Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

magda29
10. aug 2009

No ja budem musiet ist lebo malinka sa uz mrvi. Tak ahojte vsetky a dobru noc.

chymenitta33
10. aug 2009

Minka--ako na sone? drobátka čo aj ukázali sa čo to bude či nechcete vedieť? 🙂

sivka
10. aug 2009

ivell, nie, este som si ju nebola kupit...ked ja furt vaham....ked som si pocitala aj tie negativne skusenosti...no...ale tak aj tabletky ich maju... no proste sa neviem rozhodnut...ved tolko penez...na zavedenie mam ist vo stvrtok...
a vy akoze bez? su ti malo dvaja certici? 😀 😀 😀
magdi - no ako kedy, ked je velmi hladny tak taha aj 15-20 minut aktivne, ak je len smadny tak ovela kratsie...nejako to neriesim, spolieham na to, ze babo vie, kolko si ma potiahnut. hlavne je, ze mu ponukam kedy si zaziada...to, kolko si vypije je uz na nom 😉 ja som sa dost radila cez IP s laktacnou poradkynou tu na konovi, vola sa annag a je super, vie toho o babatkach strasne vela, a je ochotna poradit. tak ma upokojila, lebo som uz bola dost na nervy z toho dojcenia a vsetkeho okolo toho.
baby, prave mi muzik nalial decko cerveneho ... no ale mi to strelilo do hlavky 😀 😀 😀 darmo, nie som zvyknuta.
zajtra ma byt skaredo, som zvedava, co podnikneme, asi zajdeme do lauga, ak bude prsat...
no a cakam na nejake vnuknutie, ci si mam ist kupit tu mirenu alebo nie...a furt nist nechodiiiiii 😠 😝 😀

ivella
10. aug 2009

magdi,my nesvietime,spime v tej izbe styria(boze znie to hrozne 😠 ),takze najmladsi panko sa musi prisposobit..rozsvietim jemnucko len pri kojeni,inak by sme sa netrafili 😀 ved na nu nekukaj stale,mozes aj spat 😀 a kolko ste pribrali?my sa tu so sivkou trapime trosku dost 😉 6minut?to je este dobre,my niekedy ani tolko nie ☹
bola som tam,dovolenku nastasie uz mal 😀

rozmyslam,ze kolko bab nas tu je a zaujimave ze ziadnu som dopredu nepoznala osobne 😀 😀 my sme normalne ako nejake big city 😀 😀

sivka
10. aug 2009

ahojky minka, no mala som odlomene zo zuba, tak mi to obrusila a zapecatila, tak mam zas snad na cas pokoj 😉

ivella
10. aug 2009

sivka,to vnu(i)knutie ti da to cervene vinko 😀 😀 😀

lucaska
10. aug 2009

ahojte, ja len na skok lebo sme si spravili mini party s kamoskou..........amatula mas kraasnych drobcov..... 😉
duuufam ze nam vide v stredu pocko a co najviac vas dojde na stretko....

drobec , duuufam ze nam na stretku nezacnes rodit???? 😝

ivella
10. aug 2009

lucaska,sak ju hodime do kocika a sup do nemocky...alebo to odrodime tam,skusenosti mame habadej 😀 😀 😀

minkak
10. aug 2009

sivka noooo tak to si super teda platila,ze wauuu-ku komu chodis?ked tak do IP.... 😉
no vypada,ze ńas bude dost 🙂

No dopadli sme dobreeeee-vsetko mame na poriadku-tesime sa juuuuuj 😵

sivka
10. aug 2009

babulky, idem do hajan, to vinko ma dostalo...zatvaraju sa mi roletky 😉
bru nocku

ivella
10. aug 2009

aj ja idem,mali sme ubehany den,,,papa 😵

chymenitta33
10. aug 2009

kočandy čo ste išli haji, tak dobrúúú 😔

Minka--asi si prehlaidla ale pýtala som sa či sa drobátka už ukázali čo budú, či to bude prekvapko?

drobec.zz
10. aug 2009

lucaska, kedze som premárnila pondelok a my sme vsetci pondelkovi, tak mi manzelik povedal, ze najskor mozem az dalsi pondelok, takze u nas sa stretko kona aj so spojenymi kolenami 😉

minka, tak supis, ze ste ok, sa tesime s vami 😉

chymenitta33
10. aug 2009

minka--už viem som kuki na FB🙂supiš aspon Veronka bude mať partáčky🙂

drobec.zz
10. aug 2009

minka Zdenko bude ako kráľ, si ho budete hýčkať, ale zase sa chudáčik bude musieť namakať, to aj nejakú nočnú šichtu pri toľkých fešandách 😉

chymenitta33
10. aug 2009

drobec--a ty ako to vidíš? či nemáš ani tušáka kedy drobátko sa vypýta?

drobec.zz
10. aug 2009

joj, ja to vidim tak, ze sa mu nechce a ze ma nakoniec hospitalizuju, ale mne je dobre, pri prvom som chcela aby slo von uz v 8.mesiaci a toto sa mi paci, tak uvidíme, bude prekvapko aj v pohlavi aj v narodeni 😀 😀 😀

chymenitta33
10. aug 2009

No to hej to možno to prvé vždy tak že sa nato tešíme nech to už je🙂a druhé už len si vychutnať ten krásny pocit v brušku🙂

chymenitta33
10. aug 2009

idem kočky do hajan dobrúúú 😔 😔

lucaska
10. aug 2009

minkak, este raz moc moc blahozelame................. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

drobec,ved uvidime kedy porodis...............xixi 😝
dobruu nooocku

minkak
10. aug 2009

chym no bola som tam....ale tak uz viete 🙂 😵
drobec no bude mat 3 princeznicky-ved ja som to davno hovorila 😀
lucaska dakujemeeeeee 😵 😵 😵
drobec stretko este urcite stihas 😉
dobru nocku kocky 🙂

ivella
11. aug 2009

dobre ranko,minka teda tolko bab 😀 😀 vymenim jedneho-toho velkeho 😀 😀
Zuzanky,sivka,drobec,neviem rychlo ktora este, vsetko najlepsie k meninkaaaam 😅 😅 😅

pink_lady
11. aug 2009

ahojte
no kocky vy ste toho zas popisali... 🙂 nejak to ale nezvladam citat, pripadam si ak mechom udreta 😝

pink_lady
11. aug 2009

prosim vas a neviete mi poradit ako sa da zablokovat niekto na fb? lebo som omylom pridala medzi priatelov osobu ktoru som nechcela 😎 /byvalu sefku taku strasnu mrchu 😠 /

mucilienka
11. aug 2009

ivela, esteze pripominas - aj my zelame ZUZKAM vsetko najlepsie!

pink, to by aj mna celkom zaujimalo...

pink_lady
11. aug 2009

jejeeeej zuzky maju meniny, no fakt som uz oblbnuta ze som na to zabudla ☹ tak prajem vsetko vsetko najlepsie, vela zdraaavia, laaasky,....a štastne detičky 😵

lucaska
11. aug 2009

vsetkym zuzkam, prajeme vsetko naj k meninkam........................ 🙂 🙂 🙂 🙂

ivella
11. aug 2009

pink,toto iste som prednedavnom riesila,pockaj,zapnem to a napisem ti postup..

amatula
11. aug 2009

cafte
pink posun kurzorom stranku celkom dole a v lavom rohu hladaj odstranit priatela..myslim 😉 ze je to tam

sakra ale ste pocmarali to pocitam ked decko zaspí..druhe je u 😵 babky

ivella
11. aug 2009

no,ked si kliknes na dotycnu "priatelku",kde sa ti objavi cely jej profil,uplne vlavo dole su texty,druhy je ze odstranit spomedzi priatelov,,,len na to klikni a uz je fuuuuc 😀