Digiscrapbook pre začiatočníkov

meggi
11. sep 2007

Ahojte, zakladám túto tému, lebo vela mamičiek chce začat,len nemajú čas čítat si od začiatku diskusiu Mám koníčka Digiscrabook. Snád vám to ulahčí prácu... Sú tu použíté podklady z tejto diskusie, pričom odkazy a návody sú prebraté od šikuliek Rabivy, Hawry a mnohých iných mamičiek...

martina48
18. okt 2008

ahoj sassi taktiež 😀 😀 😀 😉

sassi
18. okt 2008

jej dík, ste zlate, aspon viete ako vyzeráme 😀 😀 😀
Ja sa už asi 2 týždne chystám na urobenie kalendára a neviem sa prinútiť k tomu, už mam aj podklady všetky, aj som január a február urobila a zasa zmazala, čo sa mi to nepáčilo 😖 Ale už termín horí. Pýtala som sa v tlačiarni, tak by to aj vytlačili za 16,- A4, to s ami ani neoplatí objednávať za 24PRINTu . dam 1x skúšobne a ak bude pekné, tak dam ešte 2x pre starkích na Vianoce ako darček

sassi
18. okt 2008

ozi, vraj sa da niekomu na to kliknuť aj viackrát, ale mne to nešlo, kamoška mi písala, že ona poslala až 20 hlasov 😀 😀 😀

ka4
19. okt 2008

baby keď nájdete link na kalendár kde sa len vložia foptky dajte prosím,nejako nestíham svoje vyrobiť .Dík

halienka
19. okt 2008

ka4, o stránku dozadu dala na QP kalendár link Mimušiačik 😉 len myslím, že sa musí kúpiť

ka4
19. okt 2008

halienka dík asi nie je platené stiahlo my to bez problémov

lucik77
19. okt 2008

hej, ale je to český kalendár ☹ to u nás sú neni také šikulky, aby sme si to my nešikulky mohli stiahnuť? 😉

halienka
19. okt 2008

možno aj naše kočky niečo pripravia 😉 😅 necháme sa prekvapiť 😉

janina77
19. okt 2008

ja som nasla, ale nie je zadarmo ☹.
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f...
to asi nebude pre nas, nie je to ako QP, ale urobia cely kalendar aj s fotkami.
No ak by ste fakt nasli niekto slovensky QP, tak aj mna velmi potesite 🙂.

janina77
19. okt 2008

este ma napadlo - tu je spusta ceskych QP kalendarov za prijatelnu cenu, je tam aj jeden slovensky, ale je 3-mesacny - jedn strana 3 mesiace ☹. To mne nevyhovuje.

Hodte linky ak daco najdete, pleas...

anamor
20. okt 2008

kočky, čo ste už robili kalendár /napr. pred rokom /a tak máte prehlad tú kalendárovú špirálu kde robia?

krajcoanka
20. okt 2008

no ja som z toho šiši 😝 😢

ninka123
20. okt 2008

Kocky, co sa vyznate, hodte link na manual na Gimp pre uplnych blbcov-(pre mna), ja som si jeden stiahla, ale vobec mi to akosi nejde, jednoducho som nesika ☹ 😖 😢 a strasne by som to chcela skusit 😅

sassi
20. okt 2008

anamor, daj si to do normálnej hrebenovky 😉
Ninka a blbuvzdorny navod na www.baby-cafe.cz si študovala, mne s ato po 1.x ked som to čítala zdalo všetko strašne zložité, ale časom to pochopíš 😉

anamor
20. okt 2008

som to myslela aj tak sassi, akurat bude sa to dat pretocit uplne kazdy mesiac? asi nie, co? lebo trhat by to bola ozaj skoda... 😅 no uvidime, ci to stihnem, cas chvata..

bambusko
20. okt 2008

robila som kalendare tak, ze som dierovacom urobila hore v strede 2 diery a prevliekla stuzku. uzol som urobila za decembrom a da sa to otacat

ka4
20. okt 2008

bambusko dobrý nápad ja to určite využijem.dík

sassi
20. okt 2008

alebo možno pevliecť male krúžky, čo s apoužívajú na klúče 😉 len ma tak napadlo

janca704
20. okt 2008

Romi a co tak pouzit spiraly zo starych kalendarov?

sassi
20. okt 2008

jéééj to je inšpirácii
to ma tiež napadlo, ale ako tam urobiť rad tych malych dierok...hmmm

anamor
21. okt 2008

s tymi dvomi kruzkami a stuzkou to nie je zly napad a aspon to bude vyzerat, ze je to take "hand made" alebo skor "home made" 😀 😉
janca ides aj ty do toho? do kalendara?

sassi
21. okt 2008

no ja sa chystám- chystáma zatial nemám ani uvodnú stranu
chcem to tak prestriedať, mame 2 deti, tak jedem mesiac jedno, druhý druhé a aj spoločne foto by som tam hodila nejaké 😉
davate na stranu vždy 1 fotku a elementy, alebo to striedate, aj viac fotiek a tak?

anamor
21. okt 2008

sassi ja som tiez este nezacala 😅

markiza
21. okt 2008

ahojte scrapacky, sem sa s nejakymi konkretnymi kalendarmi... aj ja na tom pracujem, tiez mi chyba uvodna strana 😉

sassi
21. okt 2008

markiza pekne scrapíky, hod aj kalendarove pre inšpiráciu 😉

markiza
21. okt 2008

dik sassi, ale nie vsetko je moje... su tam aj qp. posli mi mail do ip, poslem ti link na moj kalendar 😉 teda ak chces 😵

janca704
21. okt 2008

markiza, kraaaaaaaaaaaasne. Kde stahujes kity?
A co je to QP? 😅

markiza
21. okt 2008

QP - quick page alebo rychla stranka, kde len hodis foto 😉
stahujem kade tade po nete, idem cez google podla toho co hladam 😵

janca704
21. okt 2008

Dakujem za vysvetlenia 🙂

markiza
21. okt 2008

za malo 😉