Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

martinano
autor
19. aug 2009

pink super gratulko velike, malinkemu a maminke vela vela vela zdravicka drzte sa 😵

sivka
19. aug 2009

PINKY GRATULUJEEEEEEM!!!!!
Jooooj, strasne sa tesim, ze uz to mas za sebou a dufam, ze ste obaja OK 😵 😵 😵
Netrpezlivo cakame na podrobnejsiu spravicku 🙂
Prajem pevne zdravicko obom a rychle zotavenie maminke 🙂
Matulko posiela Olinkovi velikanske AHOJ 😵

drobec.zz
19. aug 2009

AHoj pink, tak si sa dočkala, teda, gratulujem ti a nech ste co najskor fit. 😉

drobec.zz
19. aug 2009

Tak idem vam aj ja napisat moj porod, ak sa tomu da tak povedat, lebo podla mna to nebol porod, len taka rychlovka 😉 , ktoru by som dopriala kazdej zene. Okolo druhej v noci mi zacali take krizove bolesti, ak sa to da nazvat bolesti, lebo som v pohode lezala na posteli, len sa mi nedalo spat. Tak okolo tretej ustupili a zacali trosku krce v podbrusku a o pol stvrtej kontrakcie, ale take silnejsie, ze uz som behala po byte, aby som ich predychala. Ale stale som si nebola ista, ci nie su nejake klamne, tak som cakala a az ked ma okolo stvrtej 4 krat prehnalo, tak som prisla na to, ze pojdem asi rodit a ze je cas zobudit manzelicka. Ten si vsak myslel, ze si robim prcu a az ked moja mamina vstala a vyhanala nas do porodnice,tak mu doslo, ze asi naozaj idem rodit. Ale aj tak mal trosku na haku, ze vraj to bude este cas, ako pri prvom, ze ho este domov poslu a podobne. Ja som po nom musela az kricat, aby sa spamatal a on si este kludne isiel po vodu, lebo bol smadny. Tak nakonieco o stvrt na pat sme vyrazili a do porodnice sme dosli o pol piatej. Nic so mnou nespisovali, lebo sestricka ked videla moj nadych, tak uz rychlo budila doktora a mna odvazala na salu. Rodil ma Gajdosik, a ani si nestihol dat gumicku do vlasov, lebo prva kontrakcia v pohode a na druhu som uz rodila a Tomaško bol na svete. Doktor si najprv myslel, ze maly je taky mensi, ked to bolo tak rychlo, ale ked sa dozvedel vahu, tak len pozeral a smial sa, za ako sa mi to podarilo. Ja som bola v soku, kedze som necakala, taku rychlovku a este pri takej velkej gulicke. Naozaj to bolo velmi rychle a prajem to kazdej jednej.

No a som zvedava ako to teraz pojde dalej, ale asi ako rychlo vysiel, tak rychlo aj vyrastie, lebo sme riadny papkaci, najradsej by sme papkali aj kazdu hodinku, takze sa musime dat nejako dokopy, lebo nemame rezim. Zatial tolko, velmi vas nestiham, ale dufam,ze ked sa zosuladime, tak sem urcite zajdem. 😉

mucilienka
19. aug 2009

drobec, tak to je supeeeeeeeeeer, kde sa taketo porody vybavuju? 😅

sivka
19. aug 2009

drobec, no krasa, uplna parada! este raz gratulujem, prajem, nech sa rychlo zosuladite a uzivate si seba navzajom 😵

sivka
19. aug 2009

ivell, hej bola som v MC a bolo super, ako vzdy. Pokecali sme, poradili si a tak, fajne bolo. Aj mimi bola. Uz ti to tu baby pisali a ja sa len pridavam, skus tam zajst, p. Hromnikova je fakt zlata zena, urcite ti poradi ako uz mnohym maminkam. Za to nic nedas, za pokus to isto stoji. Ale samozrejme, je to na tebe ako sa rozhodnes.
Drzim palceky, nech sa to cim skor da do poriadku, myslim na vas a daj vediet co nove.
Minka, no my stale niekde po vonku behame, lebo milostpanovi sa doma nechce spat. Vcera sme boli skoro cely den v meste. A dnes sme zas labzovali kade tade.
Muci, a ty ako? Citis sa dobre? Ako zvladas tieto hice?
Siska, super, ze uz sa mate lepsie, tak len sa drzkajte, nech uz ste uplne fit 😵

minkak
19. aug 2009

P I N K no srdecneeeeeeeeee G R A T U L U J E M !!!!!!!!!! 😵 😵 😵

moc,moc,moc sa s Tebou tesiiiiiiiiiiim 😵 prajem Vam vela,vela zdravicka a mliecka pre OLIVERKA!!!!!!

A Maminka Tebe ryyyyychle zotavenie!!!!!!! 😵

minkak
19. aug 2009

Siska ja len tak mala oprava ,ved ale den matiek vychadza kazdy rok na iny datum 😕
ved den matiek je vzdy druhu majovu nedelu 😉

drobec no ja uz som sice tento pribeh pocula,ale s chutou som si ho precitala este raz-fakt bomba 😵
Drzkajte sa a neboj coskoro nabehnete na rezim 😵

sivka no super,vsak aspon nieste doma,ked je vonku tak fajn 😎

My sme dnes boli zase na zelenej 😎 bolo nam super-letna pohodicka-len uz je ozaj vidiet,ze uz konci leto ☹ ako skoro uz sa zotmieva ☹

drobec.zz
19. aug 2009

no Mirka, bude nam smutno za letom, ale vraj keď je veľa včiel, tak bude dlhá jeseň, ja len dúfam, že aj teplá, nech si ešte užijeme 😉 musím ťa ísť pozrieť, lebo mi je smutno za bruškom a Miško mi odkázal, že keď mi bude smutno, tak mám ísť za tebou pozrieť, asi sa bojí, že sa rozhodnem hneď po šestonedeli pre ďalšie bábo 😀 😀 😀

muci, to si musíš odtrpieť 8 mesiacov a 9 a pôrod budú na jedničku s hviezdičkami 😉 a ešte treba vedieť staré osvedčené metódy 😀 😀 😀

minkak
19. aug 2009

No veru Zuzka ,ani nevrav....mne je vzdy tak smutno za letom ☹
no jasne,prid sa pokochat 😀 a vsak aj my prideme na opacky 😵
vsak sa boji,tomu verim ,ked som povedala,ze do roka a do dna 😀 ,no vsak ,ale aspon to budete mat pekne za sebou 😉 na co cakat 😉 😵

siska_br
19. aug 2009

pinky - jejda, velka gratulacia, tak uz hadam bude po trapeni a vsetko len a len dobre...zelame, nech sa ty cim skor das dokopy, Oliverko nech krasne rastie a je zdravucky 🙂 🙂 🙂

drobec - ty brdo, to si si niekde predplatila taky zeporod? super, to su vsetky druhe take??? berieeeeem 😀

minkak - faaaaakt? no ja som riadna sisina, asi to len tento rok takto vydalo, vobec som si to neuvedomila 😀 minkak, dnes sme boli v tescu, som na teba myslela, maju vraj "akciu" na pampersky, no ked som videla, ze u nich akciova pamperska nasej velkosti vychadza na 8,30 sk skoro mi oci vypadli 😝 a mali tam aj to biele balenie plienociek jednotiek - si asi myslela tie, ze ich nepoznas, vsak? veru ani ja, este som take nevidela, neskusala. ale bolo vacsie - cosi vyse 70 ks.. a maju akcie na oblecko,presnidavky a kadejake akcosky, tak som cosi navyberala a az doma zistila, ze akcia sice 2 + 1 zdarma, akurat ze ten treti kus mi nikto neodratal 😠 😠 😠 taaak som sa vytocila doma...sama som si na chybe, ze som to nepozrela hned v obchode, ale som si povedala, ze nebudem to tam traposka kontrolovat...tak mi treba...no kvoli dvom presnidavkam sa tam zajtra trepat nebudem, by som viac prevozila ako usetrila... ale vrrrrrrrrrrr podvodnici 😠 😠

sivka - tak fajn, ze bolo dobre, hlavne nech pomoze, ako sa inac mate?

drobec.zz
19. aug 2009

no mirka, do roka a do dňa je asi skoro, ale do dvoch by som brala, teda teraz, neviem ako budem hovoriť, ak nebudem nič stíhať, ale niekedy sa s viacerými dá skôr ako s jedným 😉 mne je tiež smutno, Miško chodil s Romim na plavku po poobediach aby som si oddýchla, a mne bolo ľúto, že nemôžem ísť s nimi ☹

ivella
19. aug 2009

az teraz vidim,ze pinky je uz mamina.....G R A T U L AAAAAAAAAAAAA C I E 😅 😅 😅

drobec,skvely porod,sup do tretice,bude rodit pani doktorka,takze slecinka 😉

giza
19. aug 2009

pink - Gratulko!!!!

Drobec - ze smutno za bruskom po takom porode, sa mu ani nedivim ze o niecom takom uvazuje 😀 😀 😀

Inak Ivell mylila som sa v IP s tym stvrtkom v MC-p. Hromnikova poradi kazdy den od utorka do piatka od 10. hod. do 19. aj v pondelok len od 15. - teda ak tam je (a nahodou neochorie alebo tak 😅 )...ale to asi uz vies...

