Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

drobec.zz
11. aug 2009

pink, normalne nabehnes na fb do priatelov a tam by mal byt napravo taky krizik a ti ju vlastne odstranis z priatelov 😀 tak uz si v nemocke, tak sa drzkaj 😉

lucaska , to by som aj ja rada vedela kedy porodim, vsetci mi uz vypisuju, ci som cela a ja som tuto noc vobec nespala, lebo uz mam stresy, ci nahodou neprespim svoj porod, normalne mi to uz na hlavu ide 😀 😀 😀 a priznaky ziadne 😵

minka, ja tusim stiham este aj dve stretka 😀 😀 😀

ďakujem všetkým za blahoželania a ja sa tiež pripájam, nech sa zuzkam dari....

chymenitta33
11. aug 2009

Dobré ránko zlatinka
🙂
Ja som sa pred chvílou zobudila som nemohla do pol 3 zaspať, jájjj ma hlava akosi bolí. Davidko sa hrajká Marko išiel do práce, prší ako s krchly neviem čo budeme celý dník robiť
Niečo hádam vymyslím
😉

Všetkým Zuzkam Všetko Najlepšie🙂

Ja som tiež vymazávala ako tuki drobec len krížik 😉

Pinky--držkaj sa 🙂

sivka
11. aug 2009

ahojte, dakujem vam vsetkym a aj ja vsetkym ostatnym zuzankam prajem vsetucko naaaaaaajsamlepsie a nech vam detusky robia radost 😵

mucilienka
11. aug 2009

pinky a v nemocke je wifi?

drzkaj sa moja, ja to mam zazite pri malej, neboj, este ta pustia aj domov... 😉

siska_br
11. aug 2009

aj my vsetkym zuzickam, zuzkam a zuzankam vsetko NAJNAJNAJ zelame 🙂 🙂

minka - tak predsa dve baby 🙂 to budete mat doma na tatina riadnu presilovku. my sme tiez boli tri baby, tak si tati zo zufalstva kupil aspon psa. 😀 a co mena, mate vybrate?

no na zajtra hlasia celkom fajn pocko, tak sa snad nezopsuje

ivel - donesiem ti zajtra toho vaka, som ho prave hupsla do pracky, snad do zajtra obschne

pinky - nemali sme nahodou rovnaku sefku? 😀 ta moja bola tiez dost dobra mrsina...ako sa citis? je lepsie?

solmi
11. aug 2009

🙂 Ahojte,tak vy ste tu toho popisali nestiham to všetko čitat 🙂
pinky tak to by ma ani nenepado,že ti to takto dopadne,maju ta tam pod kontrolou a bude to všetko o.k. 🙂
My už máme konečne po krstinách,všetko to dopadlo na výbornu,všetci boli spokojný tak to ma teši.
Ivell, snami krstila aj tvoja spolubyvajúca ta Lenka čo mala malého Danielka,tak teda už je velky chlap,len mi vravela,že bola snim v nemocnici kvoli papaniu,ale že už je to dobre. 😀
Všetko najlepšie všetkým Zuzkam 🙂

siska_br
11. aug 2009

jaaj, a som zabudla, este raz velka vdaka, babenky, za tip na ocnu lekarku, dnes sme to absolvovali a pani doktorka bola fakt skvela. samko pri vysetreni sice reval ako tur, ja skoro s nim, ale zatial to vyzera nadejne, nalez primerany veku, tak klop-klop, dufam, ze to tak aj zostane...

lucaska
11. aug 2009

ahojte,
siska tak suuuper ze ste to u ocneho zvladli...................doktorka je fakt mila...a co mate s ockom????

minkak
11. aug 2009

Ahojte kocky 🙂
siska no super-drzkam palceky nech to mate dobrrreeeeeeeeee 😵
no veru tak-tak budeme v prevahe 😀 on bude kralovat ,ale my vladnut 😀
ivell nevymenim 😀 ja som to tak chcela,este ked to fakt vyjde na ten oktober a budeme vsetky 4 vahy 😀
no ma sa na co ten nas kral tesit 😀 😀 😀
siska mena uz riesime aspon sa nam to uz trosku ulahcilo 😉

drobec no to snad nie druhe stretko je na plane 10.9-to uz uuuuurcite nestihas-nestras 😀 😀 😀 😀 😀

pink ja to tiez tak robim krizikom-uplne jednoduche 🙂 a ako ?Co nove?myslim na Teba drzkaj sa 😉

kala12
11. aug 2009

😀 baby a kam teraz vlastne piseme, lebo na trencine to nejak nezije??? 😀 😀

muci ty uz si 34 tt, ved ty za chvilku uz rodis.... 😉 Ale to uteka, vsak. Ja uz mam doma velkeho chlapa.

sivka, mly ti este kaka zelene?Moj tiez kakal, od narodenia mal zelenu stolicu, ked som to ukazala doktorke,tak sa zhrozila, ze ako policajna uniforma. Ale nejako sme to neriesili, pretoze mi pekne priberal, uz mame 7900 gr. Mne vravela laktacna, ze tomoze byt bud s toho, ze mam vela mliecka, rychlo mu prejde traviacim traktom a preto je zelena, alebo to moze byt aj zo stravy, ktora obsahuje velazeleza, napr.melta, nepijes ju? Ja odkedy som prestala pit meltu, tak sa nam kako pekne na zlto zafarbilo.

Mirena- tiez som zvazovala, aj konzultovala s lekarom, len ten mi odporucil, ze najlepsie je ju zaviest az ked dostanem prvy krat po porode menzes. Pretoze ked zena este nema po porode menzes, tak vraj ten krcok je uzavrety a to teliesko musi prejst cezen neviem presne kam,a lepsie je ked uz je po menzese, vtedy sa pootvori a lepsie sa zavadza.Lebo on mal skusenostii, ze ked to zaviedol skor, tak rozdrazdil krcok zeny potom casto krvacaju.

Vsetko naj k meninam aj tu vsetkym zuzkam 😀

Zajtra sa vidime na stretku 😉

minkak
11. aug 2009

kala to je uplne jedno,ze kam-hlavne ze sa ukazes 😵 tesim sa na Vas 😵 bozinku Milanko,ze uz 4 mesiaciky to nieje ani pravda 😵
fakt to tak vsetko letiiiiiiiiiiiiii 😵

no zaujimave citanicko o tej Mirene 😉 och-och....asi na tom nieco bude 😉

kala12
11. aug 2009

minka zajtra uz mame presne 5 mesiacov, uz je to omnoho lepsie ked je vacsi, uz sa aj s nim Terka zahra, uzje viac vnimavy, pretaca sa na brusko, co sa Terezke ohromne paci, ta si lahne k nemu, citaju spolu knizky. Uz je to fajn, aj ziarlivost presla, teraz ho len ocucmava, stiska, picha mu do brucha a spieva tucko bombicka, no sranda. Minuly tyzden bola Terezka na prazdninach u sestry, normalne sme sa doma bez nej nudili. ☹

ja mam konecne tiez volno, muz ma dovolenku, tak sa venuje detom 😀

martinano
autor
11. aug 2009

ahojte ja nestiham navstevu mame vo stvrtok odchadzaju potom to tu dobehnem 😖
minkak super mrkla som pas 😉

siska_br
11. aug 2009

kala - vy ste aky velky, skoro 8 kg, teda, krasna vaha, blahozelame, aj k zajtrajsim 5 mesiacikom, zajtra buchneme vineu na zdravicko 🙂 🙂

lucaska - ubieha samikovi jedno ocko...tak uvidime ako sa to bude vyvijat dalej

konecne prestalo prsat uf uf

pink_lady
11. aug 2009

caute hviezdy, no nejak vas nevladzem citat, dufam ze sa mate vsetky fajn ja som aj rada ze som pod dohladom lebo mi fakt neni ze dobre
majte sa krasne hviezdy moje zajtra na stretku na vas myslim 😉

