Dobré hry na PC. Viete odporučiť?

kamajka
22. feb 2008

Taaak.. mame tu vecer, a ja si po dalsom dlhom dni vychutnavam to tiche dychanie mojich deticiek...
Tesim sa ako si popisem na internete... Otvorim internetovy prehliadac... cakaaam... a bum! stranku nelze načítat... hmm...

tak co teraz? poriadene mam.. spat sa mi nechce... v telke nic nedavaju...
aj by som si zahrala nieco na pc... ale co??

hravate sa nejake hry na pc? ak ano, ake?
brutalne strielacky ktorych su plne vsetky fora mam plne zuby...

poradte niečo 😉

dakujem 🙂 😀

franziska
22. feb 2008

ja zvyknem hravat carom3d je to biliard 😀

alami
22. feb 2008

neviem ti poradiť žiadne hry, ale zato ti závidím spiace deti a poriadok 🙂 To by som tak chcelááá 🙂 Ja mám neporiadok a 5ročného syna na vedľajšom počítači, ktorý práve hrá tie hlúpe strielačky a nie a nie ho dostať do postele 😀 ( alebo radšej ☹ )

kamajka
autor
22. feb 2008

Alami, no zase s tym poriadkom to nejao extra neprehanam 😀
no ale zaclony prat vecer nebudem ani umyvat okna.. a to co ma byt poriadene je tak ako ma byt,
takze si to vychotnavam.. moji cely den totiz vrestia.. 😖
5-rocny na pc? 😅 a strielacky.. chi šikovny.. moja ma 4 a zvladne akurat tak skladat puzzle v hre Pingu 😅

kamajka
autor
22. feb 2008

hmm.. no pisem teda pekne.. ze vychotnavam.. 😅

simula
22. feb 2008

Ahoj ,skus pauzicka.sk ,alebo minihry.sk ,tam mozno nieco najdes ,nas maly ma 4 roky a hra tie hry lepšie ako ja / hrava skakacky/
Ma dovolene hrat 20 min denne 😉

leva
22. feb 2008

Ahoj kamajka,nasa mala hrava posledne obdobie hru Sims,ide tam o staranie sa o domacnost,ludi,stavas dom,ovladas ludi,ako v realnom zivote,je to zabavne 🙂

alami
22. feb 2008

No to sa naučil, kým som bola v pôrodnici. Do vtedy mal na také hry zákaz!!! Ale si preč, neustriehneš 😠 A čo teraz? Mám starosti z drobcom, tak som rada, že sa starší "zabaví" 😒
Môj muž niekedy hrával také strategické hry - budoval mestá... skús dačo také. Alebo nejaké upravovanie fotiek v počítači, s tým sa dá tiež dobre "pohrať"
Pre mňa je najlepší relax takto si "pokecať" s ľuďmi, čo majú podobné starosti ako ja... alebo len tak blúdiť po nete ( ak tam práve nie je to: stránku nelze zobrazit...)

kamajka
autor
23. feb 2008

simov som hrala... ale uz ma nebavia 😀
stale dokola to iste... a na dvojku mi nestiha PC 😀

Alami, strategicke a budovatelske ma bavia, ale potrebujem tip, lebo tie moje su uz obohrate 😀

isiska
1. mar 2008

Ahoj Kamajka,
skus Ceasar III, alebo IV, je to strategia, kde budujes mesto. Musis postupne rioesit produkciu potravin, primysel, nabozenstvo kulturu a pod. Moc sa tam nebojuje, len musis ubranit mesto. Ja si vyberam skor menej bojove misie.
Dalsia dobra strategia su Setlersovia, ale tu som este nehrala. Inac ti zavidim, lebo ja mam dlhsiu pauzu. Mam doma akurat cerstve druhe mimco, tak neni kedy 😖 Tak hadam si nieco najdes 🙂

magg
2. mar 2008

uz tu bola povodna tema, myslim, ze "online gamesky", tam su aj odkazy na nejake stranky

eveen
4. mar 2008

ahoj kami
skus scrabble, napr. na scrabble.ik.cz

moni1412
4. mar 2008

ja som dostala na Vianoce od manzela hru Fishbone, to bola taka kreslena adventura, ale super. a k nej bola este jedna plna...Cesta do stredu zeme. ak ju mate kde zohnat, odporucam...skvela hra. strategia, ale hrala som ju dlho a bola fakt kvalitna. ziadne strielacky, ja take nemam rada. V tejto ceste sa dostanete ako fotografka do stredu zeme a pomozete zachranit ludi ktori tam ziju. Je to naozaj krasne...

zab_ka
4. mar 2008

ja ked hrat tak len strategicke a teraz mam obdobie zavislosti age of empires 😀

mirka414
23. apr 2014

Kto mi poradí?dcerka by chcela Minecraft na pc,ale ja nemam ani len šajnu,kde ho možem zakúpiť alebo ako legálne stiahnuť do pc?dakujem

lyzzy
23. apr 2014

@mirka414 ....poslala som ti IP