• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Digiscrapbook pre začiatočníkov

14. decembra 2013 
lucinka: mam zadnu stranu spravenu - adresa a miesto na znamku , uz si len doplnis text - len mi napis aky rozmer potrebujes viem to rychlo upravit a aky format - jpg , png , cdr? :slight_smile:
3. dec 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor, ja som si davala tlacit kalendar na 24print, kalendar je peknucky, davala som A4, a teraz som vyskusala aj A3 ale ten urcite nebude moc kvalitny, lebo scrapy mam spravene na velkost A4 :frowning2:. Ale bol to pokus. No a nejde ti to preniest presne kvoli tej velkosti. Mne nebralo jednu stranu kalendara, mala okolo 8 MB, ostatne boli okolo 5, tie isli bezproblemov. Ked som ju zmensila, tak uz presla.
3. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

prosim Vas viete mi niekto hodit link ,kde si viem stiahnut cisla pre kalendar na rok 2009
4. dec 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ginna, mrkni sem: http://www.scrapmania.sk/coppermine/thumbnails.php?album=56
je tam niekolko druhov ciselnikov aj s linkami na stiahnutie.
4. dec 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to su uz hotove kalednare nie?..ako si mam stiahnut len ciselnik?
4. dec 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ginna, ciselnik s menami je tu, uplne dole

http://xenakm.blogspot.com/search/label/freebie
4. dec 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...
4. dec 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dakujem vsetkym za rady, nakoniec sme museli zmensit do 24printu na 3mb aby to preslo, hadam to kvalite neublizi a A4 bude schopna, lebo ma trafi slak, uz len dufat, ze to pride do vianoc :sweat_smile: diky este raz vsetkym za rady :slight_smile:
4. dec 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som jednu stranku kde tlacia ktora sa tu nespominala - pozna niekto zephiros.com ?
5. dec 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne happy foto stale neopoveda na mail a neviem ci cakat ci objednat inde, seruuuuu ma :angry:
5. dec 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Markiza, ani ti neodpovedaju... Ja som im mail poslala pred 2 mesiacmi... Ak im zavolas, vybavis, mailom nie :pensive:
5. dec 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markiza zavolaj, asi nestihaju, lebo ja ked som reklamovala fotky v lete, ozvali sa mi este v ten den. Podla mna ti to ale dodaju, za tu cenu co si objednavala - teda tu lacnejsiu. Skus tam zavolat, mozno to tym aj posuris :wink:
inak mam moj kalendarik v albume, kto chce mrk :wink:
5. dec 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na happy foto maju aj oznam, ze maju privela objednavok a len objednavky do urciteho terminu - neviem presne dokedy vybavia do vianoc. No, na to sa podla mna neda az tak spoliehat, mne od nich niekedy ide posta aj tyzden, myslim fakt len postu, takze pohladnice u nich urcite neidem davat robit (iba ak novorocne :grinning: ), a kalendare mam uz nastastie vybavene cez 24print, dnes mi prisiel mail, ze uz posielaju aj tie A3, tak to by do vianoc mali z ciech dorazit.
5. dec 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak co sa tyka happyfota mam skusenost, ze poslu a posta to zdrzi minimalne tyzden /vidno to na datume odoslania z happy fota/ takze zasa nasa mila slovenska posta :angry: kamoska cakala skoro dva tyzdne kym to na poste nasli :confounded:
5. dec 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor - myslim ze 3MB budu stacit, ved si zober ze aj fotoaprat robi 1,5 - 3 MB a ked som dala A4 fotky vyvolat tak boli pekne. pozerala som tvoj kalendarik v albume, VELMI PEKNUCKY - ako dlho si ho robila? aby nebola len chvala, tak jedna otazocka? preco sa branis slovencine - 50% MOM, 50% DAD - co takto MAMIČKA , OTECKO :wink:
5. dec 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor, jej, to je tvoja ta melonova fotka? :slight_smile: myslim, ze vyhrala v nejakej sutazi a dokonca bola v obehu aj mailom :wink:
skuska, ja myslim, ze to uz boli hotove elementy s anglickym textom
5. dec 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skuska vytlacene to bude v slovencine :slight_smile: ani som si nevsimla, ze som tam dala tu povodnu verziu :slight_smile: tuto na net myslim.
Povodne to bol hotovy element anglicky, ako pise bambusko, ja som ho vsak prerobila na slovensky :wink:
bambusko ano melonova foto je moja, ale ta nasa v sutazi ziadnej nebola, je to odpozorovane, nie je to nas napad :wink:
5. dec 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,potrebovala by som vasu pomoc.Aku mierku by som mala mat nastavenu,ked chcem mat fotky 10x15cm?Dakujem.
5. dec 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastav si suobr na rozmer 10x15 alebo jeho nasobok :wink: 20x30 a pod....
5. dec 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majina, 2:3 :wink:
5. dec 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor - som rada ze aj tebe tam ta anglictina nesedela :wink: melonova je super ale ja som sa aj na polovicnej torte pri polrocnej oslave dobre pobavila kedze som to prvy krat videla :slight_smile:
5. dec 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor, krasny kalendar :wink:
5. dec 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky baby za rady, postou to teraz nebude, lebo mi pisali este 25/11, ze poslali len dva a tri dotlacia, ale ze maju vela objednavok :angry: a teraz na mail neodpisuju. ak tam zavolam, tak sam mi ten kalendar zasa len predrazi za cenu volania zo zahranicia :unamused:
5. dec 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Markiza, posli mi cislo objednavky, zavolam ti tam :wink: resp. kompletne popis, za co im mam nadavat :wink: :grinning:
5. dec 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambusko,dakujem :slight_smile:
6. dec 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zeny!

Akym programom otvorim obrazky s koncovkou .psp a .psd ?
Pouzivam Linux a na digiscrap Gimp.
Dik za radu.
8. dec 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarinosk, psd je format photoshopu. psp neviem ani ja otvorit :frowning2:
8. dec 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hladam a nejak nemozem najst nejaky kit, resp. freebie kde by boli nejake ramceky v pomere 2:3.
Rad by som si urobil vianocne pohladnice.
Nemate nejake tipy?
Dik.
8. dec 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok