Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

martinano
autor
4. aug 2009

pink ivell ma pravdu porod budes vnimat po case ako,ze to nic take hrozne nebolo,aj ked teda su baby,k otre to vnimaju inak 😅
ale porod to este len zacina a ja som drzala nazor a drzim vychovavat rovno od perinky, mne sa to zatial teda vyplatilo,aj ked deti maju obdobie vseliake,ale vychova od perinky,mam kamosku,ktorej maly ma vyse roka a nevedia si s nim dat rady,ale to bolo vzdy moj malinky a on je este malinky a podobne a teraz je z malikeho riadny generel.ja svojho syna milujem maximlane zivot by som za nho dala a moj manzel tiez ,ale teda su hranice co moze a co nie a tie sa neprekracuju

ivella
4. aug 2009

juuj maťka,to je aj moj pripad asi(teda urcite)..tiez som krpatemu vsetko dovolovala,dlho som po nom tuzila a tak to aj dopadlo...riadi on nase zivoty miesto toho aby to bolo naopak 😠
teraz tu chybu neurobim,ziadne rozmaznavanie 😀 odtial potial 😉

pink_lady
4. aug 2009

dakujem babulky 🙂 snad teda nezomriem pri porode a budem tu strasit i nadalej 😀 ale uz fakt zacinam byt zo seba bezmocna, vybrala som sa ze do kauflandu, bus zastavku mam tak 2 minuty od domu, ani nie, ja som sa vydala 10 minut dopredu a pokial som dočaptala tak bus mi usiel 3 metre pred nosom 😢 pokial som z inoveckej presla /presla - to je silny vyraz 😎 😀 😢) ku kauflandu tak ma tak priserne boelli nohy ze som sa skoro rozrumazgala 😝 nno neviem si predstavit tie posledne tyzdne co ma cakaju potrebovala by som asi vozik na motorcek 😀 😀 😀

solmi
4. aug 2009

Ahojte,tak mi sme boli dneska na poradni.Emka za 3 tyždne pribrala 1,20 kg.Tak doktorka ju chválila,že nádherne priberá.Mne sa to zdá veľa,ale že to je v pohode.
Pinky,nebojsa,aj ja som sa strašne bála druhého porodu,že ho neprežijem.lebo prvý bol strašný,tak som si zajednala aj homeo na strach z porodu.Potom som si povedala prežili iné prežijem aj ja a nejako to dopadne
🙂 🙂

sivka
4. aug 2009

ahojte, pinky nebojkaj, vsetko bude ok 😉 ja viem, ze ti uz musi liezt na nervy vsetko, ked ta bolka kadeco, ale uz to nejako vydrz, bude dobre 😵
solmi, teda super take priberanie, uz mas veliku slecnu 😵 uz aby aj ja som mohla matka pochvalit, ze pribera.
akurat dnes mal nejaku zelenu soplikovu kaku, neviem, asi popil vela predneho mliecka, dufam, ze nicim inym to nebude. lebo inak vyzera byt ok, aj sa na nas pousmieva aj poplace - no klasika 😅
ivellka, tak to je tazka uloha utesovat kamku, ktorej chlap je hnup... 😖
co sa cestovania tyka, my sa uz s muzikom nevieme dockat, az bude mates trosinka vacsi a vyrazime po vyletoch 😵
dnes sme doobeda boli v tescu a laugu a poobede v meste...teda skoro nas ufuklo.
a uz som objednana k dokimu na kontrolu - vo stvrtok o 9,15, tak mi drzte palcekyyyyy 😨

pink_lady
4. aug 2009

solmi fiiiha tvoje slniecko teda inak pribera 😵 ako sa vola to homeo na strach z porodu? zabera to?

