Digiscrapbook pre začiatočníkov

meggi
11. sep 2007

Ahojte, zakladám túto tému, lebo vela mamičiek chce začat,len nemajú čas čítat si od začiatku diskusiu Mám koníčka Digiscrabook. Snád vám to ulahčí prácu... Sú tu použíté podklady z tejto diskusie, pričom odkazy a návody sú prebraté od šikuliek Rabivy, Hawry a mnohých iných mamičiek...

bambusko
26. aug 2008

gabi, to tak ma byt 🙂 pozri par stranok dozadu, tam sa o tom pisalo

hettie
26. aug 2008

gabika nova vrstva sa otvára nie na hlavnom paneli, ale na paneli s otvorenou fotkou (alebo iným podkladom) hore je Súbor a tam Otvoriť ako vrstvu/Open as layer a otvorí sa tio vždy dalšia vrstva na tom istom paneli

adal
26. aug 2008

baby, treba len skúšať a skúšať, zaberie to veľa času, ale každý jeden scrapík, hoci len jednoduchý poteší 🙂 Fakt sa to zdá náročné, ale keď sa príde na finty GIMP-u, budete vymýšľať nové anové veci. 😉 🙂

weroni
26. aug 2008

baby prosim vas ked mam vo photoshope otvoreny obrazok ako tam vlozim dalsi?

siwike25
26. aug 2008

baby stiahla som si program gimpe a ako ho mam nainštalovat? 😉

bambusko
26. aug 2008

siwike, spusti ten subor gimp setup

siwike25
26. aug 2008

a 😀 to kde je,ja som stoho jelen

bambusko
26. aug 2008

ved to je ono, co si stiahla 😨 najdi, kde si ho ulozila a klikni 2x

siwike25
26. aug 2008

bambusko dakujem už to mam ateraz čo mam robit? 🙂 🙂

bambusko
26. aug 2008

ak mas postahovane papiere, elementy, ramceky... mozes zacat tvorit 🙂 len to sa uz asi velmi nevyspis 😀

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

tin.tinka
26. aug 2008

Ahojte, nemate niektora link na ramceky vhodne na upravu svadobnych fotiek?

Dakujem.

ka4
27. aug 2008

http://www.digiscrapdepot.com/freebies/theme/we...
pozri sa tu sú nie rámčeky ale freebies možno si niečo vyberieš

siwike25
27. aug 2008

Babbusko a kde mam postahovat tie papiere,elementy?A plati sa za stahovanie?
Prosim mohla by si my poslat par linkou na stahovanie-pre začiatočnikou?Aj ramčeky detske,velmy pekne dakujem za pomoc,velmy si to cenim,inač by som na to neprišla 😉 😉 😉

ka4
27. aug 2008

http://www.digiscrapdepot.com/freebies/tags.aspx
tu na tejto stránke si nájdeš podľa témy všetko. len si treba vybrať

ka4
27. aug 2008

siwike prepáč že som to nenapísala ale to bolo pre teba

siwike25
27. aug 2008

aha dakujem a čo mam stim robit,z obrazkamy,mam si ich postahovat uložit?

ka4
27. aug 2008

posťahuj,poukladaj niekde kde si potom nájdeš,rozipuj a keď si otvoríš dimp tam si to poskladaj aj s fotkou

ka4
27. aug 2008

sorry nie dimp ale GIMP

adal
27. aug 2008

ahojte baby, mám na Vás prosbu, onedlho budeme oslavovať rôčik a neviete "požičať" nejaké pekné pozadia a rámčeky atď. 🙂

adal
27. aug 2008

bihan, ďakujem, ale sú to bezplatné veci alebo treba kúpiť a nevidím tam ako to stiahnuť 🙂

bihan
27. aug 2008

Klikni na odkaz a v popiskách pod obrázkom sú linky na stiahnutie ;)

siwike25
27. aug 2008

čo je to rozipuj?a ako si to mam poskladat s fotkou,neviete my dat blišie info? ☹

adal
27. aug 2008

bihan, ďakujem, určite niečo vyberiem, je to krásne 🙂

martina48
27. aug 2008

Kočky poradíte my??..kam si mám uložiť stiahnuté freebies 😀

ka4
27. aug 2008

ja si freebies dávam do dokumentov a keď už mám toľko že je na dvd tak si to dám na dvd,no len málo sa tam zmestí a tak ich už mám kopu a potom musím hľadať čo kde mám.

martina48
27. aug 2008

ka4 a keď ich mám už uložené,ako ich odzipujem?...mám stiahnutý winzip,ale nevim či správne ☹ ,neviem moc po angl.tak som len klikala 😕 ,keď si otvorím winzip vypíše my v novom okienku "you may try winzip for 45 days.If you like it, please BUY NOW...Use evaluation Version a Buy now 😠 ..vedela by si my poradiť?? ☹ 😕 😅

ka4
27. aug 2008

ja to mám tak že keď kliknem na zazipovaný súbor tak sa na ľavo hore otvorý práca so složkou a pod nou EXTRAHOVAŤ VŠETKY SLOŽKY na to klikneš, potom sa ti objavý už program na odzipovanie,ja mám po s lovensky tak potom ĎALŠÍ kliknem,potom zase ĎALŠÍ, a potom DOKONČIŤ a je to.
alebo klikneš na zazipované pravím tlačítkom a v okienku EXTRAHOVAŤ VŠETKO,
alebo tiež EXTRACT HERE

kutina
30. aug 2008

ahojte babulky,
som začiatočník, prosím viete mi poradiť, kde by som našla podklady-číselníky pre kalendár 2009, ak je možné prosím aj do IP, dakujem

basika
30. aug 2008

poradte - neviem si dať rady s nasledovným. vystrihnem s inteligentnými nožničkami a do vystrihnutého chcem vložiť. vystrihnem v jednej vrstve a chcem aby bolo vidieť potom vrstvu pod tým. Teraz mi to robí len tak, že vystrihnem, ale ostane mi biele..a tým pádom spodnú vrstvu nevidno..