Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

sivka
3. aug 2009

ahojte, nemyslim, ze davam tej lovely vela, skor menej, ved kolko davate vy?

siska_br
3. aug 2009

ahojteeee po slnecnom vikende 😵 😵 😵

minkak - s tou osou mi je to luto ☹ ☹ chudatko malicke a rovno do tvaricky, chvalabohu, ze ste v poriadku. my sme boli vcera poobede tu na trencianskom kupku, bala som sa, ze bude hrozny natresk, no aj bol, ale podarilo sa nam najst jeden pokojny podstromcekovy flek, takze fajn, samik si hrozne uzival vodicku. v sobotu sme mu pri grilovacke nahrievali vodicku do bazeniku, aby chudatko moje si nahodou nozicku nemuselo do studenej omocit 😀 a vcera ho vobec netankovalo, ze v takej chladivej este nebol, plaval ako drak, uzasne sa tesil, najma z velkeho bazena, pusinka do koran a len cakal, kedy mu do nej vodicka nastrieka, no super bolo. prisli sme az po tretej, tak uz nebol az taky upek, tak sme si to otestovali a zajtra mozme smelo - smer dudince 😀 ako fajn, ze sa ma pocko zhorsit 😠 😠 😠

sivka - ja striedam klasicky prasok s lovelou a noritom, akurat avivaz som nahradila octom, samko mal trosku problem s ohadzanim. ako sa mavate??? si v kontakte s annag?

ozik - dakujeme este raz za tip na ocnu lekarku, sme sa zrovna dnes objednavali, takze buduci tyzden...

pink_lady
3. aug 2009

siska uzite si to v dudinciach 😉 aaa predpoved pocasia by som nebrala prilis vazne aj tak im to tusim vobec nevychadza 😲 😎 /ja osobne by som ochladenie brala ale v zaujme vas co si chcu uzivat slniecka a vodicky sa prisposobim 😎 😀 /

sivka- ja som prala s lovelou cca 2-3 krat, davala som menej ako bolo pisane, napr. ked boli 3 odmerky dala som max. 2,5...ale naposledy som prala dospelacke veci s persilom a tiez mi penilo, a to som dala menej prachu ako zvycajne

pink_lady
3. aug 2009

ach jeminku ja spim posediacky 😔 😔 😔

siska_br
3. aug 2009

pinky - dakujeme, hlavne ze budeme spolu konecne aj s tatinom 😵 😵 😵 a si perfektnaaaa ze sa takto v mene nas - kupaniachtivych - obetujes 😀 😀 😀 ... si lazkaj a tak spinkaj!

sivka
3. aug 2009

ahojkaj siska, hej, pisala som jej, aj my odpisala, poradila, je fakt skvela, hlavne ma ukludnila, lebo ja uz v strachu, ved vies....no a ze po opatreniach, ktore sme zaviedli uz urcite bude krpcek priberat, tak strasne dufam, ze hej 😉
maly zacal castejsie kakat, aj 2-3x za den, predtym len raz za 3 dni, tak vraj aj to je znak toho, ze uz papa viac mliecka.
ja davam lovely fakt malicko, snad o polovicu mozno aj o viac menej ako pisu...no tak neviem, ze by to bolo prackou??
sisi, este raz kraaaaaaaaaaaasnu dovolenku, neboj, pocko bude take akuratne 😉 😎
pink, co tvoj tlak, uz lepsie?

sivka
3. aug 2009

jeeeezisi, ja trubka, ze "odpisala my" preboha, to sa mi ako podarilo, ja co som mala diktaty vzdy za 1..... 😀 😀 😀

siska_br
3. aug 2009

sivka - no tak super, som hrozne rada, ak zacal teraz tak casto kakat, to je ozaj znak, ze mu lepsie pracuju crievka, viac travi, t.j. viac papa...jednoducha radostna rovnica. urcite sa to prejavi aj na vahe! velmi sa tesim s tebou, urcite to uz bude dobre 😵 😵 😵

lovely ja davam inac len jednu odmerku, nejak to neprepocitavam podla ich navodov, tiez dam radsej menej ako viac

no s tymi diktatmi - sivka - a to nas caka este 2,5 roka MD...co uz potom s nami??? 😀

pink_lady
3. aug 2009

jej super ze maťko uz častejsie robi kakikak 😵 😵 sa tesim aj ja 😵
no tie hrubky sivka - uvidim co budeme "stvarat" za tie 2-3 roky - si to nechcem ani rpedstavit 😀

to len ja preratavam jak sibka tie davkovania a ze o aku mensiu ucinnost to bude mat ked dam menej??? 😀 co uz - chemicka - profesionalna deformacia 😀 😀 😀

tlak no tak sa celkom drzi, ale spat cez den uz nemozem lebo potom pride cas kedy nebudem moct v noci zazmurit oka 😎

pink_lady
3. aug 2009

inak kocky sa mi na brusku urobila taka cudna priehlbina akoby pod nou "nic nebolo" len taka tenka kozka, trosku to stipe a pali, mali ste to niektorA? asi takej velkosti ako 2 desatkoruny 😲 viem ze na tom mieste mi pred rokom vzali kusok z pobrusnice a davali tam nejaku nahradu tak neviem ci to je tym alebo 😅

sivka
3. aug 2009

babulky dakujem, dufam, ze sa to ozaj prejavi aj na tej vahe.
pink, veru to ti neviem povedat, preco ta priehlbinka...neskusis sa opytat dokiho po telefone?

