Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

solmi
1. aug 2009

Ahojte,tak košielka aj sviečka kupena v ružovom prevedeni vyberala Veronka.Krst máme 9.augusta,my to ne máme doma nemám na to nervy skákat okolo hosti bude nás 20 máme to v jednej reštaurácii.lienka, ty chodís ku kaderničke k Zdenke S?Aj mne sa zdáš nejaká známa.My sme dneska spali všetci štyria do 9:45 čo sa nám už dávno nestalo.Emka zaspala o 21:00 do 02:30 sa napapala a potom o 05:00 do 9:45 nechala pospat.A teraz buvá ,tak uvidim do kolkej.Ja už myslím,že už by som mala byť vyčistená dosť,pol dna je všetko o.k,že už koniec a idem na WC a znova 😉

ivella
1. aug 2009

solmi,nezavidim ti 😒
tak to robite riadne krstiny 😉 😉 spinkate nadherne a kolko priberate?

solmi
1. aug 2009

Ked mala Veronika krstiny tak nás bolo okolo 35,teraz som to skresala.Neviem kolko pribrala nevážila som ju v utorok ideme na poradnu tak som zvedavá kolko 🙂

ivella
1. aug 2009

daj vediet,vidis ako sa my so sivkou trapime..

minkak
1. aug 2009

Ahojte 😎
Tak sme boli vyskusat ten Hrozenkov-je tam fakt super,velmi sa nam pacilo 😎 a chvilkami som si plavala sama-no "Amerika" 😎 😎 😎
ale teda zaver bol taky...no aky.....amatula vystrihala....Veroniku postipala osa ☹ fnuk-fnuk 😢 stipla ju rovno na stred nosteka-tak nam opuchlo aj ocko ☹
trosku poplackala,nic velke,ale mne je to taaaaaaak luto 😢 chudatenko moje malinke ☹

lucaska
1. aug 2009

ahojte, miri tak to mi je luto chudatenko veronika.......................ale ste si aj uzili, no super.... 😉 😉 😉 😉 😉

amatula
1. aug 2009

ahojky
miri no ze je tam super....my rozmyslame zajtra....mozno by pomohol repelent 😅 😕 nie??asi nie ...no ak by sme sli berem fenistil aj dithiaden 🙂

ivella
1. aug 2009

juuj,chudatko veronka,takto to schytala 😢
ja idem spat,neviem aka bude noc 😉 uz hrozne dlho spi..

minkak
1. aug 2009

Lucaska no tak-tak ☹ ale ano bolo super,uz davam fotecky 😎

amatula tiez som rozmyslala nad tym,ja Ti neviem 😒 mali sme so sebou!!!!!!!!!!az teraz ma to napadlo,ze sme ho mali 😠
vraj ponatierat sa cesnakom 😀
my sme isli pre istotu na pohotovost-moj ocko je alergik-tak pre istotu-clovek nevie.....a zvlast ,ked je to na tvari...
ale je tam peknucko 😎
ivell no zrovna ona 😠 😢
dobru nocku ivell ,drzkam palceky nech sa vybuvkate 😉

pink_lady
1. aug 2009

ahojte,
To mi je luto s tou osou skaredou ☹ ja mam z os a vceli paniku, 😅 a kvoli alergii ale samo osebe nemam prilis rada bzuciace letiace zvieratka, chytaju ma zimomriavky
Ivella drzim palce, nech sa vybuvate
Dobru noc holky a ich kuriatka 🙂

solmi
2. aug 2009

ahojte,minka to mi je luto stou osou, tak to tam ani nebudem posielat muža s Veroniikou,ona ked zbada osu strasne vresti. ☹
Ivell,dam vedieť nebojte sa aj vasi maly drobci budu lepsie papat,je teplo tak im moc nechuti 🙂
Emka nam zaspinkala o 21:30 az o 03:30 som sa zobudila na bolesti prsníka a ona nič,pekne buvkala taksom zacala odstekovat a prave sa zobudila chvalabohu.A o 07:00 znova to iste,tak som ju nebudila len ked sa začala mrviť dala som jej prso a teraz kludne spinka.Len cez den spinka tak možno hodinu,tak si v noci vynahradi 🙂 Dneska ideme sa pozriet do Tr.Teplic,že vraj je to tam prerobené tak uvidime. 🙂

