• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Digiscrapbook pre začiatočníkov

14. decembra 2013 
Ak to stihnes este dnes tak v Happyfoto maju akciu :wink:
10. nov 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka za tipy,idem sa do toho pustit :wink:
10. nov 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no ja som si niečo posťahovala do pc, ale nieako mi to neide zjednoťiť.Dám pozadie a na to chcem dať číselník a ked to tam natiahnem tak pozadie zmizne a objaví sa iba číselnik na bielom pozadí :angry: .Už ma to neba!

Rozmýšlam že by som radšej urobila stolný kalendár(na stôl).Neviete niektorá poradiť, kde by som našla číselník na ten stolový kalendár????? :confused: :confused: :confused: :confused: a + nieaké veci na to?
10. nov 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na stolovy mozes dat rovnaky ciselnik ako na kalendar na stenu... na pravo ci nalavo hodis ciselnik a na opacnu stranu foto. ja mam v albume jeden.
10. nov 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale v happy foto maju vlastne dizajny tam neurobia scrapíkový, lešie je v 24print
alebo skus v miestnej tlačiarni
10. nov 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím môžete to niekto zhrnúť ako a čo si môžem zadarmo stiahnuť aby som mohla robiť také krásne obrázky :wink:
10. nov 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sassi, ja som dala tlacit scrapovy stolovy kalendar a aj A4 v happy foto, ved nepridas ciselnik, scrap urobis na rozmer A4 alebo stolovy 29,7x10,5 tusim, vlozis scrap na celu stranku a hotovo. :wink:
10. nov 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise, stiahnut si mozes cokolvek ako freebie na strankach, ktore sem baby stale pridavaju. nastahujes si co chces a tvoris co sa ti paci...
10. nov 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise
1. musíš si stiahnuť podklady - zadarmo su tzv. freebies - napr. na www.digiscrapdepot.com alebo si hod do googla "scrapbook freebie"
2. stiahnuť si Winrar, lebo všetky kity su zozipovane a nemohla by si ich používať (možno maš aj v PC, ak maš Vistu tak isto, ak XP, tak možno tiež - podla verzie)
3. program na upravu fotiek - ja mam GYMP, ale su viacere zdarma, Photoshop je zdarma na 30 dní, potom sa platí - nemám adresu, bude možno na 1. strane tejto diskusie, alebo vygoogli
4. mať peknú fotku a možeš tvoriť - navody najdeš na www.baby-cafe.cz , alebo aj na www.scrapmania.sk... a s čím budeš mať problemy, napíš sem, niekto sa isto najde, kto ti rad poradí
10. nov 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem:slight_smile:
10. nov 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky,
urcite ste to tu spominali, ale neviem to najst jednoduche scrapy mi uz celkom idu, no chcem ich dat vytlacit ako fotku - rozmer 13x18cm. vie mi niekto poradit, ako si mam hned na zaciatku nastavit pozadie /robim v GIMPE/ - na aku velkost, rozmery - aby to nevytlacili ako nejaky stvorec napr.10x10??? kde sa to nastavuje - potrebny rozmer? davali ste to uz niekto tlacit ako fotku 13x18cm? potrebujem to do kalendara dakujem za vsetky odpovede!
10. nov 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markiza,
daju sa niekde pozriet tvoje scrapiky? :wink:
10. nov 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevesti, to je krááááásne, jééééj! Ten prvý link, to je kalendár na stôl? Baby, veľmi pekne vás prosím pomôžte mi s tým stolovým kalendárom :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ako to mám naštelovať, aby to bolo na ten stolový kalendár? Na aku veľkosť?Pracujem tiež s gimpom. Nechcem niečo robiť a potom zistiť že to je na prd! Času málo, už sa blížia vianoce! :frowning2: :frowning2:
Dakujem za všetky začiatočničky za každé info!!!dik,dik,dik :wink: :slight_smile:
10. nov 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevesti, s akého kitu si si to všetko stahovala?Hoď link, ak môžeš, alebo napípš do IP!Boli to hotové kalendáre a ty si si len vložila fotky?
10. nov 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, aj tvoj je krásny :sweat_smile: , vy ste ale šikovnice!!!Zaujímavé že na sk také krásne číselniky nie su :confounded:
Niekde ani nieje uvedený rok :angry:
10. nov 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, co robite trosku s Photoshopom, co je prolnuti v anglickej verzii? Dik
10. nov 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krajcoanka, to je kalendar Markizy, ja som sa do svojho este nepustila, nemam este doma fotky od fotografky :wink:
10. nov 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby-zacinam-kuk album :wink:
10. nov 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, som myslela že to su tvoje.
Markiza, naaaadhera!!!!
10. nov 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky-asi naivna otazka-pozerm si freebies hlavne na www.digiscrapdepot.com-ako viem co presne ktory balicek obsahuje,ci tam su len papere,alebo aj ramiky prip.elementy?z tych nahladov mi to nie je celkom jasne...a este jeden dotaz-ked chcem robit kalendar vo formate A4 tak si napr.aj stianuty papier musim nastavit na taky rozmer,ak je ineho rozmeru?
11. nov 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevesta,
prolnuti nie je v angl. verzii opacity? :sweat_smile:

rovni, niekde je napisane, co kit obsahuje, ked ho rozkliknes a zobrazi sa v takom vacsom formate, ale v zasade vidis, co obsahuje. ano, aj paper treba dat na rozmer A4 :wink:
11. nov 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prolnuti je feather :wink:
11. nov 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zasa som mudrejsia :wink:
11. nov 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam doma knihu, kde su vacsinou oba nazvy, tak ked pridem k opacity, dam ti vediet :wink: :grinning: Len som to nevedela vcera najst...
11. nov 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opacity je potom asi krytie :slight_smile:
11. nov 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky,aj ja mám dotaz :grinning: na vás :sweat_smile: ...podla vás ,aký je ideálny rozmer scrapov na vyvolanie?...taký aby bolo aj pekne vydieť fotku,lebo mám z toho vyvolávania také menšie obavy...bojím sa,že keď dám rozmer pr.:10x15 že nebude poriadne vydno fotku,že či náhodou nebude taká malinká :sweat_smile: :confused: medzi tymi rôznymi kytmi...ešte sa chcem spítať :sweat_smile: dá sa rozmer zmeniť aj v samotnom Gimpe?Lebo je tam niečo také,ale keď si tam upravím rozmer,tak my ale otvorý biely papier a nie ten klasický sivý podklad...že či to nevadí :sweat_smile: ...za odpovede vám budem mooooooooooooc vďačná :grinning:
11. nov 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vivere :slight_smile:
11. nov 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opacity je krytie.

Martina48, davala som robit scrap i ako fotku 10x15 minuly rok vianocnu pohladnicu a bolo to v pohode vidiet.
11. nov 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete nahodou niektora, kde si stiahnem ramceky s vianocnou tematikou? ja len take, kde sa iba vlozi fotka, viac nedokazem :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok