Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

sivka
20. júl 2009

matka preco to u vas nie je mozne ak smiem vediet?

minkak
20. júl 2009

matka,ja viem je mi to luto,ale mozno to chce este cas....
a vzdy je nejake riesenie!!!! 😉 😵
Hlavu hore!!!!! 🙂

martinano
autor
20. júl 2009

no riesenie je nie, bohuzial, teda by bolo ale to adopcia...
jednoducho moja blba pecen mi to nezvladla 😠

sivka
20. júl 2009

jooj, mati, tak to ma velmi mrzi.... ☹ a uz ozaj nie je sanca, ze by sa to upravilo? ved pecen ma velku schopnost regeneracie, ci to s tym nesuvisi?

lucaska
20. júl 2009

matka, tak to mi je luto............... 😢

lienka,dakujem a uz som ti poslala ip........................ 😉

ja som si uz aj trochu zdriemla, lucas stale este spiii....... 😝

martinano
autor
20. júl 2009

ale ma, lenze ono je to take chvilkove chvilku je ok, chvilku nie, no tazko, sance?tazko povedat u mna nezistili pricinu teraz sa sice nieco zacalo ukazovat a to pravdepodobne, ze som alergicka na vlastne bunky,ale jeden dr.povedal,ze je to v norme druhy,ze nie,inak vzdy som tieto testy mala ok, tak ma to caka zas,ci to bola chyba labaku,alebo zly odber

minkak
20. júl 2009

lucaska aj my este spime 😅
idem aj ja aspom na minutku 😅 ....papa kocky 🙂

sivka
20. júl 2009

matka, drzim palce nech su vysledky ok 😉 uvidis, este sa to vsetko da do poriadku 😉

lienka55
20. júl 2009

mati a pri Matkovi si taketo problemy s otehotnenim a tehotenstvom nemala,prve si mohla mat v pohode?

lucaska
20. júl 2009

minkak 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ..........dobruuu nooocku......uz vstavame.... 🙂 🙂 🙂 😉

lienka55
20. júl 2009

No my este spime od 12.15h.ale pocitam,ze to uz dlho nepotrva.

martinano
autor
20. júl 2009

lienka otehotnela som hned to nebol problem bola som bez liecby stabilizovana a do 5mesiaca boli vysledky pecene ok, potom to zacalo stupat, dali mi mega davky a vdaka tomu sa matko donosil pekne do konca no o tri tyzdne skor sa narodil vyvolavali ho uz nechceli aby sme sa zatazovali navzajom, nalez bol na porod,ale uspesne teda sme sa donosili

lienka55
20. júl 2009

mati tak je super,so stastnym koncom. 🙂
My sme uz hore,ideme sa napapat a pojdeme von na bicykli.

martinano
autor
20. júl 2009

my sme ani nespali,teraz sa drobec hra,tak ja tu vybavujem postu a tiez pojdeme von

solmi
20. júl 2009

Ahojte vy ste tu toho popisali.Ja už akosi nemam cas sem ist.Emka dneska nema asi dobry den.Od 6:30 je zobudena a zaspala az o 16:15,stale len plakala,papala a nemohla sa uloziť.Zatial sa budime tak dva krat v noci na papanie.Ivell,Mimi uz ste boli na sone noziciek?My ideme zajtra,som zvedava ci budeme ešte nosit dve plienky,lebo Emka je nepokojna ked ma dve pliienky,chudatko ani poriadne nemoze nohy zdvihnut,ale je to pre jej dobro. 😉

amatula
20. júl 2009

ahojky

boli sme v meste svagrova zobrala Boba na ice age 3 a on odtial zdrhol lebo ze ten tyranosaurus ci co to ich chcel zozrat 😅 🙄 😀 mám to ja strachoprta

sivka sakra to si bola ty lebo si to milim zo siskou br...ale nie to si bola ty ze 😕 🙂 kde si mala drobca som ho tam nevidela???si mala oddych 😉
inak sivka a ni ja som po prvom uz dalsie nechcela...po druhom som prisahala ze uz konec a uz sa zahravam s myslienkou na malu Dorotku 😵 😀..............................................aaaaale tak mozno vnucku 😒 😀

martinano to je mi luto 😒 ale snad to chce chvilu cas a mozno sa este bude dat......ved si mlada

minkak nabuduce sa mozno stretneme aj my tam casto chodime...ale to aby sme to do oktobra stihli ze 😕
a teraz tam byva taka dlhaaaaaaaaaa rada na listky????? 😨 som kuk na fejsi 😉

zuzujan
20. júl 2009

ahojte mamicky, uz chodite malo do temy porodnica TN, takze sa skusam touto cestou opytat,
tie ktore ste uz rodili v TN porodnici tento rok, ako tam vyzera nadstandardna izba?? ma vlastne wc a sprchu?? a izby vyzeraju tak ako je fotka na internete????
http://mail.fntn.sk/index.php?option=com_datsog...