lienka55
3. aug 2009

Ahojte koceny,
tak ja sa hlasim,uz sme doma od vcera,ale nemala som cas ozvat sa skor,dnes dohanam periem,varim,upratujem,polievam,...... 😝
Nestiham citat vsetko,tak mi zhrnte co noveho? 😀 My sme sa mali celkom dobre,az na to horko,boli sme so susedovcami,ktori maju vacsie deti,ale co ma stvalo maly nemal svoj rezim a nemohol sa poriadne vyspat.Takze to bolo take o nicom a ja ma rada ked ma svoj rezim,tak som skonstatovala,ze doma je najlepie a budeme chodit na vylety ked budeme vacsii.Len este ako zvladneme to Chorvatsko?Len sme sa museli aj prisposobovat susedovcom a to sa nedalo s malym deckom ,ked ich su uz vacsie a nepotrebuju spat a jest. 😠
Prisli sme strasne unaveni.U nas v noci horelo,tak sme mali v dedine sou. 😀 Prave som doobedovala zincicu a ovci syr.

ivell,sivka tak ako je to s tym priberanim a mlieckom?A co drobci? 😉
pinky ako sa mame,oddychujes? 🙂 😉 🙂 😉

lienka55
3. aug 2009

Ozik dnes doviezli Dadovi novu velku postel,to ma k 2rockom,len ju musi mm poskladat a zacneme sa pomalicky pripravovat,ze pojde do svojej izbicky,len ako to dopadne a kolko to bude trvat.

solmi,ano chodim k Zdenke. 😉

martinano
autor
3. aug 2009

necitala som vsetko prosim ta pink co myslis?co sa ti tam urobilo?
lienka len pekne maeho uc na vylety, ono porusit rezim je niekedy fajn aj pre babo a tym,ze budes cakat kym bude vacsi to bude len horsie, vidim to na kamaratke a maly je taky malinky este s nim mi nikam neide nech ma doma to svoje maly ma rok a pol a ani z domu sa s nim nemoze pohnut a ked vidi auto ide ho rozdrapit od jedu, ja by som ho naucila cestovat 😎
sivka prosim ta nemysli uz na priberanie, netrap sa nerobi to dobre mliecku hovor si ,ze to bude dobre a bude 😉

ivella
3. aug 2009

ahojte,konecne som tu a mam docitane 😉
tak my po oslave,no oslavenec sa nebavil s nikym,len potajomky behal po chipsy a podobne,aj sviecky sfukol len ked som vsetkych na chvilu poslala prec z izby,fotit ani napad--no sak jeho chyba,ked sa ma bude o par rokov pytat ... 😠 ale dostal gytaru,docela mu to ide,len keby som popri tom nemusela spievat na mikrofon 😀 😀
dnes sme boli opat na prevazenie,no a pribral drobec 300g,tak som spokojna ja aj dokina,uz nas objednala az za tri tyzdne.sa mi ulavilo 😅 😅
pink,vobec neviem co myslis.. ☹
sivka,aj periem vkuse v Batole,aj avivaz-raz som kupila lovelu este marekovi a neskutocne sa mi vyhadzal,tak som vsetko prepierala znova.som spokojna a vonia mi 😉
kremikujeme aj tvaricku s johnsonom.ale mame atopicku pokozku,takze teraz natierame kadejakymi mastickami+fenistil.aj ho nemam tak casto kupkat,hned ako hu utriem-teda skor len osusim,uplne sa mu supu cele nozicky aj brusko..no a obocko-katastrofa 😢
idem nejako dostat krpca do postele,maca sa v kupelni,to zas budu vreskoty..

