Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

pink_lady
26. júl 2009

caute kocky tak mna tu volaju grcatko lebo vecer sa to ozyvalo z wecka po celom oddeleni 😀 😀 😀 ale zajtra uz dufam pojdem domkov ... 😎
inak nejak nepisem, som otapena, mam v sebe 2 tabletky na migrenu...a behaju mi musky pred ocami 😀

sivka
26. júl 2009

ahojte damy, no kde ste vsetky? teda dnes sa to tu moc nepohlo 😉
ale aj my sme cely den niekde labzovali a az vecer prisli domov, takze aspon som nic na konovi nezmeskala 😀
pinky, dufam, ze migrena uz zazehnana ☹
amatulik, no super, tak grilovacka dopadla dobre, fajne 😉 a dokedy mate tatika na sluzobke? daleko isiel?
moj zacne chodit od septembra, tak si uzivam, ze je teraz domka a sme spolu.
ivell a dokedy ste u svokruse? no pekne si to tam uzi, ze je o vsetko a aj o vas postarane 😵

amatula
26. júl 2009

noo nikde nikoho....vikend co uz
sivka tak dva tri dni....boze ja sa tak nudim ked som sama a len jem..uz ma lakaju nanuky v mraznicke 🙄 a neviem ci zaspim ked viem ze su tam 😅 😀

sivka
26. júl 2009

jooj moja, tak to ta uuuplne chapem 😀 a bez si dat toho nanuka, sak co sa budes trapit, aj tak mu nakoniec neodolas, tak si to zbytocne neoddaluj 😀
aj ja som prave bola nieco pohladat co by som si dala...no ale tak ja som teraz vo vybere obmedzena, tak som si aspon bebe dala....a to nam dnes sestrenka doniesla same dobrotky, milka cokoladky, cookies a tak...no ale co ked coko mnamky fcul nemoooozem... 😒
aj moj bude chodit na 3 dni...uz teraz trpnem ako budem zvladat sama noci s matesom 😅 no ale co uz, budem musiet

amatula
26. júl 2009

no hej naucis sa ....ja mám aj Boba tak ten vzdy somnou spinka ked je muz prec 😉
idem dat ten nanuk..aj tak cakam na spravu od muza tak co budem na sucho 😀
inak ja som jedla vsetko....a na stastie nic detom nevadilo 😉

sivka
26. júl 2009

no sak aj ja by som si dala vselico...ale co ja viem, co mu uskodi a co nie, ked on reve asi bez ohladu na to co zjem... 😅
tak ale riskovat to nechcem, neviem, ci sa z cokolady raz nevyhadzal. ale neviem ci to bola cokoska alebo nieco ine. lebo tu som uz vylucila a aj tak ma niekedy fliaciky na brusku, ktore ale potom zmiznu.
ja by som si tiez matka nechala pri sebe, len on potrebuje mat zvyseny matrac kvoli grckaniu, tak ho musime davat do postielky. a tiez ho musime zavinovat lebo pri tom ako on "diriguje", tak sa zobudi na to, ze si kmasne po tvaricke. tak je chudak vzdy ako taka zizalka zamotany 😅
no dnes uz asi koncim, idem si pospat kym sa maly princ nezobudi a nezacne pytat papat 🙂
tak dobru nocku 😵

amatula
26. júl 2009

no Matka si neber za sebou...vies na dobre sa lahko ucí 😉 potom by v postielke nechcel byt....
bru nocku 🙂

lienka55
27. júl 2009

No ,,Trencanky,, co je dnes s vami nemate tam signal? 😀
Ja som si myslela ze sa dnes nedocitam a tu nic noveho.Dnes som bola rano v PN na plienky,potraviny,...
Stihli sme byt vonku na bicykli,navarila som prave som dopolievala kvety a konecne konikujem. 🙂

pinky tak dufam,ze uz si domka,ty grcatko nase. 😉 😀

sivka
27. júl 2009

cau lienka, veru ani vcera sa tu vela nepopisalo a ani dnes nie...no ktovie, kam sa vsetky mamuse podeli 😅
bohuzial, pinky je stale v nemocke, uz sa aj chuda balila, ale nakoniec ju este nepustili... ☹
ja dnes idem k tej kadernicke, tak som zvedava na vysledok 😅

lienka55
27. júl 2009

Ja idem zajtra ku kozmeticke po velmi dlhej dobe tiez sa tesim,aj ku kadernicke sa chystam ale je momentalne na dovolenke,tak musim este pockat.
A preco nepustili pinky domov?