lebo som prekvapena ked som videla fotky, ze ake to tam mate pekne..... 🙂

a este k epiduralke, dnes som sa pytala doktora, ci potrebujem vopred nejake vysetrenie ked chcem epiduralku, povedal ze nie, ze sa pri porode uvidi ci ju chcem alebo nie.........a ja som myslela, ze bez vysledkov krvi mi ju nedaju.....tak to je zvlastne. Ak ste niektora rodili s epiduralkou v TN teraz nedavno, dajte mi prosim vediet...

dakujem

martinano
autor
20. júl 2009

zuzujan to je porodna sala a fakt su take nadstandard ma vlastnu kupelnu wc nie,dr.by ta mal poslat na interne s vysledkami krvi neviem ku komu cvhodis,aj ked s epiduralom je dost problem neviem ci bude ho mat kto pichnut.inak ja by som si ho v zivote nedala 😅

martinano
autor
20. júl 2009

amatula dakujem no taka mlada zas nie som,ale uvidime

martinano
autor
20. júl 2009

a teraz sme prisli z prechadzky idem malemu urobit veceru, trosku sme behli aj do obchodu maju vypredaje uz som informavala tatika 😀

zuzujan
20. júl 2009

martinano aha a ja som myslela ze toto je porodna sala:
http://mail.fntn.sk/index.php?option=com_datsog...

takze izby asi nie su prerobene, no co uz hlavne ze su tam lekari ktorym verim ....
ja chodim teraz pred porodm k dr. jankovskemu a dnes som ho na to pytala a hovoril, ze nic nepotrebujem .....

ja chcem mat epiduralku len ako krajnu moznost, keby som rodila co ja viem 12 hodin a bola by som totalne bez sil....tiez to nechcem silou, mocou.....neviem, moja mama mala 4 tazke a dlhe porody, tak trosicku mam obavu aby to nebolo aj u mna....

martinano
autor
20. júl 2009

12hodin rodit nebudes neboj hlavne klud porodne asistentky ti vysvetlia co su bolesti a co nie a potom na to prides aj sama, hlavne pocuvaj co ti hovoria, psychicka pohodicka,ked ta poslu si lahnut pospat ak sa len troskku bude dat oddychni si budes mat silu neboj zvladnes to pekne.ak ti dr.povedal,ze nepotrebujes,tak nepotrebujes, drzim palce

zuzujan
20. júl 2009

vsak urcite, tak to aj planujem, hlavne pocuvat.... 🙂
ja sa porodu nebojim, bolesti zvladnem, vsak to babatenko to boli tiez a musim mu pomoct co najlepsie ako budem vediet, aby bolo rychlo vonku a mali by sme to obe za sebou.....

tak dufam teda, ze nebudem rodit 12h 🙂 spolieham sa na info od skusenejsej..... 🙂 🙂

martinano
autor
20. júl 2009

ano to su porodne saly,ani som nevedala,ze mame taku stranku do kelu,ale som po zadu uz aby som isla do roboty 😅

amatula
20. júl 2009

matka a kolko mas sakra 35 nemas 😉 mas??
ty si robila na porodnici??kolko dozadu??

martinano
autor
20. júl 2009

amatula uz dva roky som doma na materskej 😉
no tolko este nemam,ale kym pridu na to co mi je dr.mi minue povedat mozno o 5rokov budeme vediet viac tak to ja uz rodit nebudem, uz by som spadala do tejto vekovej kategorie a to uz budem ato velky to uz nie,teraz by potreboval surodenca.a dalsia vec, kedze nevedia co to je aby sa to nededilo,matko zatial ok

ivella
20. júl 2009

Jeej,oranzova porodna sala,aspon som si zaspominala na prvy porod 😀 😀 ani ja som nemala tusaka o tej stranke
idem dat deti spat,teda len to starsie a uz aj sup konikovat
solmi,my ideme az 10.8. na nozicky
inak moj maly mal dnes svoj prvy uplakany dnik,zatial mi to teda nevadilo 😉 😉
sivka,takze pocitam,ze vy ste mali pre zmenu dobry 😉 😉

zuzujan
20. júl 2009

kocky som rada ze som vas potesila web strankou 🙂 🙂 ja som taky internetovy maniak, vykutrem tam skoro vsetko co potrebujem......len som nikde nenasla tie izby z porodnice v tn, preto som sa musela pytat takto u vas

martinano
autor
20. júl 2009

ivella myslis,ze si to striedate?
ja konikujem mato sa kupka som pri nom pc na kolenach lebo kym ho ulozim a upracem potom dofrci tatinko a uz som dokonikovala 😠

pink_lady
20. júl 2009

ahojte kocky ujujuuuuj ze precitat to co ste popisali to bude robota 😅 teraz som len na skok, prave som dorazila z trnavy z prace - bola som si po veci - idem do sprchy a potom sa zastavim etse ak budem vladat a precitam co ste popisali 😅