Dobrá reštaurácia v Bratislave. Ktorú odporúčate?

certica
2. nov 2007

ahojte, hodte nejake fajn tipy - vase NAJoblubenejsie restiky
kriteria vyberu necham na vas 😎 😉 , len chcem vediet preco (samoska okrem dobreho jedla)
dakujem 🙂

certica
autor
3. nov 2007

ta tenis restika viem, kde je, urcite tam skocime, nemam to ani moc daleko

renca3
3. nov 2007

Dakujem, lia. Dajte este tip na nejaku s detskym kutikom okrem toho Tarpanu.

ada78
3. nov 2007

certi, to na fazulovej je myslim aqa

inac, fakt super tema. ja prave rozmyslam, kde sa pojdeme napapat po krste. musia mat fajciar aj nefajciar (stari rodicia su hulici 😀 ) a musi tam byt detsky kutik (mame dvoch synovcov 3,5 a 4,5r.)
takze ak mate nejake tipy, ktore by nas financne nezruinovali, tak budem rada, ked napisete. 😉

certica
autor
3. nov 2007

adi heeej! 😀

adetka
3. nov 2007

aj ja chcem typ na restiku v Bratislave s peknym detskym kutikom... kde je aj kobereeec 😅 ... tiez kvoli krstinam... neviem taku najst... 😕

renca3
3. nov 2007

Adetka, ten Tarpan tomu zodpoveda, ale uz chcem zmenu. Tiez sme tam boli po krste. Je to za VSE v Petrzalke.

zuzana_t
3. nov 2007

ja tiez davam Caribik v Ruzinove, la mamma bola dodnes oblubena pizzeria - do inej sme nechodili, ale po dnesku... 😔 a este u vodnika na zlatych pieskoch je to super 😉 a samozrejme BRIT 😉

certica
autor
4. nov 2007

zuzi a coze sa stalo? - ja som inac v la-mamme nebola snad 5 rokov 😕

certica
autor
4. nov 2007

a u vodnika stale davaju take total mega porcie? 😲 😀

zuzana_t
4. nov 2007

u vodnika ano a je tam stale velmi dobre 😉 no, v la-mamme sme cakali asi 10 minut, nez si nas niekto vsimol , pretoze obsluhovali tych, co prisli este asi 5 minut po nas... potom, ked sme sa konecne dockali pizze, tak jedna bola studena a druha vlazna... takze tak... a ked sme sa pytali pri plateni preco, tak nam povedal, ze lebo cakal na tu druhu.... takze nikdy viac ☹

certica
autor
4. nov 2007

pipi, boli sme dnes v tom caribic & caffe restaurant v ruzinove a bolo fajn. najviac sa mi lubilo, ze mali velmi siroku ponuku (takze som 10 min. rozmyslala, co si dam) a nebola sanca tu porciu zjest, aj ked som "tehotson" 😀

czechzuzanaba
18. aug 2009

Ahojte baby, ta restika U Vodnika este funguje? Nemuzu nak najit jejich stranku...

Potrebovala bych tip na nejakou restiku na veceri - nekde kde se lacno a dobre najime v prijemnem prostredi 🙂 Diky za kazdy tip.

bellada
18. aug 2009

czechzuzanaba - este funguje a presne sa to vola U ZLATEHO VODNIKA, vlastnu stranku nemaju, ale najdes ich na menu.sk ale aj na inych... Dobru chut 😉

czechzuzanaba
18. aug 2009

A nejaka jina restauracia?

metlonka
18. aug 2009

ahoj ak hladas podobnu restauraciu ako je Vodnik...tak ti odporucam restiku Idyla na Mileticke. obrovske porcie, dobre ceny a mila obsluha...robia tam vyborne steaky....mrkni sa na ich stranku restauraciaidyla... 🙂

czechzuzanaba
18. aug 2009

Diky holky. Ja hledam nakou restiku, kde se da sedet venku, treba nekde u Dunaja, nebo jinde u vody...Nasla jsem restauraciu U Lodnika, toz sem myslela, ze je to na lodi, ale neni.. 😀 Neco kam mozme vzit svokrovce a bude se jim libit prostredi a aj se dobre najime..... 🙂

emogeon
18. aug 2009

my chodime do ciny na prievozskej tam sa ti casnici naozaj postaraju o zakaznika ako sa patri
potom pizza mizza, biela pani v centre a lavita ristorante aj s detskym kutikom a je nefajciarska
a v jelke jezevraj fajna restika speci na ryby ale este som nebola...

dudri
18. aug 2009

Kohutik v Zahorskej Bystrici... 🙂 treba objednat, lebo vela ludia tam chodia 😒
konecna zastavka bus 37. uz hned rodinny dom-restauracia aj dvor
dobra cena

zasha
16. dec 2013

mne chuti vo va bene na riazanskej https://www.facebook.com/vabenerestauracia 🙂

rainee
12. jan 2015

Ak mate deti tak Jarovsky dvor, maju tam mini detsky kutik, v lete sa da vybehnut aj na zahradu s ihriskom a dobre varia 😉 a paci sa nam aj v polnom mlyne karpatia, je tam tiez vonku ihrisko a decka chodia kukat poniky.

alenka008
12. feb 2015

Je v tej restike Tarpan aj detsky kutik? Na fotkach z ich stranky som nic nenasla

maja_ba
16. máj 2017

Asi starsia tema, ale ja som tiez hladala dobru restauraciu nedavno a mozem Vam odporucit novootvorene bistro na Safku. Vola sa to Bistro Terrine. Narazili sme na nu viac menej nahodne pri prechadze s manzelom a boli sme prekvapeny kvalitou jedla a milou obsluhou! Tak ak budete mat cestu okolo, vyskusajte.

emamaj
18. jan 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Tiež sa k vám pridávam žienky. Každú nedeľu som zvykla stáť za sporákom. Chcela som si jeden víkend oddýchnuť a tak sme s rodinou hľadali reštauráciu, kde majú obedové menu aj v nedeľu. Bývame v Bratislave, tak som si myslela, že výber bude rýchly. No mala som dosť problém, keďže nedeľné menu je skôr výnimka. Nakoniec sme našli novú reštauráciu Blue Bear. Vynikajúce obedové menu aj s dezertom, ktorému sa potešili najmä deti. Ak by ste mali záujem: http://blue-bear.sk/nedelne-rodinne-menu/. Samozrejme každý týždeň iné jedlá.