Diskusia pre učiteľky

alami
27. mar 2008

tak čo, koľko nás tu je? Ozvite sa, nech si trochu pokecáme 🙂

eminka7
16. dec 2013

@zuzkaanicka no najlepsie na tom je,ze ja si poviem,ze zrejme by ma nebavilo natahovat sa s pubertiakmi, ale okrem doucovani som neucila,takze neviem to ani objektivne posudit. Je velka skoda,ze mame normalnu prax az v 5. rocniku

zuzkaanicka
16. dec 2013

@eminka7 tak v tomto Ti neporadim, ja som si vybrala skolu presne podla mojich predstav, s vyberom som bola velmi spokojna a pracu som si nasla tiez podla svojich snov 😉 ... ale tipujem, ze kazdy clovek vie, co by ho naozaj bavilo ... ak nieco take mas, tak chod za tym ... ak to nie je ucitelstvo, tak sa svet nezruti ... sice si venovala studiu tri roky, ale to zase nie je az tak vela z ludskeho zivota ... takze si najskor ujasni, co chces robit (isto nieco take je, po com Ti dusa pisti 😉 ) a potom budes musiet tomu prisposobit studium, stara nie si 😉

sorciera24
16. dec 2013

@eminka7 ahoj, som ucitelka na SS a svoju pracu milujem a ked vravim, ze milujem, tak ju naozaj milujem! ti pubertaci su uzasni a necim ich len ja, ale ja sa od nich vela ucim......toto ucitel musi citit podla mna! aspon ten dobry ucitel! a je mi jedno, ze mam 500E (teda nie uplne 😀 ).....ale robim ju preto, ze ma naozaj naplna..... ak ti toto nic nehovori, netaha ta ucenie, nemas k tomu vztah....tak nechod ucit.....deti potrebuju dobrych ucitelov, ale pre ucitela to musi byt naozaj poslanie, nie len blinkacia praca.....dorob si ten Bc. (nech mas aspon cosi.....a vydaj sa cestou, kde ta to taha (tot moj nazor).....vela stastia!

zuzkaanicka
16. dec 2013

@sorciera24 moja rec 😉

mirka_aa
19. máj 2014

ahojte,prosim poradi mi niekto? ako ma vyzerat lekárske potvrdenie o telesnej a duševnej spôsobilosti pre výkon činnosti učiteľa..to je nejake tlacivo,ci to staci ze vseobecny lakar napise na vymenny listok ze som sposobila..? vdakaaa

traffic
10. júl 2014

@eminka7
@zuzkaanicka
@grettka
@aadulik2110
@lianka7
najdu sa tu nejake dobre anglictinarky, ktore by mi pomohli prelozit nejake veci, potrebujem prelozit nejake nadpisy z knihy headway, dakujem za odpoved

zuju2
10. júl 2014

Ja som učiteľka na 1. stupni. Od septembra nastupujem do ŠKD, plus nejaké hodiny na 1. stupni. Aj mňa táto robota veľmi baví, neviem si inú predstaviť. Vrátila som sa naspäť aj po MD, aj keď ten zárobok nie nič moc.

aadulik2110
10. júl 2014

@traffic kludne napis

traffic
10. júl 2014

@aadulik2110 si moc zlata dakujem ti
tieto vyrazy: Living history, Living in a stately house, Heptathlon champion, Families with all boys and girls, Things to wear, Time for a story, The boy who cried wolf, The strange case of Dr Jekyll and Mr Hyde, Our interactive world, Five internet firsts, There´s a first time for everything, Modern life drives me crazy,
Life´s what you make it, Just wondering ....., The wonders of our Universe, Listening and note-taking,

dakujem pekne za pomoc

grettka
11. júl 2014

@traffic ja nie som velmi dobra anglictinarka 🙂

adri266
11. júl 2014

@traffic nahod si do google translator a mas 🙂
rovno to skopiruj cele a hotovo

janka257
14. aug 2014

Ahojte kolegyne, je tu niektora z vas vychovnou poradkynou? Potrebujem radu. prosim ozvite sa 😉

keira
1. júl 2015

neviete, ako sa pohybuju ceny prekladov?