Digiscrapbook pre začiatočníkov

meggi
11. sep 2007

Ahojte, zakladám túto tému, lebo vela mamičiek chce začat,len nemajú čas čítat si od začiatku diskusiu Mám koníčka Digiscrabook. Snád vám to ulahčí prácu... Sú tu použíté podklady z tejto diskusie, pričom odkazy a návody sú prebraté od šikuliek Rabivy, Hawry a mnohých iných mamičiek...

z.g.
25. nov 2008

aj tlačíte tie vianočné pohľadnice? na aký papier?
díky

nevesta
25. nov 2008

ZG normalne to poslem do fotolabu a oni mi spravia fotku 😉 Uz tam nic nepripisujem, len dam do obalky a poslem 😉 Ked chces, posli mi, co mas, mozem ti tam foto pridat 😉

z.g.
25. nov 2008

Nevesta, to budem veľmi rada, len nmajprv urobím malým nejakú peknú foto, mám skôr letné.

Dobre som to pochopila, že si to vytvoríš, potom doma vytlačíš - naopr. na fotopapier a pošleš poštou?
A urobia fotky alebo aj pohľadnice?

Sorry, že sa furt vypytujem.

nevesta
25. nov 2008

ZG nie, ja si to vytvorim, poslem to v jpg formate do fotolabu a oni mi to vytlacia ako foto, nieje to pohladnica... No a potom si preto osobne idem k nim 😉

nevesta
25. nov 2008

Teda poslem to cez internet 😉

nevesta
26. nov 2008

Julova, dakujeme, uz stahujem 😵

nevesta
26. nov 2008

Tak som pouzila niektore veci a aha https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... este to nije dokonale, ale uz citim ciel 😎 😀

janina77
26. nov 2008

julova a baby zo scrapmanie, ste super, dakujeme velmi pekne!!!

eva7780
27. nov 2008

kocky nepoznate daku stranku,kde sa da k fotke doplnit daco,hladam konkretne nieco vianocne,aby som mohla poslat fotku rodinke ku sviatkom dakujem

nevesta
27. nov 2008

Eva, presne na take veci vcera dala link Julova... Postahuj si...

vivere
27. nov 2008

evi, prejdi si par stran dozadu, je tam spominane 😉

eva7780
27. nov 2008

diky,musim kuknut

markiza
28. nov 2008

Julova, Ty si jedna z tvorcov toho vianocneho kitu, ze? Mas pekny blog 😉

teuska
29. nov 2008

Ahojte babulky 😅 nemam vela casu vas citat a tak sa nehnevajte ak sa budem pytat na to, co ste tu uz spominali, ale chcela by som kalendar na rok 2009 a nejake princeznovske motivy. Vedeli by ste mi poradit. Vopred dakujem 😉 😀

sassi
30. nov 2008

😕 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vRefe... ... kuk popis, može sa to???

sassi
30. nov 2008

teuska ta kočka to ma v tom albume, čo som teraz hodila link
kukni tam, ale neplatila by som za to ani korunu ...

markiza
30. nov 2008

ani mne sa moc nepacia 🤐

markiza
1. dec 2008

babenky, prosim potrebujem pomoc... uz dve hodiny hladam na nete polske ciselniky na kalendar 2009 a nemozem najst. pomoze mi niktore linkom? dik 😵

sassi
1. dec 2008

markíza, ta holka je napojená na nejakú polsku scraperku, takže jej skús napísať IP

nicky77
1. dec 2008

Ja som asi debil, ale mne to fakt nejde. ☹

nevesta
1. dec 2008

Nicky a co ti nejde? 😕

anamor
2. dec 2008

mate uz niekto ten kalendar z 24printu? ze ci je to kvalitne?

nicky77
2. dec 2008

Nejdú mi vložiť fotky. Vlastne ich neviem zmenšiť. Mám ich moc veľké. Mám stiahnutý jeden freebie ale nie je to len čisto rámik. Sú tam cudzie fotky. Prázdne rámiky som akosi nenašla a ak hej tak sa mi nepáčili. Neviete o nejakých pekných vianočných?

sasasx
2. dec 2008

ahojte

tak ja sa k vam pridavam... uz som vcera oznamila manzelovi, comu sa budem asi pocas materskej venovat🙂 velmi sa mi pacia vytvory, na ktore som narazila i tu na MK, i vselikde na nete.

nicky77>vyskusaj http://www.digiscrapdepot.com/freebies/quickpag... tu uz len dodas fotku, len ju treba mat nastavenu ako spodnu vrstvu a velkost nastavis rozmermy vrstvy

nicky77
2. dec 2008

A to sa ako nastavuje? Ja takéto veci neovládam. 😀

sassi
2. dec 2008

nicky foto zmenšíš:
-- vlavo na hlavnom paneli maš take tlačidlo, čo vyzerá ako 2 štvorčeky (väčší a menší) na to klikneš
- musíš mať aktivnu vrstvu to čo chceš zmenšiť/zväčšiť
- chytíš za rožtek fotky a ťaháááááš kam potrebuješ
- otvorí sa dialogove okno a tam potvrdíš "MIERKA"
- počkáš a je to

dalšie navody na www.baby-cafe.cz v sekcii Digiscrapbook 😉

nicky77
2. dec 2008

Idem to skúsiť. Zatiaľ díky kočky! Uvidím či to už zvládnem. ☹

nicky77
2. dec 2008

Mám nastavený rámik, vybratú fotku. Dala som ju (za rožtek) pod rámček lebo inak mi ho celý zakryje. Ale nikde žiadna mierka....

sassi
2. dec 2008

no a ked si to zmenšila, neotvorilo sa ti okno dalšie okno?