sivka
3. aug 2009

ivell, to je super, ako krasne ti Tobinko pribral 😵 😵 😵 co robis, ze to tak ide? daj nejakeho tipa, nech odkukam 😀

pink_lady
3. aug 2009

ivella ja ze co za spev sa to ozyva z vaseho baraku 😀 😀 😀 super ze tobik tak pribral 😵 😵 😵

no radsej neriesme co to mam na brusku 😀 😀 😀 asi nemam vysvetlovaci talent 😀 😀 proste ako keby pod tou povrchovou kozkou sa bolo nieco akoby pretrhlo ... 😅 no aj tak by som to byt vami nepochopila 😀 ved ked bude moc stipat, boliet, ukazem svoj velky pupcok dokimu 8

lienka parada ze nova velka postel 😵 mozno to prestahovanie bude jednoduchsie a rychlejsie ako si myslis 😉 a aj ja si myslim ze deti treba od malicka ucit cestovat, kamoska ma 7 a 4 rocnych chlapcov a az pokial nesla do roboty sa od nich ani na hodinu nevzdialila a a ni snimi...ako ja by som tak nemohla ja uz planujem teraz buducorocnu dovolenku 😎 😀 /samozrejme i s drobcom 😵 /

martinano
autor
3. aug 2009

pink daj si to brusko pozriet
ivell gratulujem k priberaniu 😵
a vynechaj johnson je strasne drazdivy co viem, ak ma maly atopicku pokozku sebamed je drahy,ale dobry skus

pink_lady
4. aug 2009

ahojte jejeeej to mame pocasicko 😎 aj ked viem ze vacsina z vas by si priala slniecko ☹

amatula
4. aug 2009

ahojte
vcera sme boli celi den v meste 😵 super nam bolo...
lienka vitaj doma.... 🙂 vikend bol super ze.....neboj david sa na postel nauci 😵

ivella super ste pribrali..vidis uz sa to rozbieha..aj sivka bude fajn 😉 inak sebamed je super mouzem len odporucit..pouzivala som vsetko!!!!! pri Matovi..teraz uz len kremik na tvar

pink chod k dokimu moze to byt natrhla koza...vies toho sa uz nemusis zbavit...joj jak sa hambim teraz na kuppku 😒
inak pocko super mne vyhovuje len keby nebuchali tolko 😅

vcera sme isli peso cez mosty k babke z mesta...a Dalibor funel..a ze nech uz je sneh a zima lebo toto sa neda vydrzat 😀 😀

pekny den prajem

asi vypnem lebo sa bojimked furt len bum bum 😕 nemame blezkozvod 😅

minkak
4. aug 2009

Ahojte 🙂
Siska pekne si to tam uzite 🙂
sivka tak super,ze uz aj pekne kakate 😉 ale zase aj keby tolko nekakal,kojene deti nemusia aj 7 dni kakat,len nebojkaj dobre to bude 🙂
a to my-mi---to nevadi-to uz si taka dopletena ako my vsetky 😅 lebo uz si si zvykla zrejme,ze stale hovoris ako o Vas dvoch-uz menej len o sebe samej 😉
dobre som to napisala,pisem ako talian--tiez uz mam dost-snad ste pochopili ako som to myselala 😀
pink nebudu to len strie?ci je to taka riadna jamka-prve ma aj napadlo,ze ci sa Ti len babo nejako nepresunulo...tak ,ale asi nie,ked to stale mas...
a pocko nevadi-trosku uz to bolo aj treba a aspon si trosku domka povegetime 🙂
lienka no snad sa mu bude pacit,my ked sme dali malej postel,tak ani odtial nechcela ist,rychlo si zvykla
😉
Ivell tak Marek sa tak hanbil,no teda skoda,ze ste ani nepofotili 😒

amatula,no teda tak davidklo uz chce zimu 😅chudacisko musel mat dost....
No krasne teda priberate-super 🙂

minkak
4. aug 2009

hups mi to nejako preskocilo 😅 to krasne priberanie som mysela na Tobinka samozrejme 😉

ivella
4. aug 2009

ahojte,ja sa sem vzdy vecer chystam a akonahle lahnem s bobakom,som tuha 😖
aj teraz som sa ledva premohla nespat a to som drichmala celu noc
no mne pocasko total vyhovuje,konecne mozem dychat a usetrime nejaku tu energiu za ventilator 😉 😀
dnes nam tatinko po dlhej dobe odisiel do roboty,tak sme na skusku sami 😒 ,ale ved rychlo zavolam maminke,nech ma jedneho huncuta zbaviii(a zbalim mu aj gitaru 😀 😀 )
na kojeni som akosi nic nezmenila,jednoducho vytahal viac,ale ved uz nespi cele dni ako na zaciatku
sebamed?mam doma kopec vzoriek,vyskusam,len nam predpisala cosi-nech nemusime koznej,s marekom som tam chodievala dost casto..
o johnsone som pocula dost zleho,ani nie u nas,ale skoro vsetky ceske deticky(tam som zila kym som sa nepoznala s muzom 😉 )sa po nom vyhadzuju,ja s nim nejak nemam problem..
pri prvom som pouzivala bubchen,len mi akosi prestal vonat..sestra si zase nemoze vynachvalit hipp.
je tej kozmetiky tolko,ze ani neviem co skor,este mam doma balenie z oriflamu 😉
amatula,provokujes s tym snehom?aj ja by som si dala snehuliaka 😀
my sme boli na brezine
a volala mi kamoska uplakana,ze ju podvadza manzel 😢 😢 tak som ju utisovala a zrazu som nevedela,co jej mam poradit ☹

