Dilema. Kde pracovať

sonja2
10. nov 2009

Ahojte
mám veľkú dilemu : mám po materskej vymeniť teplý kancel za poštárske remeslo?
Povodne som pracovala ako sekretárka ale 22 km od domu, a poštárku by som robila u nás v obci aj keď za menej ale neprecestovala by som ani korunu , takže to vychádza skoro tak isto ... Ďalšie pozitívum by bolo, že by som mala fajront už na obed a tam kde som pracovala povodne mám pracovnú dobu do 16:00

Skúste mi poraditť

klara_klara
10. nov 2009

zostan doma lepsi pohyb ako sedenie v kancli 😉

deborah1
10. nov 2009

Sonja,aj ja si to myslím.22 km je dosť na dochádzanie 😒.A hlavne,keď máš malé dieťatko,je dobré byť mu "puruke",keď napr.pôjdeš s ňou k lekárke a tak,aj pre ňu je to lepšie,aj toľko nevymeškáš. 😉

miroslava89
10. nov 2009

sonja ked nemas mierne nepokojnu obec tak skus radsej tu postarku budes viac s malou a tak🙂 sice v zime ale budes sa moct viac venovat malej..

mywiel
10. nov 2009

Koncit na obed to je parada... 😉

babula90
10. nov 2009

no neviem, či na obed, pokial viem, poštárky idú po roznesení pošty na hlavnú poštu a tam ešte odovzdávajú veci, robia dokumentáciu, rozhdone nie su na obed doma, nerobila by som to za nič, obdivujem ich- chodia pol dňa v mraze, daždi, vetre, čelia útokom psov, no neviem... ak máš malý rajón, tak aj áno, aj kvôli dochádzaniu, ale treba si to všetko premyslieť..

mywiel
10. nov 2009

Ide o to ze ked skoncis o stvrtej este kym prides z prace domov, napr. teraz v zime je uz tma a vlastne cely den si bola v praci a takto budes viacej doma.

sonja2
autor
11. nov 2009

babula 90
ide o to aká si šikovná...
Naše poštárky chodia na vyúčtovanie už okolo 12:00, Nie je toho veľa , len pár cigánov...Rajon nie je až taký veľký...

klara : aj ja si myslím, že pohyb mi len prospeje...🙂

Viem, že to nie je lahká robota, ale každá práca vyžaduje svoje ... a tá moja stará práca ma aj tak nebavila...

Zatiaľ dakujem 🙂

titkovamiriam
11. nov 2009

tiez som za postarku v takejto situacii 🙂

leniciatko
11. nov 2009

ja by som sa bála,ked listárka nosí veľa peňazí,predsa,ľudia sú všelijakí. ☹

mamutka
11. nov 2009

ja sa uz teraz bojim ako mi zase v robote budu puchnut nohy, lebo musim stale sediet, teraz mam kopec pohybu s malym.
ak to platovo bude vlastne narovnako bez cestovneho, tak by som brala asi tu postu. ale aby netrklo panom v hlave, aj take obce boli a su, ze to centralizuju a v obci postu zrusia, postarky to donasaju z vedlajsej 😒
len zainvestuj do kvalitneho nepremokaveho oblecenia, vode vetru odolne a lahke, zima bude drsna, obdivujem ich ze to v kazdom pocasi dokazu robit, cely den vonku s tazkou brasnou....

sonja2
autor
12. nov 2009

Tak a je to rozhodnutie padlo od 23 nastupujem 🙂 Dnes som bola prvý krát na zácvik ) Humor... 😀

dzio2
12. nov 2009

ale postarka beha v kazdom pocasi

lubica69
12. nov 2009

Sonja tak veľa štastia skúsiš uvidíš Držíme palce 😀 😀 😀

luise
13. nov 2009

Sonja, a uvažovala si o tom, že ako poštárka by si napr. robila aj v mizernom počasí? Vieš, ja robím vonku a preto sa pýtam, lebo viem, že to je mnohokrát na prd... 🙄 A ešte niečo, mám zopár známich poštárok a pokiaľ viem, nie je to také ružové, ako možno povedali Tebe. Určite to zváž, prajem všetko dobré! 😅