sivka, solmi, dakujem 🙂 sivka vy ste aki turisti stale ste niekde vonku ale mne sa to tak paci 😅 vo stvrtok drzim palceky neboj sa dobre to dopadne, ved snad to len kuk urobit nie? 😵 mna cakaju o tyzdenn v stvrtok stery a sa toho strasne bojim 😕 😕 😕 viem ze vam co ste uz rodili to je smiesne ale mne staci len pomysliet na tie zeleza a uz ma boli brucho 😕 😝 😀
hnup na takeho chlapa je veru aj slabe slovo 🤐 😠

sivka
4. aug 2009

pink, sterov sa ozaj neboj, nic to nie je, fakt a je to len moment, a zeleza nepouzije, apon sa mi zda, ze to robil bez nich.

minkak
4. aug 2009

ivell tak sa varujete bez tatina..ako to ide?drzkajte sa 😉

pink nic si z toho nerob,to nas vsetko asi vsetky napadlo,hlavu hore a len sa vyplackaj--kolko je treba 😉
ten bus 😠 betar jeden ,mala si pockat na druhy 😉

solmi no kraaaaasa 😵

sivka nebojkaj 😉 drzkaj sa,budeme na teba mysliet 😉

matka a Vy ako nasteva poslucha? 😅

martinano
autor
4. aug 2009

ahojte
tak prve sa ohlasujem na sivku ta zelena stolica nema byt,ale moze sa vyskytnut ak si moc vypila vinei, ta to lubi robit
solmi krasne priberate 😵
ivella presne pri druhom ziadne rozmaznavanie aj my sme po matkovi velmi tuzili nemohli sme sa ho dockat,ale ma smolu obaja sme prsny a moc s nami nenacvivi, aj ked jasne ,ze snaha je 😀
minkak dakujem,mam mame sa fajn, dnes svagor varil,tak mi to odpadlo,ale nahradila som to zehlenim umyvanim dlazky a podobne.mame strasne skarede pocasie uz 3dni, vcera sme ani vinku neboli hrozne fucalo a lialo, dnes to uz bolo lepsie,tak sme boli v pristave, trosku na nakup a taka pohodicka 😉

pink_lady
4. aug 2009

minkak ved som si pockala pekne postojacky polhodku na dalsi bus 😎 😀

marti tak super ze svagor navaril to je teda parada aj ja chceeeem 😅 aj to vinko by som si veru dala 😎

sivka a to nie je take ako ked sa beru kazdorocne stery na cyto?

martinano
autor
4. aug 2009

pink je to take ako stery 😉
chuda moje ty si mala teda dnes zazitok,aspon dufam,ze tak horko nebolo ☹

pink_lady
4. aug 2009

takze to sa zeliezkam nevyhnem 😕 😀
nastastie je tu super pocasicko - pre mna 🤐 😀 - super luftik, vetricek a sukienku mi zdvihalo az do neba 😀 😀
kocky idem ja buvinkat, dobru nocku 😉

lienka55
4. aug 2009

Ja tu este strasim,trvalo mi dlho kym maly zaspal v ,,novej posteli,,Skladali ju do pol jedenastej,maly tak trieskal kladivom,ze to museli pocut aj susedia. 😀

pinky,ja si nepamatam,zeby mi pocas tehu robili stery a vobec uz nie so zeliezkami.Dufam,ze som ta aspon trosku ukludnila.A kolko si pribrala ked ti to vystrajanie na bus tolko tvalo?

solmi,krasne priberate,len papkajte.Komu chodis k dr. s detmi? 19.8. idem k Zdenke,mohli by sme dat take male stretko. 😉

sivka drzim palce a vo stvrtok budem na teba mysliet. 🙂 😉 Beries so sebou aj Mateja?

minkak
4. aug 2009

matka no super-tak sa staraju 🙂 aj tu prskalo-burka riadna a fuuukalo ,ale ved aj to treba 😉
tak ale hlavne,ze mate pohodicku 😉
pink aaaaha 😉 az teraz som si to nejako lepsie precitala ci co 😅 ako zo zastavky do kaufu to bol des 😉 uz rozumiem 😉 no chuda moje ,Ti verim 😉 ja chodit ako tak,len tie schody-ufff 😀 a stat polhodku-no to by som asi nezvladla 😕 😀 dobru nocku pink ,pekne si oddychni 🙂

minkak
4. aug 2009

lienka strasime dve 😀
tak hlavne,ze uz je poskladanea uz sladko buvka 😉 a kde to Ty vlastne presne byvas?ak sa mozem spytat?

