Digiscrapbook pre začiatočníkov

meggi
11. sep 2007

Ahojte, zakladám túto tému, lebo vela mamičiek chce začat,len nemajú čas čítat si od začiatku diskusiu Mám koníčka Digiscrabook. Snád vám to ulahčí prácu... Sú tu použíté podklady z tejto diskusie, pričom odkazy a návody sú prebraté od šikuliek Rabivy, Hawry a mnohých iných mamičiek...

markiza
21. okt 2008

baby, teraz je akcia v happy foto na kalendare za 199 za A4, to je super cena. staci si len urobit scrap A4 a hodit ho tam. 😉

halienka
21. okt 2008

markizka, hoď link 😉 🙂 na to happy foto, by som možno aj ja skúsila 😉

halienka
21. okt 2008

markízka, ďakujem 😵

anamor
21. okt 2008

o happy fote viem aj ja akurat to treba stihnut tusim do polovice novembra a to ja asi uz nestiham 😝

halienka
21. okt 2008

No ani ja neviem, či stihnem, ale možno použijem nejaké QP a potom by to už nemusel až tak dlho trvať 😉 aj keď tá radosť, keď si tvorím vlastné je k nezaplateniu 😉 ale keď čas tlačí 😝

markiza
21. okt 2008

ja uz ten kalendar robim tusim od juna stale mazem, prerabam.... a furt sa mi nepaci 🙄

martina48
21. okt 2008

je anglický,ale nemá ďaleko od slovenského 😉 ,ak budete mať niekto záujem dám aj link na stiahnutie 😉 😀 ...ozaj mám aj českú verziu 😎 😀

markiza
21. okt 2008

tie mam oba, ale prilis ma neoslovili 😵

sassi
22. okt 2008

tip na vytlačenie :
Už víte čím obdarujete své nejbližší a přátele k vánocům? My ano!

Připravili jsme pro Vás předvánoční akci kalendářů formátu A4 již od 99 Kč.

Neváhejte, akce trvá do 31.října 2008!

S touto akcí zavádíme poštovné a balné, platné dle Všeobecných obchodních podmínek IV. odstavce 3.řádek.
Tyto podmínky platí pro celou ČR i SK.

Poštovné a balné účtujeme jen k jedné vaší zakázce denně.

P.S.: Nakupování u nás bude i nadále výhodné!

Za tým 24print

markiza
22. okt 2008

hodis link sassi? dik 😵

sassi
22. okt 2008

www.24print.cz

maju aj tak lacno a na scrapíky sa to oplatí, lebo robia len väčšie rozmery, na fotky moc nie

markiza
22. okt 2008

vdaka, pozriem to 😉

sassi
22. okt 2008

markíza, maš ten kalendár pekný 😉

anamor
23. okt 2008

mate niekto skusenosti s 24print?

sassi
23. okt 2008

uším Hawra davala link, že tam dava tlačiť, ja som tam ešte neobjednávala

anamor
23. okt 2008

mozno blba otazka: co rozhoduje o tom, ktora vrstva je vyssia? ja som si myslela, neskorsie pridana vrstva je vyssia, ale nie je to tak?... tak ako? chcem mat jesenne listy nad ramikom a fotkou, pricom mam prvu vrstvu pozadie, potom fotku, potom ramik a potom ostatne jesenne elementy ... ale oni sa prekryvaju ako chcu, nie ako chcem ja 😅

krajcoanka
23. okt 2008

a ja sa chcem spýtať či sa ten kalendár nedá tlačiť napr. doma na fotopapier 😕 Robila ste to už niektorá?

adal
23. okt 2008

anamor, cez vrstvy máš znížiť vrstvu, umiestniť vsrtvu hore atď. ale vždy si musíš na panely vrstiev kliknúť na to, s čím chceš pracovať 🙂

anamor
23. okt 2008

a este poradte ako zmensit fotku k ramiku vo photoshope, nech sa mi to nenatahuje ako nechcem 😅
s tymi vrstvami ma to napadlo, idem vyskusat.... ze proste popresuvat ich aby sa stali ine cisla z nich...

markiza
23. okt 2008

krajcoanka, ja som tlacila doma na fotopapier. ak je dobra tlaciaren, tak je to pohoda. ale nejak extra rentabilne to nie je, papier + farba...

janca704
23. okt 2008

Ja robim v Gimpe a zase mam problem (dlho to trva) zmensit fotku, pripadne papier a pod. To aj na 5krat zmensujem 😠

anamor
23. okt 2008

kamoska mi dala mini telefonicke skolenie, len uz teraz nemam cas, tak mozno vecer vyskusam foto s ramikom napasovat na spravnu velkost 😉

markiza
23. okt 2008

ja sa z toho gimpu neviem vysomarit 😖 ja robim len v publisheri

alusha
23. okt 2008

ahoj baby, nerobi niektora z vas nejaky pekny kalendar na rok 2009? Chcela by som dat spravit pre rodinu na Vianoce kalendar s malym, ale ja som do tychto veci antitalent... samozrejme zaplatim... ak by ste mi to niektora mohla urobit, dajte mi vediet cez IP... alebo neda sa niekde stiahnut kalendar, kde si len vlozim fotky? Ale nejaky ozdobny, nie len biely podklad a fotka...

halienka
23. okt 2008

Tip od Mimušiačik: link na cesky QP kalendar freebie(ang.verzia nefachci)
http://waterloproject.blogspot.com/
roluj kúsok dolu, ten český sa dá stiahnuť, ale neviem či by si chcela český.

alusha
23. okt 2008

radsej by som slovensky, nemate este nejaky tip?

sassi
23. okt 2008

QP kalendár po slovensky asi nie je ☹

janina77
23. okt 2008

tu najdete aj slovensky QP kalendar, ale nie je zadarmo ☹
http://www.schaarka.blogspot.com/