Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

newyorkgirl
8. sep 2009

drobec hej a ja tu budem sama tehulkovat dufam ze sa niektora prida este 😀 nech mi nie je smutno 🙂

minkak
8. sep 2009

new veru nie ☹ ja neviem kedy budeme vediet-kedy sa rozhodneme 😅
no veru letiiii to 😉
new co nieje este moze byt aj take kocky su-ktorym to zo zaciatku ani nevideli 😅 ale nechcem Ta strasit 😅

drobec tlak,moc,chrbtica,pocuvala ju, hrdielko jej pozerala-vaha-vyska 😉 a ako rozprava... 😵

minkak
8. sep 2009

new no mozno sa zrovna drobec prida,zeeeee Zuzka 😵

newyorkgirl
8. sep 2009

miri veru ma nestras uz toto jedno bude dost roboty sme tam sami, ziadna babka na pomoc 😀 moj manzel je z dvojiciek takze mi svokra vselico porozpravala, ale sak ako pride tak pride no, budeme radi aj za jedno hlavne zdrave nech je drobatko... inak tvoje babulky dvojcence sa krasne drzkaju tfuj tfuj tfuj len nech co najdlhsie ale uz teraz krasne vazne 34TT super 😵 isto sa uz tesis ze ked uz budu vonku v naruci kocky ze? 🙂

minkak
8. sep 2009

fiiiiiha no teda mangelik je z dvojiciek-no teda-u nas veru nikoho nemame-ani nas to vo sne nenapadlo 😀
veru tak hlavne nech je zdravucke!!!! 🙂
dakujem no jasneeee 😵 moc sa teskame na oktober 😵 ale zaroven si to chcem este aj riadne uzivat-to pekne tehulkovanie 😵
ale strasne sa teskame-ako budu vyzarat a tak...aj tak si myslim,ze budu presne ako Veronika 😵

kacenka83
8. sep 2009

ahojte, prisla som vas pozriet po dlhom case... trencin uz nefunguje??? lebo som sa zapotila kym som vas nasla...

kacenka83
8. sep 2009

new???? gratulujeeem 🙂

...no tusim sa mi mladsie dieta budi, som tu dlho nepobudla 😒

pink_lady
8. sep 2009

ahojte neewww gratulujeeeem 😵 😵 😵 prajem bezproblemove tehu a nech sa nam pekne gulatis 😵 😵 😵

minkak tebe to tiez uz pribuda - ze 34 tt to uz mozes zachvilku aj rodit 😵

my boli tiez dnes na poradni vazime 2960 a zatial snme nenarastli 😅

uz menej spinkame, uz sme culejsi takze zbohom prepane noci 😀 😀 😀 ja som nejak v keli, tlak mi lieta hore dole, zle sa mi dycha, o srdci ani nehovorim no uz nech je koniec sestonedelia a som v poriadku 😎

lucaska
8. sep 2009

ahojte, jeeeeej New tak srdecne gratulko, nech je vsetko v poriadku.....sa tu rozbieha dalsie kolo tehu??? 😕

newyorkgirl
8. sep 2009

babulky dakujem 🙂

lucaska co nepridas sa? nech nie som sama, musime tu rozsirit klub 2detnych 😀

miri3
8. sep 2009

Ahojte 🙂
new gratulujem a vela štastíčka želam 🙂
pink dufam že ti bude čoskoro lepšie 🙂

mojkamirka
8. sep 2009

ahojte, môžem sa k vám pridať? som tiež oficiálna trenčanka 🙂

drobec.zz
8. sep 2009

minka, ja sa pridam, ale bohvie kedy, mozno s new, tak 3 tehu naraz 😀 😀 😀

pink, tak máte tiež peknú váhu, len tak ďalej a pekne papkajte 😉

mojkamirka, jasné, že môžeš, vitaj a odkiaľ z TN si?

chymenitta33
8. sep 2009

ahojte zlatinka

my sme išli von na špacírku Davidko nehccel haji som myslela že v kočíku bude tak sme skočili kamke, potom sme sa prechádzali aj zahaji, tak teraz my robí spoločnosť kuki rozprávky ale "dlhú životnosť" mu nedávam... za chvílku odkvecne.

