Dobrá reštaurácia v Bratislave. Ktorú odporúčate?

certica
2. nov 2007

ahojte, hodte nejake fajn tipy - vase NAJoblubenejsie restiky
kriteria vyberu necham na vas 😎 😉 , len chcem vediet preco (samoska okrem dobreho jedla)
dakujem 🙂

pipi1211
2. nov 2007

restauracia Karibik v ruzinove pri byvalom obch. dome Ruzinov 😀 😀 😀 😀

pipi1211
2. nov 2007

a este fantozzi vo vrakuni 😀 😀 😀

lia
2. nov 2007

restauracia GIAMO je super,nikdy som tam nemala problem,fakt nikdy.

mrenka
2. nov 2007

certi,ja milujem tuto http://www.menu.sk/rest.asp?ID_Restauracia=79,n... tam varia,prostredie je uzasne,atmosfera fakt ako v casoch rytierov,kraasa🙂

mrenka
2. nov 2007

a potom televiznu vezu,kvoli vyhladu 😉

glorita
2. nov 2007

ja suhlasim s GIAMO a odporucam tiez Impresiu na zahradnickej, a Axton na Bajkalskej a este Flowers na Venturskej... 😵

lia
2. nov 2007

glori 🙂 ,to su super tipy,lebo ked sa chceme ist niekam najest,nikdy nevieme kam 😖

glorita
2. nov 2007

lius 😀 a este klasika -tirolska izba... 😵

lia
2. nov 2007

ano,Tirolske gule 😝 😀

certica
autor
2. nov 2007

super 😀 😵

drnda1
2. nov 2007

V centre na Vazovke Friends 😉 😉 , veľké porcie a aj menučka - keď sa ponáhľade a dokonca aj výhodné víkendové menu 🙂 ...

tilly
2. nov 2007

a reštika v BA s detským kútikom? ale takým poriadnym, nie ako v leberfingeri, kde sú 1000 ročné rozbité hračky a humus...

mrenka
2. nov 2007

a este restika tenis restaurant,je to na ceste smer patronka,ako je zoo,tak kusok oproti v ulicke,OBROVSKE porcie,fakt super..

nanyka
2. nov 2007

moja obľúbená je Scotish Pub v Auparku, robia tam perfektné steaky 😝

monatko
2. nov 2007

jeeee, super tema, ja mam rada BRIT, drahy mal blizko intrak, tak sme tam obcas zabehli.. a este La Mamma.. 😝

ena
2. nov 2007

tilly: ja som tam nebola, ale na nete som videla, ze restika tarpan ma apspon na foto pekny detsky kutik.. pozri tarpan23 sk 🙂

ikke
2. nov 2007

my ako mladi 😎 a bezdetni 😔 a tak trochu zahranicni 😝 a tak trochu turisti 😕 mame radi bryndzove halusky a vyprazany syr zo Slovak Pubu 😀
jedno z mala miest, kde si mozte dat halusky asi na patoro sposobov, cucoriedkove knedle alebo lokse a zapijat to dobrou capovanou kofolkou mnam

anaxamon
2. nov 2007

Sice nie v BA ale vcera sme absolvovali narodeninovy obed v restauracii Afrodita v Cerenanoch🙂 Lepsie zatial nebolo..hlavne pomer kvalita a kvantita🙂

bubatenko
2. nov 2007

pre mna je najlepšia reštika kde robí môj mangelík... lebo je pre mna ten najlepší kuchtík na svete.... Mama and Papa na Hviezdoslavku - tzv. rodinná reštaurácia.... 🙂

alex
2. nov 2007

Mrenka tak s tým Tenisom máš pravdu, ale odporúčam si objednať stôl 😉

bluff
2. nov 2007

len ten Slovak Pub - hrooozne nafajcene ked som tam bola raz a aj naposledy.

anaxamon
2. nov 2007

bubatenko, aj moj priatel je kuchar🙂 to je nahodicka🙂

ikke
2. nov 2007

no musis si sadnut do nefajciarskej izby 😉 /myslim, ze kompletne cela predna cast/

verulka
2. nov 2007

baby, kde presne je ten tenis? ja akurat zacinam rozmyslat, ze kde poriesim statnice 😀 kedze ich mam za 8mesiacov, mam malo casu 😀 😀

filipa
2. nov 2007

ahoj certica,
nas zatial nikdy nesklamali tieto podniky (kriterium kvality jedla povazujem za samozrejmost - vzdy super):
ONE - pre deti, teda urcite pre chlapcov, super atrakcia skutocnej formuly v interieri, kvalitne detske menu, mily personal;
steam&coffee - v podstate kazdy, ale v Carltone je dobry detsky kutik, co sme viackrat ocenili, na deti su zvyknuti;
talianska restauracia (v podstate pizzeria) na Banselovej na Trnavke - tu ocenujem takmer rodinnu atmosferu a navyse nebol nikdy problem s jedlom pre maleho, urobili aj mimo menu, povedala som co a ako by sme chceli a oni bez problemov pripravili. tak zelam stastny vyber 😉

renca3
3. nov 2007

filipa, kde je prosim ta ONE v BA?
My riesime muzovu promocnu oslavu, je to tam vhodne?
Doteraz sme vsetky rodinne oslavy absolvovali v Tarpane. Ten kutik je fajn.

certica
autor
3. nov 2007

cinska rest. Astra na prievozskej
a este celkom fajn na fazulovej ul. pri danovom urade (odbocka z radlinskeho dolava), len si nespomeniem na nazov 😅

a dakujem baby 😀

manefan
3. nov 2007

Verulka, Tenis club je blizko Patronky, pri Habanskom Mlyne, su tam tenisove kurty, je to ta cast Patronky smerom na hradny kopec, do Horskeho parku

manefan
3. nov 2007

A este vyborna pizzeria na Kosickej - Bella Napoli