minkak
2. aug 2009

dobre ranko 😎 😎 😎
no dakujeme babulky ☹ ale uz je to fajn-nastastie 😵
solmi na krasne spinkate 😉
Tak si to tam pekne uzite 😎 Aj my uz vyrazame na vodicku,len sme sa este stale nerozhodli kam 😅

pink_lady
2. aug 2009

ahojte kocky, tak sa pekne vykupte, aj za nas - my sme nejaky ubuvany ...

ivella
2. aug 2009

ahojte,my dnes oslavujeme,doobedu isiel muz po pivo,kupil velku zmrzku a na pivo uz zabudol 😀 ,ja som isla na prechadzku s malym,kupila som pre istotu dve velke zmrzky(velka znamena kilova),ze ked pride navsteva,dobre padne---tak mame plny mrazak zmrzliny a vsetky rovnake 😀 😀 😀 (mne osobne to vobec neprekaza 😉
minka,tak ste ok,aj ja by som asi isla na poho,pre istotu..
teda dnes je hic a my doma,ale o chvilu ideme sfukovat sviecky 😨 🙂

amatula
2. aug 2009

cafte cafte
boli sme v Hrozenkove a neviem co spravili ale osy sa stratili 🙂 super.sem tam jedna tak normalka 😵 😵
zajtra ideme k zubarke na preventivne..a utorok som tam celi den 😎

pink_lady
2. aug 2009

ivella a este mate zmrzlinky? dojdem na navstevu 😀 😀
amatula tak super 😵
ja som dnes skoro cely den spala a spala a spala 😔 aj teraz drzim nasilu oci otvorene, musim po osmej na chvilku von nech zas neskysnem 😅

amatula
2. aug 2009

pink len pekne spinkaj..teraz to potrebujes 😉 a potom budes len smutne spominat 😀 😵

minkak
2. aug 2009

ahojte kocky 😎
ivell ,no pre istotu... 😉 tak teda matze zmrzky a zmrzky..ajajaaaaaj 🙂 ako dopadla oslava?

no amatula teda-teda 😉 tak super,tesim sa,ze ste si to uzili 🙂 skoda,keby sme vedeli ideme tam 😵 a este nam zase aj ceske korunky ostali 😀 😀 😀

pink no super,tak si si pekne oddychla 🙂

sivka
2. aug 2009

ahojte babulky, no ja zas nestiham pisat...ale teraz riesime to nase priberanie, tak stale bud prikladam alebo sme vonku alebo ked mam chvilu cas, tak rychlo nieco porobim doma, takze k pc sa dostanem malo 😅
to je krasne, ako si uzivate leto pri vodicke, so zmrzlinkou a tak 😵
no len tie hnusne osy 😠 😠 davajte si pozor. a dodatocne fufu Veronke na stipanec 😕
pinky, ty si davaj pekne pozor na seba a babatko, relaxuj, spinkaj a vsetko bude ok 😵

martinano
autor
2. aug 2009

ahojte babulky
ja mam navsetvu vcera som varila, upratovala, piekla ku vsetkemu som mala pomocnika, potom som nahodila mladeho pana do auta a frcala som na letisko samozrejme vsetko sama tatik v praci ☹
mato je taky stastny,ze konecne ine tvare nielôen mama 😀

minkak
2. aug 2009

sivka dakujeme 🙂 no my sme si dnes zase riadne uzivali cely dnicek sme boli mimo 😎 bolo nam supeeer 😎
len sa netrap,bude dobre uvidis 😉 😵
matka tak si toho mala az-az a este aj s pomocnikom....ale zvladla si ako vzdy sikulka 😉
takze mate nastevu 🙂 mas pomocnikov 😉
tak ak sa bude dat, teraz trosku mozes oddychovat 🙂