Vela zdaru v dojceni vam vsetkym mamulienky!!!

martinano
autor
19. aug 2009

drobec super porod ja chvalim super super 😵
musim ist caute este nakuknem

minkak
19. aug 2009

siska nevadiiii 😅 vsak kolke ste mali vyrocie?
hej,hej tie som si kupila -pampers premium care-tak uvidime-hlavne ze ich je vela a ze su 1-tky 😉
no pekne,pekne s tou vyzivou-no treba to hned mrk 😉 su to betari...vsade 😠

drobec nebojkaj ,este to dobehnete,este si uzijes aj plavky 😎 no vsak uvidite ,nechajte to na nahodu 😀 a ako pise Ivell-treba uz zajedbat aj pani doktorku!!!!! 😀

ivella
19. aug 2009

minka pekne si to slovo napisala 😀 😀
giza,ip

minkak
19. aug 2009

jezzzzzzzzzzzzisssssssssssssssssss
pardoooooooooooon
occccccccchhhhhhhhhh
sa hanbiiiiiiiiiim,prepacte,preboha,ja ze ake ,o com tocis....
occcch jasne ,ze zajednat!!!!!
OCCCCCCCCHHHHHHHHHH 😠

siska_br
19. aug 2009

minkak - od svadby prve...inac uz piatym rokom takto spolu...

ked pojdete zajedbavat pani doktorku, aj my si poprosime do buducnosti jedno dievcatko 😀 😀 😀 😀

ivella
19. aug 2009

😀 😀 😀 aspon trosku vzruuuso 😀 😀 😀
ja si akurat objednavam cez net fotky tie v akcii,tak sme este rychlo fotili co sa dalo..

minkak
19. aug 2009

aaaaale vsak uz som sa aj ja zasmiala 😀 ale vsak dobre som sa najskor zahanbila 🤐
hned ma zacalo napadat vsetko mozne...ked vlastne ide o taku vec 😀 😀 😀

och Ivell,ty tiez musis vsetko zbadat 😀 😀 😀

no siska som si myslela 😉 takze uvidis dalsie roky uz Ta to ani nenapadne 😉
no teda ivell tak rychlo-fotky 😅

siska_br
19. aug 2009

ivka - ja som si bola prave dnes vyzdvihnut fotecky..su fakt super rychli, v pondelok som zasielala objednavku, a nie malu, dnes fotky na zberni...uuuuuuzasni su.

ivella
19. aug 2009

minka,rada citam chyby-ak nie su moje 😀
siska,no ja si takto objednavam stale,oplati sa cakat na akciu,aj svadobne ma vysli par supiek,vsetci boli prekvapeni kolko som ich dala urobit..

siska_br
19. aug 2009

ivka - aj ja uz takto objednavam dlho, tiez vzdy cakam na akciu, vsak za tie penaaaaze sa cakat oplati. ked som davala robit svadobne, este som fotolab nepoznala a hooooorko to oplakala 😢 😢 😢 ach, este teraz ma penazenka boli 😠

ivella
19. aug 2009

viem si predstavit ☹ fotolab bola moja zachrana vtedy,po vyzmykani zo vsetkych prachov na svadobne pripravy,,,to bola total nahoda,len par dni po svadbe mi prisiel reklamny mail,este k tomu na ten vacsi format,ktory kazdy cakal 😀 😝
tiez sa tesim na nase prve vyrocie,o necely mesiacik,mame odlozene svadobne vinko este s etiketou 🙂
snad to neprespim 😠 😀

newyorkgirl
19. aug 2009

ahojte babulky ale ste toho popisali, jaj minkak ako dobre mi to padlo aj ja som sa zasmiala zlateeee ako tie pismenka sa niekedy rozutekaju 😀 😀 😀

drobec.zz
20. aug 2009

mirka som sa riadne pobavila na tvojom hlavolame 😀 😀 😀 to sa ti podarilo, ja ze co chces s tou doktorkou 😵 😵 😵

no ivella, ked ja mám stastie len na chlapov, ale asi zajednáme doktorku, nech bude baba, alebo az ta 4 bude, treti este chlapcek 😉

newyorkgirl
20. aug 2009

drobec ty sa citis teda 😉 aj ja si niekedy hovorim ze chceli by sme tri a to tretie az tak neskor, sak ja mam casuuuu a co ked mu bude smutno tak este po nom aj 4te nech sa ma s kym hrat 😀 ja nastastie uz babu mam vzdy som chcela aspon jednu hoci 3 chalanov potom si neviem predstavit 😅

ivella
20. aug 2009

boze sa mate,ze mate este cas,mlade baby..no to ja by som musela hned,lebo v 40ke teda ee 😠