chymenitta33
27. júl 2009

Ahojte cikulky🙂

Dlšie som tu nebola nebolo kedy v piatok sme boli na tom kupku🙂bolo super...Dala som aj pár foto na FB tie ktoré nemám uložené tuki my IP rada si Vás pridám🙂
V piatok večer bola "veselica" v Klučovom tak sme šli s drahým kuki...babička robila au-pair 😉
V sobotu sme boli na chate kuki kamarátov a večer Davík vysoké teplotky a dneska sme šli dokine je choručký celý dník polyhuje 😒 tak pekne vonku a my trčíme domena, dúfam., že bude čím skôr oki🙂

pink_lady
27. júl 2009

nie som doma 😒 ☹

chymenitta33
27. júl 2009

pinky--a stále si v špitáli? chudátenko nehc si už domena

amatula
27. júl 2009

cafte

no len ja to tu zachranujem 😀
sivka sak hod foto potom..ako ta zhovadila 😀 ...inak sranda dnes som prehrabavala stare trencanske a nasla som tam v babatkach maleho Matesa 😉 a Davidka M........ lienka 😉 ja moc noviny necitam...len dnes som triedila odpad 😀

mám tu prazdninarku neter(9r.)tak sa teda nenudim...az to vsetko nakrmim,zaobstaram a este aj von....teraz sa dali nahovorit na luciu postrah ulice..tak som supla do truby kridla asups sup polievocku na zajtra...lebo rano budu sviezi vyspinkany 🙄

pink a ako sa mas??? 😒

ivella
27. júl 2009

ahojte,ako dobre ze sa vsetky grilujete,aspon nemusim dobiehat citanie 😀
my sme dorazili domov,konecne si oddychnem po svojom-nohy vylozene a tak,ani mi nevadi ze budem musiet varit,ale ved mam zazracne hrnce 😀 😀
pinkula,teda,myslela som ze uz budes doma,ale ked tolko vykrikujes z wecka,,,co ti an to povedali,z coho to je?alebo je to normal?? ☹
sivka,som zvedava aky mas novy uuucesik,bola si u tej alebo inde?ja mam miesto ciernej uz tmavo hnedu farbicku,ale aj tak to nikto nepoznal..no len u svokry sa vsetci cudovali kde mam svoje dlhe vlasy 😝
k tomu tvojmu baleniu maleho,svagrova ma 8mesacnu dceru a dodnes ju na spanok bali do perinky,no to vypadalo hrozne,take velke decko-ako mumia 😀 trcala jej len velka hlava a samozrejme cele nohy,ale ona si to priam pytala-lahla,ruky k sebe a cakala... kedy idete na poradnu?ja idem s tobuskom zajtra na to prevazenie,tak mu stale davam jest,nech priberie co najviac 😀 😀 😀 ,ale aj tak sa mi zda,ze normalne stracam mliecko,uz sa mi neda ani osdtrekovat
kombinovala ste niektora svoje aj umele?v tomto som uplny laik
inak oslava super,torta skvela,krasna,ak ma sem dnes muzik pusti,mozno aj foto stiahnem,ale asi tazko,lebo uz je tiez nazhaveny na svoj pc,boze,svokrovci ho maju taky spomaleny,ze ma to vobec nebavilo

pink_lady
27. júl 2009

caute kocky ja este furt tam kde vcera 😒 aj vas citam ale nejak nemam nalady 😒 ☹

ivella
27. júl 2009

pink,ahooooj,ako to vypada s tebou?co spolubyvajuce?si na 4.poschodi,ktora izba?aj som ti kuk na balkon,ale bola tam len suseda,tak som 😝 😝 😝 veeeliky jazyk vypazila,lebo cumela co tolko vybalujeme z auta 😠

amatula
27. júl 2009

ivella ja by som nedokrmovala....uvidis ci pribral....ale vies ze ked zacnes dokrmovat viac mliecka mat nebudes 😒 skus castejsie prikladat.......mne sa kolkokrat zdalo ze mám malo mlieka a nemozem sa ho zbavit doteraz 😖

pink_lady
27. júl 2009

ivella susedku si nemohla videt lebo je po porazke v nemocnici...mimochodom z 1 vchodu sme v spitaly 3 ludia...