minkak
11. aug 2009

kala no teda ozaj,som to nejako zle citala,ja ze 4 mes.a4 dni a to tyzdne-no teeeeeda-tak zajtra oslavujeme 😵
no tak to ano,to uz musi byt paradicka 🙂
bozinku 5 mesiacikov no neverim 😕 😲 😀 😵och-no tak to leti este viac ako som cakala....fakt som zostala nejaka soknuta 😀

matka dakujem 😉len sa pekne venuj a trosku poodychuj 🙂

piiiiiiink drzkaj a vela odpocivaj!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵myslime na Teba!!!!!!!!!!

lienka55
11. aug 2009

Ahojte,
tak ste tu boli opat akcneee. 😝 Ja dnes nestiham,cakam kamosky s detstva,tak som chystala,trosku upratovala.Uz sa tesim ako pospominame na mlaaadiiii. 😀 Potom som bola kupit svokre k meninam take drevina budem jej vysadzat crepnik pred dvere.

chym. aj mne prisla min.tyz.ta lampicka s mackom Po,objednala som ju malemu k 2rockom.Je super. 🙂
pinky opat spital?Drzime palceky a sme s tebou!!!!Drobec bude v poriadku. 😉
minky to je superky,tak dalsie dve koceny aj ja by som to tak chcela.Mozes potom jednu poslat,lebo ja uz teraz viem ze druhy bude chalan. 😠
siska,super ze to dopadlo u dr. dobre. 😉
magdi vitaj medzi nami. 😉 😉
drobec drzkajte sa !!!!!
Inak aj my sa pripajame ku gratulacii Zuzankam. 🙂 🙂 🙂

Poslite mi niektore cislo na mobil cez IP aby som sa vedela zajtra s vami skontaktovat,aby som tam trafila.A ked bude prsat?

drobec.zz
11. aug 2009

no minka, ja stiham druhe stretko, ale uz aj s malickym uzlickom 😉

pink a ti aj nieco robia, ci len tak lezis?

no ja som dnes ako mechom prastena, asi tym pocasim, manzelik sa smeje, ze uz mi zablahozelal, ze mozes ist rodit 😀

lucaska
11. aug 2009

drobec sa tu smejem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a kdeze bol romco?????

sivka
11. aug 2009

ahojte, len na skok, dnes som grogy....
kala, ano, meltu pijem...veru by to mohlo byt aj z nej....skusim prestat, co to spravi 😉
no a s tou Mirenou tak teraz fakt uz neviem....mne zas doki povedal, ze sa to dava bud hned po sestonedeli, kedy este krcok je pootvoreny alebo potom az cez menzes....
no asi si ju pojdem zajtra kupit a vo stvrtok mu poviem, ze este asi pockam, aj tak mam nejaky blby vytok, tak nech ma najprv pozrie ci som ok. a aj som citala, ze pred zavedenim treba spravit cytologiu a mne nic take nerobil a ani nespominal, ze by mal... 🙄 😕
babulky, idem ja, dnes ma mates total unavil, cely den nechcel spat len pomrnkaval, stale nespokojny...dam sprchu a hajnem kym aj on spi...
tak papa a dobru nocku...

drobec.zz
11. aug 2009

lucaska, len sa smej, všetci ma vyháňajú len rodiť, ja už z toho trauma, dnes som trošku polihovala a oni, že už mi je asi ťažko, že to na pôrod a to ja som len unavená bola a spať sa mi chcelo 😀 😀 😀 a romco stale kuká do postieľky či tam niekto je 😉

siska_br
11. aug 2009

drobec - 😀 😀 😀 tak to ti davaju doma riadne zabrat 😀 mam este v zivej pamati posledne predporodne dni, dokolecka tie iste infosky do telefonu typu: "nie, nie, fakt este dnes nerodim. no neviem kedy to uz bude..." joooj, to bolo ale dobre na nervy 😠 😠 😠 drz sa. ale iste je, ze vecne tehotna nezostanes. a ked, tak budes aspon prva.

