Diskusia pre mamičky o mamičkách

monkula
23. feb 2009

Každá mamička bezhranične miluje svoje dieťa, zniesla by mu aj modré z neba.
Ale nie sme len mamičky, sme aj ženy, ktoré majú svoje záľuby, životné postoje, obľúbené filmy a knihy..
Tak čo sa tak o nich porozprávať? Tu sa nedebatuje o deťoch, o ich pokrokoch a záľubách, ale o nás...
Tak, kto sa pridá? 😉 😉

sasiki
23. feb 2009

ahojte, ja som kedysi čítala, teraz ,,netujem" a......nikdy by som o sebe nepovedala, že budem
pozerať telenovely, no čo už...........pri rannom prebalovaní, upratovaní a raňajkách tiež kukám la tormentu 😅

zanetka18
23. feb 2009

ahojte...claudinka ved to pišeš hadam omne???...aj ja každe rano pozrem ,,La Tormentu,,a potom hned zapinam počítač a čítam do nemoty....aj ked mam dve detičky....nejdu mi ,,smajlíci,,takže sa nemôžem poriadne ani zasmiat...
Ked som bola mladšia tak som prečitala celú knižnicu...a kreslit som vedela tiež pekne ale ostalo mi len to,že viem pekne...aspon si myslim..prekreslovat obrazky...

maruschka
23. feb 2009

kedysi som rada maľovala..aj teraz ma to občas chytí-deckám robíme tvorivé dielne-maľovanie prstami,strihačky,modurit,plastelína,..... 😵 😵

a hrávala som na gitaru-mám dva krásne kusy a manžel jednu /z čias, keď sme hrávali spolu/, takže nám stoja v kúte a nie je na ne čas..A ešte som dostala nádhernú novú mandolínu od manžela a za dva roky som na nej ani raz nehrala.. ☹

okrem toho je moja srdcovka čítanie-nie romány...cestopisné, vedecké, hocičo, len nech to má kopec užitočných informácií a fotografií z celého sveta. 😵

turistika, história- tej sa venujeme naplno, lebo je to taká praktická záľuba pre celú rodinu...

potápanie-nie šnorchlovanie..len keď mi niekto stráži deti,-obyčajne manžel a segra, tak to je moja láska..Ale tiež iba pár krát cez leto.Škodááááá

tomaslavka3
23. feb 2009

pri najstarsej dcere som na marerskej srikovala,pri druhej aj nieco usla,vysila obrazok,citala po veceroch knihy.Pri trojickach mi z toho vsetkeho nezostalo nic,len mnozstvo vlny,bavlniek,panami,ihlice a kruzok na vysivanie.Teraz mam pociatc a nahradil aj mamickovske casopisy,ktore som kupovala a citala po celu dobu tehotenstva.

marika80
23. feb 2009

tomaslavka ako sa maju deturence? Vas si pamatam este z Nestle stranky 😉

tomaslavka3
23. feb 2009

oni sa maju super,ale mamine nezostava cas na svoje zaluby,obrali ma o vela volnosti,volneho casu,no mozno tie ihlice a kruzok na vysivanie raz pouziju oni a ja ich budem ucit,ako nato.To si ty?tam chodim stale,no nic moc

marika80
23. feb 2009

Tam to uz upadlo. Tiez tam obcas nazriem, ale nic sa tam nedeje. Bolo to tam dobre tak pred 2 rokmi.

tatolu
24. feb 2009

Ahojte, ja mám rada ešte tie mládežnícke knihy (teda okrem iných) dokonca si rada prečítam troch pátračov ale najradšej mám Annu zo Zeleného domu a tie ostatné diely. A to niele knihu 😉
Telenovely nepozerám, vlastne není kedy. Iba tú vo štvrtok večer na jednotke a ozaj v stredu kukám doktora Housa.
U nás televízor nejde ako kulisa, je iba v obývačke a tam deti nechodia 😉

sasiki
24. feb 2009

aj my pozeráme Housa 😀 😀 😀
Ešte som hrávala na flautu, ste tu nejaké hudobníčky???

tatolu
24. feb 2009

ráta sa aj hranie na nervy 😀

tatolu
24. feb 2009

A keď som bola ešte slobodná, tak som rada štrikovala. Televízor som pozerala väčšinou s ihlicami v rukách 😉
Ale teraz to už ani nemá zmysel, je to iba záľuba.
Teraz tá vlna je o chvíľu drahšia ako samotný sveter v obchode 🙂

sasiki
24. feb 2009

no, tak sa ráta aj hra na nervy 😀 😀 😀 ja štrikovať neviem, som ľaváááá 😀

tatolu
24. feb 2009

Mňa to bavilo tak, že keď som začala patent, ešte stále som nevedela ako bude sveter vyzerať. Menila som ho aj počas samého štrikovania 😀
Raz som robila bratovi vestu a bol z toho sveter pre mňa - podaril sa mi taký zvláštny golier, že bolo škoda dať ho chlapovi 😀

marika80
24. feb 2009

Tatolu tak patracov som milovala, a este tiez si ich obcas precitam (ked uz neni co). Tie najstarsie diely boli najlepsie. A Zahada strasidelneho zamku to som sa normalne aj bala. Aj tej s tymi trpaslikmi co vykradali.
Len ma stve, ze knizky su drahe, no ja ich sfuknem za 2-3 dni a potom za neni co. Kniznice moc nemusim.

gangulienka
25. feb 2009

caute baby, tak aj ja sa k vam pridavam...inak zaluby na bode mrazu to presne sedi aj na mna 😝 ....ale kedysi citanie, hudba, plavanie, zvierata, priroda atd´atd... 🙂

horalka777
25. feb 2009

maruschka, ty si moooooj clovek 😵
akurat ja radsej snorchlujem, bo pred hlbkami mam respekt.

No a este rada kreslim vtipy 😉
a tak
...je toho este ovela viac, ale docasne vsetky aktivity pozastavene a ako uz viacero z vas napisalo - na bode mrazu.

kocurik16
25. feb 2009

ja rada čítam detektívky a romány-historické a o láske,štrikujem vyšívam,hačkujem,ale teraz pre pc nemám na podobné veci veľa času,a moje deti stoja o pozornosť hlavne vtedy,ked im dojdu peniaze,v ich veku

mami.sk
11. mar 2009

ahojte ,
tak monkula Ty si moja krvná skupina 😉
ja zbožňujem čítanie a Jeffery Deaver je môj najobľúbenejší autor 😀
Keď som bola tehotná na PN tak som čítala jednu knižku denne / cca 300 - 400 strán /, škoda že teraz už nemám toľko času a odkedy som si doniesla Terezku z pôrodnice tak je to so mnou a čítaním veeeľmi biedne☹
najnovšieho Deavera /Neklid/ mám od decembra na pláne ale nijako sa k nemu nemôžem dostať 😀
už si ho čítala?
no a detektívky to nikdy neodmietnem 😉
a najnovšia záľuba je samozrejme internet 😉

emily333
11. mar 2009

no ja ma zalubu v soferovani a kavickovani s priatelmi 😉 a net

renka9
11. mar 2009

ja strikujem a citam, mam rada Tanu Vasilkovu Keleovu 🙂

andrealiskova
19. okt 2009

Já se přiznám, že mojí největší zálibou je práce.

zlaticaadam
5. jan 2020

Prosím akú máte skúsenosť s nutrilon ar