jedno pozitivum to tu ma- pestujeme cestve babatka 😀

ivella
27. júl 2009

a koho som potom videla babku...stredny balkon..
vy ale mate vchod,vsetci naraz..
ale babenka stoja za to,ze?
amatula,nechcem dokrmovat,len sa pre istotu informujem,sak uvidim co mi povie..chcela by som kojit co najdlhsie

pink_lady
27. júl 2009

mozno jej dceru alebo inu susedku...akurat mi mama volala ze uz 4 ludia... 😕

ivella
27. júl 2009

preboha a co tam mate?to akoby nejaky sused rozdal vsetkym dive hriby..... 😖 (no ja som kuk na tvoj balkon,tam nik a hned som tam videla osobu-pravda ze som neskumala,kto..)
a ako si na tom dnes,uz lepsie?uz si musela aj schudnut,chudatko,aj babatku to isto neprospieva 😢

lienka55
27. júl 2009

pinky tak si tam aspon poriadne popestuj tie nadherne babatenka a zauc sa poriadne. 😀 Potom doma to uz bude ,,facka,,. 😉

sivka
27. júl 2009

ahojte moje, tak foto hodim, ked budem mat aj farbicku. dnes mi to len tak smik smik na sucho ocvakala, tak to najprv musim dat do nejakeho tvaru, ale aj tak velku zmenu neuvidite, nechcela som to na kratko, mam to len skratene trocha, chcela som, aby sli znicene konce prec.
caaaaau ivell, no dlho si tu nebola, uz si nam chybala 😉 hej, bola som u tej tvojej na sihoti. na poradnu ideme v stredu. a tiez som zvedava, ako a ci matko pribera...no drzim palceky vam na zajtra, nech mate zopar dekov viac 😉
a tak ako pise amatula /aj ked ja nie som nejak skusena, len co mam nastudovane/, len pekne prikladaj tobina a uvidis, mliecko bude...aj ked aj ja niekedy mam pocit, ze uz zo mna mates vsetko vycical a este by chcel a uz netecie, ale asi to tak nebude, ved papa casto, tak sa mlieko musi tvorit. a ozaaaaj - uplne som zabudla - vsetko najlepsie Mareckovi, nech je zdravucky a robi radost mamine 😉
pinky-drzkaj sa, uz musis byt ozaj otravena ked ta tam drzia, tak si aspon vychutnaj tie babatenka. nech ti to tam rychlejsie ubieha.

ivella
27. júl 2009

sivka,ahoj,no ti poviem,u svokrovcov bol krpcek jeden den cely hore,potom zase cely den spal...ale mal total problemy v noci s papanim,uz som chytala riadne nervy,vobec sa nedokazal aj hodinu prisat,strkala som mu to tam ako sa len dalo,potom chudatko unavene len plakal,na to sa mi marek budil--no pravidelne od tretej do siestej sme boli hore,potom dospaval..a este som sa (ale len v duchu)hnevala na vsetkych,stale by ho len drncali a na rukach nosili,ako nahle som sa vyparila do sprchy alebo na wc,tak sa hojdal.vobec nechceli pochopit,ze budem doma sama s dvomi a nezvladnem to 😠 😠
aj vecer,nie a nie zaspat,len na rukach(podotknem ze marek sa naucil spat ako naschval u nich-asi horsky vzduch)
a dnes doma?bala som sa co bude,ale parada,okupal sa,polozila som ho do postielky ako pred tym a sam zabuval,len raz som mu dala dudu-tak som rada 😅 😅
dakujeme za prianie-uz je na tom so spravanim o moc lepsie(klop klop) 😉
s tym mliekom-maly stale ked je hore taha dudu o dusu-ved to poznas 😀 -no a svokra vkuse nech mu dam papat,aj po 10ich munitach,ale ja prazdnu mliekaren a akosi to pozna,ze nic nejde a malo by,tak len viac potom plakal--a chcela som sa to opytat kvoli nocnemu krmeniu,ze by som aspon to mu ulahcila..