Som unavená neviem čo to mám ya obdobie furt by som spala...dess Tak pôjdeme okupi a zalahnem aj s mojimi chlapcami. 🙂

new--GRATULUJEMMMM 😵 😵 😵 kráse tehu prajem do úspešného konca a krásneho drobčeka🙂

Mojka--Vitaj🙂)

Minka--aj tebe sa to kráti božky ako to letí--- 🙂 už sa teškám na tie tvoje princezničky.

martinano
autor
8. sep 2009

ahojte new gratulujem
oznamujem,ze vo stvrtok nedorazim mrzi ma to, mam tam presunute nieco co malo b yt zajtra pre mna dolezite,takze nestoham vsetky pozdravujem dzrte sa
danny, kacenka vecicky prinesiem v piatok do tn, papa

dannynka
8. sep 2009

ahojte 🙂

new-vidis,tak predsa je to tu som ti vravela ze budes urcite tehu.moooc gratulujeme s celho srdiecka 😵 😵 😵 😵

dannynka
8. sep 2009

matka dik za info 😉

dzina
8. sep 2009

ahojte kocky, vobec vas necitam dnes lebo som uplne vystavena o 15,15 mi vykradli auto a az teraz som sa zastavila a pojdem spat, ludia su svine, prepacte ale je to tak,... ☹

new:gratulujem k tehu 😉

mojkamirka
8. sep 2009

drobec, ja som zo sihoti a ty?

newyorkgirl
8. sep 2009

jaaaj matka teda tak nestihas? skodaaaa 😒

danny nooo tak dufame ze to bude oki 😉

dzina teda a kde ti vykradli a co vzali, popis... isto si mala dnes na houby den ti verim, ja som taka pozitivna, aspon ze auto nechali no nie? 😅

chymenitta33
9. sep 2009

Ahojte cicky
Drahý išial do obchodíku na ranajky, my s Davkom ešte ležkáme v postilke sa bláznime.
U nás krásne svieti slniečko paráda
Pôjdem čosi varkať hádam niečo zeleninkové....

dzina--ty brdko to ako fakt poteší 😒 pevné nervy aj ked sa my to lahko povie 😉

Amatula Všetko naj k meninkám🙂a aj ostatným Matkám ak som nejakú prehliadla. 🙂

miroslava72
9. sep 2009

Vsetkym Martinkam vsetko len to najlepsie a najkrajsie 🙂

ivella
9. sep 2009

VSETKO NAJLEPSIE MARTINKAM K MENINKAM 😀 😀

dannynka
9. sep 2009

ahojte 🙂

aj od nas matkam vsetko naj naj k meninkam.... 😵 tusim su tu dve....amatula a martinano vsak? 😅

new-drzim siiilno palceky neboj isto bude vsetko oki 🙂

sivka
9. sep 2009

ahojte, Martinky, aj odo mna vsetko najlepsie k meninkam, pekne to oslavte a nech vas detusky posluchaju 😉

sivka
9. sep 2009

New -veeelmi sa tesim s tebou a zelam bezproblemove tehu a nech je vsetucko ok 😵

siska_br
9. sep 2009

ahojte babulky

a martinky zvlast 🙂 🙂 🙂 vsetko NAJlepsie k dnesnemu sviatku aj my zelame! dnes Vam krasne slniecko svieti 😵

ivella
9. sep 2009

dievcata,som hotova...prve dni sme boli v skolke v pohodicke a teraz ako skoncil vikend,ani za boha ho tam dostat,vrieska na cely trencin,len sa ma drzi ako kliest,ze nech ide so mnou domov.nechce deticky,nechce triedu,,,do toho mi tam zacne plakat druhy v kociku,no amen tma.vsetci po nas cumia.. 😢

martinano
autor
9. sep 2009

dakujem pekne kocky 😵
ivell to je kriza to bude dobre, pevne nervy zelam 😉
amatula vsetko naj naj naj zo srdiecka zelam 😵

mami.sk
9. sep 2009

ahojte dievcence,

Martinkam vsetko len to najlepsie k meninam, krasne pocasie vam vyslo 😉 dobre to oslavte 😉

new - srdecne gartulujem k tehu, hlavne nech vsetko dobre dopadne a hlavne vela zdravia a pohodicku v tehotenstve 😉

ivella - no to mas veru tazke, dufam ze Marek si to rozmysli a bude sa do skolky tesit 😅