mami.sk
2. aug 2009

jeeej tak tu ste 😉 a ja ze co nikto nepise do Trencianskej temy 😀

martinano
autor
2. aug 2009

mami ahoj tu sme 😉
minkak dakujem
oddychnut neviem to asi nie,ale spolieham sa,ze ked prideme na slovensko mato pojde s tatinom k babicke a ja budem oddychovat 😵
mam toho za posledne dni akurat tak dost 😅

sivka
2. aug 2009

ahojte mamusky,

chcem sa spytat, kremikujete / kremikovali ste svoje babatka ked su este malicke? teda myslim tvaricku. ak hej tak cim? ja zatial matkovi nedavam nic. vraj kym su deticky malinke, najlepsie je neprehanat to s kozmetikou...
a v com periete? ja mam zatial Lovelu, ale sa mi to akosi nezda, strasne peni, a to plakam 2x a davam o polovicu menej gelu ako je pisane...ale uz sa chystam si spravit ten praci sliz zo sody a mydla, len akosi mi stale nevychadza cas 😅

martinano
autor
2. aug 2009

sivka ja mam lovelu do teraz maximalna spokojnost
a my sme nekremovali,ale davala som mu na tvaricku to co aj na telicko, natierame sa po kazdom kupani a ked ideme von ma telove mliecko a tym ho aj natieram jediny fliacik nemal ani ako babatko, krasna cista pokozka 😵

sivka
2. aug 2009

marti a nepeni ti ta lovela nejak moc? ja to nechapem preco mne tak peni....inak je fajn aj prijemne vonia.
a ake mliecko pouzivas?
tak uz sa tesis na slovensko ze? oddychnes si, zmenis prostredie 😉

martinano
autor
2. aug 2009

uz sa tesim,ale este tu chvilku pobudnem teraz tu mam segru so svagrom to je pohoda,ale pride svagrina a to pohoda nebude 😅
sivka mne sa nezda,ze by nejako nad mieru penila a nemala som nikdy problem,matovi na pokozku vyhovovala,tak neriesim

sivka
2. aug 2009

ok dievcence, idem ja trocha pospat, kym sa matko zobudi ... tak dobru nocku

mami.sk
2. aug 2009

ahojte 😉

my perieme v Lovele tiez, na striedacku s Norit - to je tekute a som spokojna 😉 a Lovela mi tiez nepenila - Sivka nedavas vela? 😀

martinano - tak mas co robit ked sa staras o navstevy, niekedy daju zabrat , co? 😀 my sme dnes vyprevadili svagrinu, bola na vikend a bolo super 😉 hlavne rano ked mi zobrala malu a ja som si mohla este hodinku - dve pospat... mohla by chodit aj castejsie 😀 😀 😀

pink_lady
3. aug 2009

bre ranko 😅
tak ja som to vcera zas zalomila zavcasu 😀 ale dnes som sa uz nasilu vyhnala z postele ze ziadne spanie 😀

sivka drzte sa, krmte, oddychujte, perte a hlavne klud, uvidis matko bude mat nabuduce taku vahu, ze teda dr povie aby ste tooolko nekrmili 😉

marti, uzi si navstevu 😉

minkak,mami 😵

tiez som "prve pranie" realizovala v lovele, nepenila mi a ani "nesmrdela" 🤐 😀 /od zaciatku tehu musim plachat 2 krat a avivaz to nehrozi 😝/ len som mala pocit ze ked som prihodila aj svoje veci tak neboli moc dobre oprate 😕 baby v nemocke hovorili ze pouzivaju obycajny prach /napr. bonux/ a avivaz lenor, mozno ked sa mi minie toto balenie lovely co mam, budem pouzivat aj ja len persil a lenor /to uz nebudem tehu a nebude ma snad z neho napinat 😀/