martinano
autor
4. aug 2009

aj ja som tu este kocenky

minkak
4. aug 2009

no matka jasne-sovulka 🙂
ja som bola kuk zufale manzelky 😅

martinano
autor
4. aug 2009

my sme pozerali nejaky filmn teraz pozerame dalsi,ale teda zufale manzelky by som si dala povedat, mala by som si ich zohnat na dvd

minkak
4. aug 2009

nooooo aj ja ich mozem,aj ked som to uz videla...zas som "zgravunala" 😀
to bola ta cast,kde zobrali Eve Longorii-neviem si zmysliet ako sa tam vola 😅 to adoptovane dieta 😉

jaaaaj Gabi sa vola 😀

to len pre objasnenie ,preco som zase bulila 😀

newyorkgirl
4. aug 2009

mati, kde si ty? sme dlho neviedli kocikovu debatu, ale ja som sa s tou Lunou pohla uz, objednaná 😀

martinano
autor
5. aug 2009

ahoj new mam navsetvu zo slovenska tak na kone akosi nemam casu,ale vecer tu budem tak pridi pokecame 😉
minkak ano viem 😔
dobru noc babulky 🙂

pink_lady
5. aug 2009

ahojte,
lienka 😀 ono vystrajanie nebolo dlhe len ta moja chodza, mam zlomeny malicek na nohe aj preto sa mi tazsie ide 😀
co sa tyka sterov tak sak snad prezijeme nejako aj ked neviem je to potrebne ak mam vlastne uz istu sekciu?
ale ako pozeram kocky niektore ste tu vcera dost dlho ponocovali 😅

martinano
autor
5. aug 2009

ahojte
pink ty mas este aj malicek zlomeny ☹
a teda cisarsky ako som citala,ze?ale neboj bude dobre,ani nebudes vediet ako a budes to mat za sebou 😉

sivka
5. aug 2009

ahojte iba na skok-lienka, Mateja tam neberiem muz si ho zoberie na prechadzku - a to sa robi, ze sa deticky beru k dokimu??? to som netusila 🙂
pinky drzkaj sa a setri sa.
matka, no vineu pijem uz dlho, vraj je dobra na mlieko, ale ta zelena stolica je asi z toho, ze papal viac predneho mliecka. aj laktacna mi to potvrdila.

martinano
autor
5. aug 2009

tak je to ok,ale aj velke mnozstvo vine, ked sa vypije to vie urobit, ona je dobra na mlieko,ale niektore baby vypiju aj tri litre

pink_lady
5. aug 2009

kde ste dnes zienky? 😅
marti jj aj malicek dochramany to sa mi este v nemocke podarilo ale radsej som sa nechcela s tym chvalit lebo uz si pripadam pomaly ako hypochonder ze furt mi cosi je 😀
sivka zajdra drzim palce, pozdrav dokiho ze 😀 o tyzden som tam ako na koni 😀 😀 😀a ze nech ti nerobi moc zle 🙄 😅
super tento konik tu sa vselico clovek podozveda aj ze ta mnam mnam vinea je dobra na mliecko to som nevedela 😅
ja uz som rada ze viem co ma caka, uz ani nemusim riesit ci sa krpcek otoci alebo nie, takto sa mozem psychicky pripravovat na sc uz jednu gynekologicku operaciu za sebou mam tak to bola akoze predpriprava na terajsiu velku - prezili ine, prezijem ja. Len som pocula ze ked su opuchy tak to neni dobre pri spinalke ze potom moc trpnu nohy, tak snad sa mi podari s tymi mojimi papuacmi dovtedy nieco urobit
ozaj ivella susedka uz je doma uz zas ocumuje a dnes ma vytocila lebo po mne vyblakovala ze si mam kupit nejake siroke saty alebo satovu suknu lebo ze to brucho ked mam uzke tricko /mimochodom tehotenske/ a tehu suknu ze to vyzera otrasne...skoro mi slzy vyhrkli ...a potom ma napadla ta pesnicka "co sa stara....--- stara ...." 😀