sivka - mne cyto robil pri prehliadke, na svoj vlastny popud dokonca, sam s tym prisiel, ze by bolo dobre...ale teda ak este vahas, tak radsej este nekupuj, ved ked si to rozmyslis, co s tym potom....no manzelovi nepodarujes, co on s tym? 😀 skoda peniazkov a dobru nocku, oddychni si

magda29
11. aug 2009

Ahojte tak ja si sadam sem aspon nachvilku. Den este nekonci a ja chcem tiez popriat vsetkym Zuzkam vsetko len to naj naj. MINKAK dakujem za vcerajsie privitanie a aj tebe LIENKA. DROBEC ja som mala termin porodu 24.6. a prenasala som takze mi 29.6 bola prepichnuta plodova voda. Cakala som kazdym dnom od 24 ci sa nieco zacne diat ci nahodou mi nepraskne plodovka alebo co a nie. Ked sa ma niekdo spytal ze kedy to bude tak som povedala ze este nie. IVELLA Ja by som aj mala uplne zhasnute ale hned ked malinku dam po papani do postielky tak sa este sem tam mrvi a trapia ju aj zvratky tak radsej svietim ved je to take tlmene svetlo a chcem ju mat radsej pod kontrolou. My sme mali vahu pri narodeni 3330 a pred tyzdnom ked sme boli u pediatra tak sme mali 4180. Vy mate aku?Ja som mala problemi s kojenim tak mi annag poradila aby som striedala prsniky a tym teda intenzivne papa tak tych 6 minut potom uz len cucka ale zda sa mi to aj tak dost malo. Ja sa do medika tiez chystam ved uvidim ci tento alebo nabuduci tyzden. Na nozickach si bola v poliklinike starej? My sa chystame tento stvrtok tak uvidime dufam ze to bude dobre. PINK drzim ti palce a myslim na teba Potom daj vediet.

martinano
autor
11. aug 2009

baby nervy mam v ....
ale vo stvrtok docitam ozvem sa slubujem mame tu niekeho noveho ahoj magda vitaj
zuzkam vsetko naj naj naj

minkak
11. aug 2009

Ahojte 🙂

lienka neposlem-neposlem 😀 moje su kocicky 😀 no vsak snad to videl dobre 😀
drobec-tak-tak 😉 uz aj s babenkom 😉
sivka no dobru nocku 🙂 pekne si oddychni na zajtra 🙂

matka co jeeee? ☹ drzkaj sa!

Babulky no zajtra to moc nevidim na stretko u Matejku....ved este uvidime cez obed co a ako....
tak ked tak potom Verde,ano?

magda29
11. aug 2009

Ahoj MARTINANO a dik aj tebe za privitanie. IVELLA ty si tu nieco pisala o pozvanke ze prisla ti ked ste mali 3 mesiace a ze nech si niekdo nezabudne fotak to bolo ohladom naco ak sa smiem spytat. To nam nieco pride?

lienka55
11. aug 2009

Moji chlapi uz spia pojdem aj ja lebo som tiez unavena,ta jedna kamoska tu mala aj dve deti tak tu bolo ako po vybuchu.
Dnes som objednala malemu uz aj torticku k narodkam.Tak sa vytesujem,lebo bude z nej mat radost.
Holky poslite mi to ciselko niekotra na mobil,aby som si vas mohla zajtra najst. 😉

mati a z coho mas nervy v.....co sa stalo?

Dobruuuu nocku maminkam aj drobcom. 😔

magda29
11. aug 2009

Dobru nocku aj vam lienka.

lucaska
11. aug 2009

ahojte, martinano coze???????????

minkak, jasnacka vo verde...............

lienka kuk ip, uz by si to tam mala mat..................... 😉

magda29
11. aug 2009

Tak ja idem zalomit tiez ahojte a dobru noc vsetkym.