by mali mat 1700 😵
tak sa moooooc tesim 🙂 😵

Lucaska dakujem za tie otvaracie hodiny pekne si to rozpisala 🙂 no tak Lucaska chvalim este raz-paraaaaadicka 😵 veeeeeelmi ho chvalime!!!!!!!!!puska-puska 🙂

solmi drzkajte sa zajtra s nausnickami uz bude velka kocka 🙂 my sme davali cajik az od 6 mesiaca-dovtedy sme sa len kojili 😉

dzina kraaaaaaasne fotecky som si ich znova cele pozerala-Saska je strasne krasnucka slecna!!!!miery mate tiez krasne 🙂 parada 🙂 tesim sa ,ze vam ten infadolan pomohol ten je snad na vsetko ja hovorim 🙂
a stretko uz je dohodnute na 10.9 asi si nepostrehla 🙂

siska tak este stale marodite ochhhhh ☹ to mi je luto ☹ drzkajte sa nech ste skoro zdravucky!!!!!

pink tak na susedu nemam slov 😠 drzkaj sa myslime na Teba!!!!!!strasne moc Vam drzim palce aby ste uz boli domka!!!!a bolo vsetko v poriadku! 🙂

sivka drzkajte sa zajtra 😵 tak ste mali zase dnes kopu vyjazdov no parada 🙂

ivell no super,ze uz je muzikovi lepsie-tak dobre ste to zvladli a krasne miery mate,len tak dalej 😵

ivella
24. aug 2009

no my do mekaca len na zmrzku a milkshake,tie zboznujeme,dame si v brne,tam to uz nebude take natrieskane a snad sa to uz naucili robit 😀
ozaj,my sme dnes mali uraz a dokonca ho mam aj natoceny,tak to nahravam akurat na FB.maly letel domov bez zbytocnych slov,spinkat isiel tiez bez komentarov,len snad zajtra nebudeme mat nohu ako melon(jediny vyraz co ma napadol..ked ho mam pred sebou 😀 )blbol s kamosmi vonku a zasekla sa mu nozicka do zabradlia,ani nepipol.. 😢 😢

lucaska
24. aug 2009

minkak, daakujeme............................aj my este raz blahozela a tesime sa ze babulky tak kraasne priberaju...

ivella, tak dufam ze nozicka bude co najskor v poriadku..................chudatko malinke.... 😢

minkak
24. aug 2009

ivell no chudacik ☹ tak drzkam palceky nech to ma dobre!

lucaska dakujemeeeeeeee 🙂

ivella
24. aug 2009

minka to budu slecinky ako sa patrii 😅
baby mna ten fb teda moc nebere,je to tam total brutal,neviem co skor..
ja dnes spim medzi mojmi malymi chlapmi,tobula som dlho uspavala,lebo sa stale hrabe do jednej strany..az neskutocne,taky hrabos maly,,tak som ho uplne nacapila k stene,neda sa mu pohnut,urobil by vsetko preto aby mohol ksichtik otocit,tak bol nervooozny 😀 😀
lucaska,dakujem 😉 ☹

ivella
24. aug 2009

aj minka dakujem 😉 idem mu to potajomky kuk

miroslava72
25. aug 2009

Jaaj dievcence ale ste toho popisali 😀

Lucaska,maly je tada statocny,super to zvladol a odmena k tomu jasne ze patri 🙂

Ivell,tak co zvladli chlapi tvoj nakup v maxe...bola si dlho? 😎
Dufam,ze Marecek ma nozku v poriadku.

Siska,drzkajte sa so Samkom...uz bude lepsie.

A inac ja som malej tiez 6 mesiacov nedavala nic pit...bola len cisto kojena a potom sme presli rovno na pitie z pohara a to len vodu.

Minka,mate krasne miery a aby som nezabudla,snivalo sa mi o tebe-vas...som ta normalne videla a ze si bola v 36tt a sla si rodit....viac si nepamatam 😀 😀 😀

Sivka,my tiez nie smes MM mekacovi,ale syn ten hej.

A kocky,mate krasne deticky...krasne rastu a priberaju.

Pinky a ty sa drzkaj,dufam,ze coskoro uz budes mat Oliverka v naruci...drzim palce.
Je to tazke byt v takom neprijemnom prostredi a nemat drobceka pri sebe,len sa kludne vyplac...ja som bola v nemocke s malou len o 2 dni dlhsie a plakala som stale...je to normalne.
A na susedu prd,ako pisala Siska 😀
Zelam vam,nech ste uz cim skor doma. 😉

dzina
25. aug 2009

minkak: jejda, ďakujeme za pochvalu 😵 vy máte tiez krasne miery a dievcatka budu urcite tiez velke krasavice ako aj prva samozrejme 😉

o datume stretka mi informovala new,uz len dajte vediet kde a o kolkej a zubami nechtami sa budem snazit prist 😉 ved sa hovori ze do tretice vsetko dobre,pekny dnik zelam ak by som uz nemala cas sem dobehnut

giza
25. aug 2009

babeny ahojte!!!

ivella - neboj nie si jedina co to na FB nevie - aj ja len chodim nakukam a ziiiiiram 😕 😕 😕 ...a to som jakz takz pri muzovi s kde cim technickym oboznamena..nejak hadam casom do toho dojdeme... 😉
Musim kuk na synatora, ale hadam ked sa drzala neplakal tak to nebude take zle (?) 😎

