Digiscrapbook pre začiatočníkov

meggi
11. sep 2007

Ahojte, zakladám túto tému, lebo vela mamičiek chce začat,len nemajú čas čítat si od začiatku diskusiu Mám koníčka Digiscrabook. Snád vám to ulahčí prácu... Sú tu použíté podklady z tejto diskusie, pričom odkazy a návody sú prebraté od šikuliek Rabivy, Hawry a mnohých iných mamičiek...

mirka414
28. sep 2008

sassi kalendar je paradny.. 😵 dakujem.

lucik77
29. sep 2008

baby prosím Vás hoďte sen nejaký link na celoročný slovenský kalendár, kde je tiež možnosť vložiť pár fotiek. Jeden link čo ste sem hodili, tak bol chybný súbor. Ďakujem

sassi
29. sep 2008

Lucik ak chceš len kaledar s fotkami, tak to sa da priamo na www.fotolab.sk
a ako chceš scrapbookový, tak skus ten od Eriky 😉

bolulka
29. sep 2008

ahojte, prosim vas a nie je tu niekto kto ma odkaz na slovensky kalendar na rok 2009 😕

sassi
29. sep 2008

bolulka, už sme sem hodili, pokukaj par stránok dozadu 😉

lucik77
29. sep 2008

zle som sa vyjadrila 🙂 chcela som presne to, čo bolulka. Ibaže ten link od Eriky, má nejaké obmedzenia.....

veľmi jednoduchá je práca aj s týmto http://vjscraproom.blogspot.com/search?updated-...

Stiahneš, vložíš foto a je to.

sassi
29. sep 2008

aha, to je Quickpage, skratka QP, taká rýchlovka
pracuje sa s tým dobre, len mna baví si to skladať sama 😉

bzucinka2
1. okt 2008

baby, potrebujem pomoc, ako mam zahnut na filmovom pase rohy? 😖

ankam
1. okt 2008

baby prepacte ze vam sem vtrham,ale chcela by som aj ja taku pekny scrapik len neviem vobec s tym robit-----neviete o niekom kto by mi to urobil?zaplatiim 😉 chccem len 1vianocnu

babulka25
7. okt 2008

ahojte - viem že už veľa stetu toho popísali,ale neviem sa nikde dopátrať k tomu ako vložiť a upraviť hlavne fotku do hotového scrapu (respektíve rámčeka).viem pracovať s vrstvami ale nedokážem asi som blbá si nájsť postup ako urobiť toto.je toľko veľa krásnych hotových rámčekov a ja tam neviem dostať jedinú fotku a upraviť ju aby mi pekne splynula.pracujem s gimpom. Ďakujem pekne za pomoc.mám v albume upravené foto prosím o radu či je to dobré alebo čo vylepšiť a ako?

mirka414
10. okt 2008
emily333
10. okt 2008

ahojte babenky normalne vam zavidim ake ste sikovne.

sassi
11. okt 2008

mirka, na tom linku čo si dala, ked kliknete freebies (vlavo) tak tam je ešte 1 šablona na kalendár, a krááásna

mimusiacik
11. okt 2008

link na cesky QP kalendar freebie(ang.verzia nefachci) 😉
http://waterloproject.blogspot.com/

lenkalienka4
11. okt 2008

pomozete mi??? stiahla som si gimp, ale neviem si s nim rady, ked ho otvorim, tak tam nemam ziadny panel suorov, ale mam tam hore take nieco ako v programe malovanie

marbella
12. okt 2008

boze ako si otvorim format A4? 😠 😠 😠

sassi
13. okt 2008

marbellla, musíš si stiahnuť taky rozmer podkladov, alebo si upraviť tie čo maš na format A4.
ja som na digiscrapdepot našla priamo papiere A4

lucifukball
14. okt 2008

baby, pre inspiráciu neviete o nejakých svadobných kitoch? 😖

anamor
15. okt 2008

ahojte, tiez som sa na to namotala 😅 a idem skusat, zatial len stahujem, ale musim povedat, ze ako zacat mi pomohol prave zaciatok tejto temy 😉 este netusim ako mi to pojde.
Myslela som ze budem robit vo Photoshope, ale muz mi povedal, ze mame aj Gimp... podla vas v com mam zacat a potom dufam aj pokracovat 😉

janca704
15. okt 2008

Ahojte, tiez ma digiscrap dostal (prve pokusy su v mojom albume 😉 ). Ale nie je to este celkom dokonale. Pracujem v Gimp-e a neviem zatial robit s noznickami 😅 a ani som neprisla na to, ako spravit z fotky ciernobielu alebo sepiu 😅 . Mam angl. verziu, cesku sa mi nepodarilo stiahnut. Poradi mi niekto?

Anamor 😀 😉

sassi
15. okt 2008

janca, celkom dobry navod na tie "nožničky" aj na ostatne veci je na www.baby-cafe.cz , ja som sa to podla toho učila robiť
a to čb alebo sepia skus cez "ofarbiť"
ja som teraz sťahovala CZ verziu GIMPu ale neviem odkial, skus vygooogliť 😉
ešte ked upravuješ velkosť, skus dodržať pomer stran a prisposobiť sa da aj ramik potom cez ten isty príkaz, lebo som si všimla, že niektoru fotku tam maš "antiahnutu" do dlžky. Prosííím neber v zlom, len som si to všimla, inak maš talent, moje 1. pokusy zdaleka neboli taka pekne ako tvoje 😉 🙂 🙂 🙂

janca704
16. okt 2008

Sassi, dakujem, uz to mam vo vedlajsom okne otvorene, snad stiham, kym sa drobec zobudi 😉

Dakujem za radu 😵 , uz som tam nasla zmensovanie podla %, takze idem podla toho 🙂

kacenka83
16. okt 2008

co mam spravit ked mi pise, ze obrazok je prilis velky (vela bajtov)? neotvorila som to v ziadnom speci programe, len tak, chcela som sa pozriet co som stiahla... je tam chyba?

sassi
16. okt 2008

hm, tak s týmto nepomožem, jedine možeš skúsiť nerjako komprimovať
a v čom si otvátala?

slnyecko
16. okt 2008

Ahojte,prosim poradte,ako dostanem fotku do ramika?

sassi
16. okt 2008

http://www.vunelasky.cz/index.php?page=soutez&t...

prosíííme zahlasujte nám a ešte nas aj uvidíte na foto, sa len tak nevidííííí

slynecko, najskor si otvor fotku, potom na to ramik a prisposob velkosť 😉

janca704
16. okt 2008

Sassi, zahlasovane 😵

monkula
16. okt 2008

hlas poslaný... 😉

halienka
16. okt 2008

sasi, odkliknuté 🙂 držím palčeky 😵