amatula
4. aug 2009

ivella vyskusaj sebamed je dobry....nam pomohol ked mal Mato ako babatko take suche flaky..neviem co to mal na koznom som nebola....dokina nam dala oilatum a excipial a preslo za dva tyzdne-.....
ta kamoska ma mrzí..to je tak na dve kavy a tri poldeci nie na telefonat 😒 su to hnupi tí chlapi 😠

lienka55
4. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
tak ja som dnes chcela ist do PN na papriku,ale ked sa tak rozprsalo tak som isla akurat tak do..... 😠 .Chceme robit s maminou zajtra leco.Asi vybehnem zajtra doobeda.
Prave peciem orechovu a makovu strudlu,kto lubi?Srdecne pozyvam alebo rychlejsie bude ked vam to poslem cez kona. 😀

Tak co sa tyka toho mojho Davida/cestovania,postele,...../ na vine som si aj ja sama.Po tom vsetkom co som si s nim vytrpela a prezila tak som asi prehnane bojazliva a opatrna,starostliva.Nie ze by ste vy ostatne neboli. 😉
Mozno aj preto je stale na mne taky zavisly a nie je dost samostatny.Ale vzdy si poviem,ze je to moje dieta a neskutocne ho MILUJEM a budem ochranovat ako sa len da a urobim pre neho vsetko.Asi som zrela na psichyatriu. 😢

ivella
4. aug 2009

amatula,no nam predpisala to iste a mam dobre skusenosti 😉 kamka s ak nam chysta,asi jej poviem nech ho posle niekam.. 😠 skoda ze nemozem pit s nou 😀 😀 😀
lienka,mozma si ruky podat 😀
leco nelubi,ale ta strudlicka znie dobreeee,ako keby som nemala zbytky torty v chladnicke 😅

pink_lady
4. aug 2009

lienka ty trubka (v dobrom 🙂) 😠 preco by si mala byt zrela na psychiatriu 😠 😠 😀 urcite to vsetko vnimas inak ked si si s malym tolko vytrpela si lubiaca mamina ktora pre svoje dieta urobi vsetko a uvidis casom sa maly odputa ved je este malicky 😉
skoda ze som tehu inak by som dosla na strudlu 😀 ale teraz makove nemozem nejako mi z toho robime grci-grc 😝 😀
ivella toho kamoskinho chlapa by som poslala kdesi do teplych krajov vrrr ma vedia vytocit niekedy ti chlapi 😠 😠 😠 chcela som napisat ze skoro vsetci su tusim na jedno kopyto 😒 ale potom som si spomenula na toho chlapa v brusku tak som si to rozmyslela 😅

pre babatko som si nakoniec nakupila klasicku kozmetiku - kremiky a samponik od Alpy s olivovym olejom, avirilove flasticky masticky a take vecicky 😀 /vlastne je to vsetko od Alpy/ a uz sa tesim ako si ho nimi vyvoniam 😵 😵 😵

inak ma chyta asi predporodna depresia 😒 😕 kazdu chvilu lejem potoky slz - obavam sa vsetkeho co ma caka 😕 mam pocit ze ma nikto nechape, nelubi, som nemotorna, neohybna, tucna, skareda, spuchnuta, ci budem dobra mama, ci sa drobec narodi v poriadku, ci neumriem pri porode,.................................... 😕 😀 ...a ze kto je tu zrely na psychiatriu 😀 😀 😀 😀

pink_lady
4. aug 2009

jaj a zabudla som dopisat ze zo vsetkych johnsonov, hippov a dokonca aj expicialov /ci ako sa to vola/ ma v obchode napinalo tak preto ta volba 😅

lienka55
4. aug 2009

pinky dik za podporu.... 🙂
No a nedepkuj sa zbytocne,vsetko sa upravi po porode,budes vynikajucou maminou to pride aj akosi samo,budes musiet. 😀
A povedz manzelikovi/priatelovi/neviem co mas 😀 /,nech ta trosku postiska a nech ti do uska posuska ze ta lubi taku aka si.
Ja som mala fobiu z porodu a to do pismenka.Vzdy som si hovorila,ze natazie bude porodit a to potom bude ,,malina,,.Ale mylila som sa,to co prislo po tom bolo a je tazke dodnes - vychova a vsetko okolo toho.

ivella
4. aug 2009

pinky,neboj,neumres,porodom s avsetko estelen zacina 😀 😀
a vsetky zeny co uz rodili ta chaaaaaapu 😉 😉 citili sme sa tak isto,len teraz sa nad tym uz len smejeme 😅