Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

mami.sk
12. aug 2009

mna tiez jedna PA odhovarala od EPI 😕 nakoniec nebola potrebna 😔

solmi
12. aug 2009

nie som z BJ bývam kusok od NM,ale manžel tam šiel služobne.

Lienka,dakujem,ale už aj tak mám nahlásenu návštevu tak mám o program postarané,potom daj vedieť ako dopadlo stretko 🙂 🙂 🙂

magda29
12. aug 2009

Ahojte.

IVELL v rodine mame uz dve deti ale nepametam sa ze by sestra bola na niecom takom. Ale ak my nieco take pride tak sa tesi a budem teda cakat na pozvanku 🙂 Ty ked si porodila tak nedali ti v nemocnici uz tam brat zelezo? To ti dal az teraz gyn.? Lebo mne ho dali v nemocnici a ze brat ho po dobu sestonedelia a potom ist ku svojej na krv a sa uvidi sa.

Mamicky ak sa smiem spytat to sa ako casto stretavate?

drobec.zz
12. aug 2009

magdi, vacsinou raz za mesiac, podla pocasia a ako to vyjde 😉

magda29
12. aug 2009

A mohla by som prist aj ja medzi vas? Len malinka my este buva a mala by sa kazdu chvilu zobudit tak neviem ci to stihnem ja som spoza mostov. Vy ste tu neni niektora odtial?

ivella
12. aug 2009

solmi,posli,dik 😉
mami,mam taky pocit ze sme sa uz par krat obisli,naposledy vcera?boli sme v aute,pozerali sme po sebe??
mgdi,cakaj...a nejdes s nami na stretko?mne dali len dve tabletky.. ☹

mami.sk
12. aug 2009

ivella - je to mozne 😉 o chvilku zistime 😉

magda29
12. aug 2009

Mne dali ivell po celu dobu sestonedelia a vies ake to bolo nedalo sa ti .... . A ked tak tazko. ☹

lucaska
12. aug 2009

magdi, jasnacka ze sa mozes pridat..........................ja som brala zelezo od polky tehu a potom este po porode a potom by brali krv a po vysetreni som ho uz nebrala, mala som dobre vysledky........asi sa idem uz aj chystat........sa na vas tesiiiime..... 🙂 🙂 🙂 🙂

magda29
12. aug 2009

Tak ak stihneme prideme. Len este buvame. A kde sa kona stretko?

lucaska
12. aug 2009

na ostrove u matejku...................hned vedla basty......................aj my este spime... 😝

magda29
12. aug 2009

Ja to vidim ale ze to skor nestihneme ako stihneme lebo dokym ju obleciem potom dokym sa napapa odgrgne no neviem neviem. ☹

minkak
12. aug 2009

babulky Vy ste ale popisali.........
ja len tak zbezne som Vas este mrk 😉

magdi jasne prid aj Ty 🙂
aj my este spime ,ale uz ju idem zobudit 😉
ked pridete aj neskor,nic sa nedeje-budeme tam 🙂

minkak
12. aug 2009

magdiiii kluuuuud-budeme tam 😉 stihate 😉
kedy prides vtedy 😉

mucilienka
12. aug 2009

kocky, dufam, ze ste nezmokli, u nas bola taka lejaaaaaaaaa 😎

mami.sk
12. aug 2009

muci - schovali sme sa na terasu tak sme zmokli len trosku kym sme sa skryli 😉

no niektore baby odisli a potom sa spustil este dazd tak si myslim ze urcite zmokli - napis ivell ako ste dosli 😉

minkak
12. aug 2009

Muci ani nie 😉 bolo super,my sme prave dorazili domkov 🙂

mucilienka
12. aug 2009

to je super, ze ste sa mali dobre.. mne sa tiez uz polepsilo - mala som strasne nizky tlak 100/60, tak asi mi bolo preto tak blbo.. ved minka vies, ze ja tie tlaky beriem len vysoke 😀

drobec.zz
12. aug 2009

no bolo supis 🙂 😉

drobec.zz
12. aug 2009

muci, ja mam taky tlak poslednu dobu stale dokonca aj dnes a to mam uz po termine 😀 😀 😀

magda29
12. aug 2009

Ahojte maminy. Tak my sme neboli mozno nam to vide nabuduce. Akurat ked sme sa obliekli a ze uz ideme tak zacalo prsat dost tak sme to vzdali a bola aj akasi umrncana hrozne. To je vzdy tak ked sa mam s nou vybrat na dlhsiu cestu ☹ . Mozno nam to vide nabuduce. To ze ste sa stretli je dobre aspon ste si pokecali ja by som si tiez tak pokecala.

Neviete mi poradit ked mi nekakala od pondelka co by som jej mala dat? Kamilky? V nemocnici sice vraveli ze dieta nekakalo 7 dni takze sa nemame znepokojovat no ale aj tak.

A pocas spanku mi tak zakasle badam to tak od pondelka mala by som ist k detskemu?

A este davate detickam ciapocky von? Ako ich mavate oblecene?

lienka55
12. aug 2009

No dievcata ja vas asi nepotesim ale ja som velmi sklamana zo stretka.Za ten cas co som tam sedela sa mi nikto neprihovoril,citila som sa strasne blbo.Za jeden stol sme sa vsetky nepomestili.
Na to ze som sa tam valila taky kus cesty a vsetky ste boli z TN ,vsetky sa poznate a vela ich tam bolo takych co sem ani nechodia ani ich nepoznam,tak ma to velmi sklamalo.No viem asi si poviete,ze vam je to jedno ale mne nie,na to som tam nesla.
Mali sme sa hned na zaciatku pozoznamovat. 😉

magda29
12. aug 2009

Ahojky lienka keby som tam bola a videla by som ta ze si tam ako kol v plote tak by som sa ti prihovorila 😉

drobec.zz
12. aug 2009

lienka, ja som tam tiez poznala vela báb prvykrat a som dosla za nimi a som sa predstavila, alebo oni za mnou, take stale som tam malo poznala, vies ono je niekedy tazke chodit za kazdym, ja som ani nevedela, ci je niekto z temy, alebo je tam len na posedeni a este nahanat aj svoje deti, je to tazke a este na takom priestore. No je mi luto, ze to tak citis, ale ono niekedy sa to neda hned naraz a hlavne ked nemas paru kto je kto a tak...

magdi, ak kojis, tak si skus pridat do stravy nejaku vlakninu, mne pri malom pomahalo, ak mal tvrdsiu stolicu ananasovy dzus s vlakninou, ale opatrne, lebo moze aj prehnat, alebo nieco take viac vlakninove, ale mne max. nekakal den, ale hned som dzusikovala 😉

sivka
12. aug 2009

ahoj lienka, velmi ma mrzi, ze si sa tak citila, ale ved predsa sme sa spolu bavili ci nie? ani ja vela dievcat este nepoznam, ale tak postupne sa spozname 😉

magda29
12. aug 2009

Dik drobec vyskusam ja idem do hajan tak sa majte a pismenkujte. 😉

dannynka
12. aug 2009

ahojte,my sme to dnes vzdali kedze sme bez auta a este aj to otras pocasie co bolo dnes 😝

inak sivka doobedu som ta videla kocikovat z autobusu 🙂 😉

minkak
12. aug 2009

Muuuuuci no teeeeeeeda ,tak niiiiizky,hmmmmmmmm,no uznaj....vsak viem,viem....

Magdi no skoda,ze ste to nestihli,tak snad nabuduce 🙂 inak sa hovori,ze pri kojenych detoch je 7 az 10 dni v pohodke,tak od pondelka to zase nieje az take zle....vsak viem rozumiem Ti.....

Lienka no teda ,tak to mi je luto,ze si to tak brala,ja som mala pocit,ze kecate s kockami 😉 tiez som sa snazila pri Vas pristavit aspon na chvilocku,no len si bola odomna dalej....a mne sa zle stoji....
ono vela kociek sa tam nepoznalo...ale tak sa zoznamili ako pisu....tak snad uz sa ti nabuduce bude pacit viac 😉

ivella
12. aug 2009

ahojte,tak my sme s lienkou zmokli,este sme sa schovali na krytej plavke,no ale kym som dosla domkov,uz bolo aj sucho,tak sme este kocikovali 😉
lienka,no no no,akoze sa ti nikto neprihovoril,ja sa nevolam nikto 😀 😀
ale len tak na okraj,tiez by sa mi viac pozdavalo trosku mensie stretko,neni sanca sa bavit s kazdym,ani spoznat ☹
magdi,malu obliekaj podla seba,no a neni predsa problem zbalit do kocika o kabatik navyse,keby cosi-ako napr.dnes,ja som isla bez ciapocky,potom ked zacalo fuki tak sme nasadili 😉
mne ked nekakal bubak,tak som strcila teplomer nakremikovany alebo naolejikovany do ritky a bolo...a masaz bruska samozrejme v smere hod.ruciciek,alebo pocvickajte nozkami o brusko,alebo ju poloz na chvilku na brusko...poskusaj,kazdemu zaberie nieco ine 😉

sivka
12. aug 2009

jeej, dany, no teda, kebyze viem, tak mavam o sto patsto 😀 😀 sla som do mesta si kupit tu mirenu...a zajtra idem k dokimu o 9,30...ale asi si to este nedam...nech mi najprv porobi vysetka co k tomu potrebujem.... 😝
babule, drzte mi palceky, veru sa mi tam nechce, ale tak co uz. nejako vydrzim. ja asi radsej k zubarovi ako na gyndu.... 😝 🙄