Digiscrapbook pre začiatočníkov

meggi
11. sep 2007

Ahojte, zakladám túto tému, lebo vela mamičiek chce začat,len nemajú čas čítat si od začiatku diskusiu Mám koníčka Digiscrabook. Snád vám to ulahčí prácu... Sú tu použíté podklady z tejto diskusie, pričom odkazy a návody sú prebraté od šikuliek Rabivy, Hawry a mnohých iných mamičiek...

ka4
22. jún 2008

vie niekto poradiť kde stiahnem čísla a mená na slovenský kalendár na rok 2009

janula_nz
23. jún 2008

ahojte babule.

som uplny zaciatocnik skor si myslim, ze som az blba z toho digiscrapbook 😒 uz som si stiahla gimp. teraz neviem, odkial mate pozadia, na ktore davate ostatne vrstvy. to sa tiez niekde stahuje?

janula_nz
23. jún 2008

co znamena to rozzipovat? ako sa to robi?

slaviq81
23. jún 2008

Caute baby, ako sa snazim, tak sa snazim, ale ten gimp sa nie a nie so mnou spriatelit. ☹

sakura77
23. jún 2008

janka-na prvej strane su Linky na stiahnutie-tam je toho ozaj vela,tam si to stiahni

no a gimp,aj mne teda trvalo kym som sa z toho vysomarila,tak nejake zaklady mam,ale je toho vela co by som chcela vediet,nie je cas

a na rozzipnutie,ja mam WINRAR,to som tiez niekde stiahla a v tom to rozzipnem,skus toto
http://www.pcworld.com/downloads/file/fid,7573-...

janula_nz
24. jún 2008

sakura a to si mam vybrat jeden z tych 34? 😨 ja som inak aj do toho stahovania jelen lebo nerozumiem, co tam je napisane, len si domyslam 😝

slaviq81
24. jún 2008

prosim Vas ako vlozit fotku do stipceka? A co je to ten alpha kanal? Dakujem.

janula_nz
24. jún 2008

ja som z toho magor ☹

janka1874
24. jún 2008

janula_nz aj ja a preto som to vzdala ja nemám na to nervy učiť sa niečo čomu absolutne nerozumiem no čo už počítačový macher zo mňa nikdy nebude

janula_nz
24. jún 2008

ale ja to chcem vediet. som si postahovala uz ale neviem to rozzipovat lebo nemam zase stiahnuty ten program. je to narocne , fakt 😔

janula_nz
24. jún 2008

kde ste sa vsetky prepadli? ☹

janula_nz
26. jún 2008

marbella
30. jún 2008

no boze,uz mam konecne photoshop 10..kukam do toho,snazim sa, citam,studujem druhy den a este nic neviem.je to tazke jak.... 😠 😠 😠

marbella
30. jún 2008

baby a vy mate kolkatku ten photoshop?nieje lepsi photofiltre?

denisocka
1. júl 2008

baby chodi tu ešte niekto? potrebujem sa to rýchlo naučiť a vyčarovať pár prkných fotiek babke k 70.tke 😀

denisocka
1. júl 2008

jak vás tak čítam zdola hore asi si moc navzajom neporadíme 😀

marbella
1. júl 2008

denisocka no ja ti veru neporadim 😀 😀 😀

denisocka
1. júl 2008

hlavne že máme tioe fotošopy 😀

ka4
1. júl 2008

ahoj!keď potrebuješ pomôcť môžeš sa pýtať,keď viem pomôžem ti.ja mám gimp.

bihan
1. júl 2008

Deni, čo potrebuješ?

julova
1. júl 2008

Deni - to zmaknes...ved aj v hackovani capicky si bola total zaciatocnik 😉 😀

ka4
1. júl 2008

biham,ako si robila kalendár?je na to nejaký postup alebo stránka,kde by sa dalo čísla a mená stiahnúť /slovenské/,som začiatočníčka a chcela by som aj ja spraviť ,len neviem ako sa do toho pustiť aby som to stihla do vianoc.dík

ka4
1. júl 2008

sorry bihan

bihan
2. júl 2008

všetko o kalendároch je tu http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

slovenská šablóna na mesiace zatiaľ nie je, ale snáď si Hawruška zase nájde čas 😵

denisocka
2. júl 2008

šak práve,to skor uhačkujem overal 😀

bihan
2. júl 2008

heeej? tak sa dohodnime, že ja ti urobím ten zázrak pre babku a ty mi uháčkuješ čiapočku pre dorbnú 😝

denisocka
2. júl 2008

😀

denisocka
2. júl 2008

ak maš skype hybaj tam,mi poradiš viac 😀

jamajka
2. júl 2008

Je to zaujímavé, idem aj ja vyskúšať......