minkak
27. júl 2009

Ahojte kocky 🙂
my sme boli na vikend u svokrovcov a po nastevach...uz asi poslednykrat....uz veru netusim kedy sa tam dostaneme 😅 bolo fajn-tiez sme grilovali : 😅 -) tak dnes sme sa trosku davali dokopy 😅 a poobede sme boli na chalupe 😎
tak Vas teraz az viacmenej citam co tu nove,tak pink Ty si este stale v nemocke-och-to mi je luto
☹ myslim na teba drzkaj sa tam,nejako to tam vydrzkaj!!!!!

amatula tak Vy ste bez tatinka ,ale za to mas teda prazdninarku-pomocnicku 🙂

ivell vitaj domenka a nebojkaj,urcite mas mliecka dost!!!!!len vydrz do zajtra uvidis co a ako,len to nevzdavaj 😉
a Tobinkovi vsetko najlepsie k 1 mesiaciku dodatcone 😵 a tiez aj Marekovi ku krasnym 3 rockom vsetko ,vseticko len to najlepsie 😵
ani sa mi verit nechce ,ze sa to uz aj nam blizi 😕

sivka tak uz si ostrihana,no tak este tu farbicku a tesime sa na fotecky 😉
A Matko ako?Uz mate tych nasich 5 tyzdnov co som spominala 😅 no ako sa Ti to zda,nezlepsuje sa to?

amatula
27. júl 2009

ne ne ivell nedavj ani v noci..trosku sa radsej potrap ak chces kojit 😉 najhorsie ked zacnes dokrmovat uz to pojde s kopca 😒

ozi minkak ja uz som rozmyslala aj za teba 😀 ake máte auto?????? 😕 😅

ivella
27. júl 2009

ved prave,aj ja viem ze mi to uz potom nenabehne..mne nocne vstavanie nevadi,ani to ze som potom dlho hore,ale ked mi budu plakat obidvaja,tak to neviem ako budem zvladat,lebo marek o sebe ani nevie,len huci a huci a huci..ale bubak maly teraz uz nespi tolko vela cez den,tak to nejako zvladneme 😅 😅 a naplnime 😅
minka,dakujemeee 😉 ,chcela som sa spytat,vy chodite na zelenu vodu--aka je tam voda,da sa tam ist s kocarom?je tam nejake vstupne?nikdy som tam nebola a vymyslam vylet kam mozme vsetci a neni to daleko
alebo baby kam sa da ist tak najviac 60km od tn(nie hrady)vobec neviem,muz to tu nepozna a dal mi ulohu,nech nesedime doma 🙄

minkak
27. júl 2009

????????preco?????????kvoli babenkam??? 😕
ci co?
uz nove-pred mesiacom sme kupili 😅 neboj sa na to sme mysleli ako prve 😀
vosiel sa nam kocarik aj do stareho,no ale muz chcel velke 😀 ,ved kuk fotky na FB 😉 vsak uz mame tretie tento rok 😀 teda zatial 😀
veru ,veru ivell suhlasim s amatulou,len vydrz!!!!!

sivka
27. júl 2009

cau minka, no co ti ja viem, ci je to lepsie...tak ako kedy. ale minulu noc teda matko spinkal az sme nechapali. prvy nocny spanok 6 hodin, potom po krrmeni 4 hodky a potom este 2,5....tak sme vstavali o pol jedenastej 😅
som zvedava, ci to bude pokracovat, alebo to bola vynimka 😅
asi je to lepsie v tom, ze uz nas matko vnima, tie nase rozhovory 😀 pekne sa na nas skeri, to nas vzdy dostane 😵
ale tak este si aj poplacka ked ho nieco trapi...
mame teraz doma na skusku babysatku, tak ideme skusat, ako mu bude vyhovovat