Diskusia pre mamičky o mamičkách

monkula
23. feb 2009

Každá mamička bezhranične miluje svoje dieťa, zniesla by mu aj modré z neba.
Ale nie sme len mamičky, sme aj ženy, ktoré majú svoje záľuby, životné postoje, obľúbené filmy a knihy..
Tak čo sa tak o nich porozprávať? Tu sa nedebatuje o deťoch, o ich pokrokoch a záľubách, ale o nás...
Tak, kto sa pridá? 😉 😉

barborenka
23. feb 2009

ahoj,ja sa pridam,svojim zalubam som sa nevenovala uz dost dlho

monkula
autor
23. feb 2009

barborenka a aké sú Tvoje záľuby? 🙂

barborenka
23. feb 2009

niekedy som malovala ale prestalo ma to bavit,no a moje zaluby su asi tak na bode mrazu,ja ani neviem

monkula
autor
23. feb 2009

juuj, ja som vždy chcela vedieť kresliť... 😵 😵
Aj som si knihy z knižnice požičiavala aby som si osvojila nejaké základy, no keĎ neni talent, ani knihy nepomôžu... 😀 😀
A asi tak ako ty, záľuby na bode mrazu... 😕

tatolu
23. feb 2009

Ja rada čítam beletriu - rôzne žánre 😉 Ale teraz sa musím krotiť. Keď sa totiž do knižky zavŕtam, tak sa neodtrhnem, kým neprečítam. Svet pre mňa prestane jestvovať. 🤐

ankam
23. feb 2009

baby aj moje su na bode mrazu-len aby sme nezamrzli........... 😀

barborenka
23. feb 2009

jaaj ja som zabudla na jednu,moja zaluba je modrykonik 🙂 😉

monkula
autor
23. feb 2009

tatolu, no podobne, ja odmalička rada čítam, ja som Ti čítala aj kelímky od jogurtov 😀 😀 😀
Otec už mi všetko schovával, lebo som mu už liezla na nervy. A mama mu vždy povedala, no čo, veď je celá po Tebe.. Môj otec keď si sadne za knihu, nevstane, kým ju neprečíta 😀
Kto je Tvoj obľúbený autor? Ja milujem Jefferyho Deavera 😵

ankam
23. feb 2009

barborenka aj moja- 😉

monkula
autor
23. feb 2009

heej, koník sa neráta... to je prirodzené, nie? 😀

luciaakubko
23. feb 2009

ja som kedysi pisala dost depresivne riekanky 😀 mam rada poeziu a slovensku klasiku 😎

monkula
autor
23. feb 2009

luciaakubko, ja milujem Sama Chalúpku a jeho Mor ho! 😵 😵

luciaakubko
23. feb 2009

mas vycibreny vkus 😎 😉

dididi30
23. feb 2009

monku to co, kazy si zaklada svoju temu? 😀 😉
sak ja nestiham kuk 😀

luciaakubko
23. feb 2009

ja som si jeho Mor ho! odpisala v osmej triede do zositka pod nazvom stúrovci a inee 😀 poctivo z citanky pre siedmy rocnik u sesternice -siedmacky 🙂 v sedmicke ten moj vkus este nebol tak celkom vyhraneny 😀 😀

dididi30
23. feb 2009

baby , blba otazka, telenovely kukate? 😀 😀 😀 😀
asi nie co? 😀

teodorka
23. feb 2009

jooooj ja mam zalub na rozdavanie 🙂 : posilnovna,bicykel,kolieskove korcule [tie milujem]badminton,tanec ,citanie,pozeranie panelaka 😀 a este porozyslam ...

luciaakubko
23. feb 2009

dididi 😀 😀 😀 boli casy 😀 😀 😀

dididi30
23. feb 2009

luci, vies co ja teraz kazde rano , kuk la tormentu, ja neviem, nejako ma to odalilo 😕 a to ju uz kuk druhy krat 😅 ale len ten koniec 😀
inak ani neviem co teraz chodi a ci este nieco chodi poobede 😀
ale spominam na mariu 😀

dididi30
23. feb 2009

nie odalilo ale osalilo 😀

luciaakubko
23. feb 2009

maria bola tusim prva 🙂 to sme kukali vsetci 🙂 ja si pamatam na esmeraldu, to som pozeravala 😀 a este jednu pravidelne, len si uz nespominam na nazov 🙂

dididi30
23. feb 2009

luci tusim to aj aj volalo esmeralda nie? 😅 ja uz neviem 😀

luciaakubko
23. feb 2009

dididi 😀 😀 😀 este mi prezrad, ked ta tu uz takto mam 😉 , ako to robis, ze to tvoje dieta je take sikovneee 🙂 ja normalne mam stresy ked si spomeniem na tvoj album 😀 😀

dididi30
23. feb 2009

luci sak co nezajdes na junovciatka?
no ja neviem on je strasne sikovny, inak som v jeho veku uz chodila 😉 muz uz v 9 a tamca tiez v 9 mesiacoch....to su asi geny a kazde dieta je ine, v inom je sikovnejsie 😉
mozno budete hned bezkat 😉
a myslim,ze je to aj tym,ze ho motivuje segra, ona je hrozny zivel 😀

jankando
23. feb 2009

Pridavam sa i jA
moje zaluby.....vsetkooooo..lubim net, i ked v poslednom case len Konika riesim.moja zavislost 😝
a milujem citat knihy..tak to asi moja najvascia zaluba a rada sa pustam do novych veci, len keby som ich i niekedy dokoncila. 😠

Dididi...
teraz uz telenovely nekukam..nemam tu programy, ale chystam sa na ne
ale doma som popri mame kukala a najviac sa mi lubila Divoky anjel.. 😉

dididi30
23. feb 2009

janka
ano aj divoky aniel som kuk ale len sem tam na madaroch, len som im nerozumel 😀

no a ja mam rada, modu, nakupovanie, net sa snazim obmedzovat 😀
knihy necitam, ale ked zadnem tak neviem kedy si mam dat pauzu 😲 😀 ale necitala som knihu uz rok, nikto mi knihu nepodaruje a tak necitam 🙄 😅
no a v poslednej dobe ma sa zaujimam o eko vyrobky 🙂 hlavne tie doma vyrobene 😎

luciaakubko
23. feb 2009

malo mi byt hned jasne, ze su akcni po maminke 😀 ta moja lemra fakt neviem po kom je 😀 😀 😀

jankando
23. feb 2009

ja som sa najnovsie inspirovala tuto vo volnej ....kde je tema, nepamatam presne nazov, ale nieco ze sitie ci vyrabanie.. ☹ fakt nepamatam, ale jedna zienka ma tam albumy super vyrobkov, co robi sama...
tak take papierove pletenie kosickov a take..no tak to chcem vyskusat, len kto by to povedal,ze doma lepidlo na papier nemam.. 😠 😠

claudinka
23. feb 2009

tatolu akoby som citala o sebe.. tiez ked sa zacitam, konecna, svet neexistuje..
a tiez som vzdy chcela vediet krasne kreslit, ale akosi mi to do vienka vlozene nebolo 😀

a cele dni iba s malym travim, pozeram La Tormentu trapnu, uz nech skonci, prepinam kriminalky, ktore chodia stale dookola a cele dni presedim na Konovi 😀

zveron
23. feb 2009

ale...