ivella
5. aug 2009

ahojte
pink,zlomeny malicek?chudatko 😢 a ani som nevedela ze ides na sekciu,tak to sa potom nemusis ani bat kontrakcii,ani porodu..co by za to niektore baby dali 😉
aj ked po porode by som sa zase nechcela hojit,no viem ze niektore po cisaraku su skor fit ako po prirodzenom.. 😉 staru som nevidela este,vlastne som nepozerala,mame dnes hrozny den,zacalo to nocou a pokracovalo ceeeely den--asi vymena so sivkou,maly stale placka,viditelne ma krce 😢 😢 aj vonku to bolo o nervy a marek mi robil provokacie,stale brzdil kocar,alebo okolo behal a narazal,no moje nervy,skoro som vyletela z koze.. 😠
kozy mam uplne vycicane,dala som ho grgat a hned znova prilozila,lebo by vrieskal este doteraz.no pred chvilkou zaspinkal na tatovej posteli,takze mam spolocnost 😉
sivka,kto sa to tu ponukal ze pozicia babyvak?zeby som sa ponukla skusit ho,neda sa mi samej s dvomi detmi,bobak chce ako naschval papat,pit a vsetko zrovna ked mam tobika na rukach,uz sa aj rozkrikoval ze uz nechce ten rev pocuvat--moj mily,ani jeho nikto nechcel a musela som 😠 😀
sivka,ja som parkrat bola na gynde aj s malym,aspon ma hned vzali dovnutra a sestricka ochotne strazila 😉
no my ideme pondelok na nozicky aj na gyndu,deticky budu cakat v aute s tatikom 😅

solmi
5. aug 2009

Ahoj pinky to homeo sa volá Gelsemium - strach z porodu,v lekárni ti povedia ako uživať .Ja som uživala mesiac pred termínom ráno nalačno pol hodinu pred jedlom.Mne to zabralo a musis myslieť pozitivne.To si nevšimaj tu susedu,ja to poznám podľa mojej babky,že to neni pekne kked ti trči brucho a mám brucho zakryt atd.ako keby to bola hamba,ja som jej vždy povedala,že je to moja vec a ked jej to vadi nech sa na mna nepozerá.
😀
😀 Lienka ja chodím s bambulkmi k dr. Janovicovej,ona je supeer,poradi,hoci kedy jej možem zavolať ked čosi.Veroniku nemožem nikdy od nej dostat von,je perfektná.Ak budem toho 19teho doma neni problém,lebo by sme mali isť od 17 tého k svokre na týžden,svokor ide 18teho na operáciu,tak ideme babke robiť spoločnosť,ak muž nebude mať nič vážne vo firme.Dáme si ešte vedieť.
🙂

ivella
5. aug 2009

solmi vy teda priberate 😉 co pridavas do mlieka? 😀
uz mate nausnicky?alebo sa to dava neskor?

pink_lady
5. aug 2009

uff ivella takze mate tazky den za sebou ☹ no ale ved chapes to aby ti nebolo luto ze stale spinka 😀 ten marek ☹ ale kde to zobral ze "kto ma ten rev pocuvat" 😅 asi to fakt chce len veela veeela trpezlivosti a pevne nervy 😉

o sc som nevedela do dnes na isto ani ja, ale bola som an posudenie na ocnom a ze pri normalnom porode by mi hrozilo odlupenie sietnice

solmi dakujem asi zajtra masirujem do lekarne 😎 😅 inak to aj moja mama ma hentake reci 😒 a to musite mat super doktorku, no mna ako decko do ambulancie nikto nemohol dostat 😀