Sivka -si ma potesila infoskami s dojcenim ako vam to ide -nech ostane 😉 😉 😉

dzina - dakujem za pekny opis - neboj pri druhom to uz moze byt uplne ine...nevycitaj si nic... 😉 si aj tak najlepsia mamicka na svete pre Alexandru (ako ju volate -Sasa?, Alex?)
Inak co sa tyka mier asi nemate ani jadna na moju poslednu - vazi iba 12kg a ma viac ako 3. roky, kazdy kto ju vidi mi hovori aka je drobna (ma byt po kom) ale ja som z toho jej jedenia nestastna, no nemoze chuda za to (ma zvacsene nosne mandle a je stale zahuhnana, plna hlienov a nechuti jej jest aj preto)...tak sa aspon ukludnujem i ked skolka je dost velka hrozba- bojim , bojim , co bude s jej chorobami....
MCDonalda nenavstevujeme pravidelne, nakolko nemame ako, ale deti este neboli (narazm na starsich chalanov) a tak kedze bude Samuela, musim ho niecim potesit a viem, ze tymto sa mu zavdacim (je hrozne priebercivy hundros, aj to ma mat po kom...) 😅

ivella
25. aug 2009

giza,co nedas malej mandle vybrat?nebude to tak lepsie?
marek ma na nozicke modriny,vraj ho to neboli,tak je dobre.
boli sme v skolke sa popytat,rovno som riaditelke povedala ze ho tam chcem suo na cely den,tak vybavene 😀 😀
akurat sa tam triedili a cistili hracky,vyradili detsky kociarik a krpec ho hned vzal od smetiakov,ze on ho chce...no hamba velikaaa,sme sa tam prechadzali po areali s roztrhanym ruuuuzovym kocarikom a ja s dvomi chalanmi 😀
celu cestu domov za nim fnukal,stale len dokolecka...ja chcem maly kocarik,ja chcem maly kocarik... 😠

dzina
25. aug 2009

giza, snazim sa byt pre malu tou najlepsou mamou ako asi kazda z vas pre vase babenka,.....viem ze vela deti vyrastlo na UM a su tu,....aj nas mama /mala nas4/ kojila vzdy max.do 4-6 mesiaca a dalej to neslo,....
Malu volame najviac Saska, Sasenka-lasenka 😵 ale uzasnym usmevom, takym potmehudskym, reaguje aj na "Alexandra",ked jej tak obcas ja poviem , aby vedela svoje origos meno 😉
No a okrem toho ma rozne ine formy jej meno: bambulka, zlaticko,chrustik,drobcek,trpaslik,...... 😀 😵 🙂

ivell: som sa dobre pobavila "sme sa tam prechadzali po areali s roztrhanym ruuuuzovym kocarikom a ja s dvomi chalanmi " 😀 no ak sa mu ten ruzovy kocarik tak zapacil, tak budete asi musiet s muzom este popracovat na dievcatku,aby bol maly spokojný ze bude doma ruzovy kocarik 😉

sivka
25. aug 2009

ahojte, tak sme z poradne doma, uz sme stihli aj obed v meste 😉 po sto rokoch sme si dali syr s hranolkami a tatarkou, no zas na dlho mame pokoj 😀
takze spravicka: Matko ma 4720 g (co je o 420g viac ako pred 4 tyzdnami), 61 cm, dokina spokojna so vsetkym, takze super, teskame sa, ze mozeme zostat len pri plnom dojceni 😵 😵 😵 skratka nie je to ziadny bucko, ale spravny atlet 😀 😀
ivell, no s tym kociarikom si ma fest pobavila, sa tu rehocem nahlas, teda ten marecek je pekne kvitko 😀 😀 😀
no a teda super, ze skolka vybavena na cely den 😉
gizi, dakujem, aj vdaka tebe a vobec vdaka podpore vas vsetkych dievcence, sme takto fajn pribrali 😎
jaj, a ja som sa dnes dovolala mojmu dokimu, ze co s tym mojim krvacanim, no tak si mam dva.tri dni davat ascorutin, ze by to malo ustat. ale ze to tak prve mesiace po mirene byva take rozhasene...no tak musim cakat, ale teda otravneeeee to je 😝
teraz si chvilku odfukneme a frcime naspat do mesta na zmrzlinku este 😎
krasny dnicek vsetkym 😎 😎

ivella
25. aug 2009

sivka,pekne priberkate 😉 ,my ideme za chvilu zase do skolky vraj pre kociarik...dufam ze ho uz stihol niekto cmajznut 😝

pink_lady
25. aug 2009

Ahojte kocky
Drzte silno palce, ak bude dobre tak ako dnes tak zajtra sa pestujeme!!!
A o par dni by sme mohli ist domkov! Juj!
Ja asi ani spat nebudem.
Moc nemozem pisat, ale ivella- takto ma rozosmievat, ked sa este smiat nemozem 😀

martinano
autor
25. aug 2009

ahojte hlasim sa z SK, doobeda sme dorazili ulozim matka trosku upracem vybalene mam ,ale este potrebujem nieco porobit a pridem si precitat a popisat co a ako 😉

sivka
25. aug 2009

pink, jeeeej, strasne sa tesim s tebou a siiiiiilno drzim pasticky, aby si uz malickeho drzala v naruci a nech uz vas pustia domkov. verim, ze ani zaspat nebudes moct, su to silne emocie 😵 😵 😵
mati, vitaj na rodnej hrude 😉