Dobré kaderníctvo v Trnave. Poraďte mi nejaké

isabela1
5. okt 2007

mozete mi poradit nejaku dobru kadernicku (kadernictvo) v trnave? pocula som kadernictvo FREDERIC MORENO je celkom dobre.som v uk a nikdy mi neostrihaju vlasy poriadne, vzdy mi to len nejak skratia a vobec mi ani nevedia poradit co by sa mi hodilo.uz som zufala lebo mam ten isty uces roky.

aki100
1. okt 2016

Ja nechcem farbu,ja chcem skusenosti s kadernickou :D ale dakujem 🙂

ni_kis
25. okt 2016

Máte niekto skúsenosť s kaderníctvom Vivien? Alebo viete odporučiť nejakú dobrú kaderníčku nie nejaku predraženú? Chcem zmeniť účes spraviť si ombré a a nechcem aby mi to pokazili. 🙂 ďakujem.

ni_kis
25. okt 2016

@maca86 prosím vás aké tam má ceny? Ďakujem

maca86
25. okt 2016

@ni_kis tusim led son sa len strihala tak okolo 15e ale to zalezi ako vsade od dlzky vlasov a ked som sa aj farbila okolo 30e

isis234
29. okt 2016

@aki100 v Business vedľa predajni pečiva. Myslím že je to Školuda, vchod od cesty Piešťanskej, fajn kaderníčka, strihanie, fúkanie, 15 eur,,,

slnecnica87
28. mar 2017

no baby, viem, ze uz davnejsie sme sa o tom bavili, ale! v Bussiness- teda cena tam bola 24e..takze tak a to mam vlasy kusok pod ramena, huste, damsky strih..takze tak a s ofinou som velmi spokojna nebola..

zuzanahc1
11. júl 2017

Ahojte. Neviete mi poradit kadernicku v Tt a okoli ktora pouziva kozmetiku hlavne farby VITALITYS? vdakaa

eeevita0
22. mar 2018

Ahojte neviete mi poradit kadernictvo v Trnave kde mi spravia naozaj kvalitnu trvalu na objem vola sa to beach perm. Len neviem kde si to dat spravit. Nema s tym niekto skusenosti?

isis234
22. mar 2018

@eeevita0 skús sa skýtať v katedrnícve na nám.J.Herdu BeautyWomen.. vedúcej sa spýtaj

eeevita0
22. mar 2018

dakujem skusim

gaaspi
29. dec 2018

Zdravím. Som z malého mesta v okolí Trnavy a bohužial u nás sú všetky kaderníctva zatvorené v čase keď mám voľno. V týchto veľkých strediskách ako max, arena, arkadia, biznis centrum zvyknú byť otvorené banky, pošta, a podobné veci aj včase keď mám ja čas, ale neviem ako je to s kaderníctvami a potrebujem sa ostrihať. Viete mi odporučiť hociktoré čo je otvorené cez víkendy alebo po 18:00 hodine?

isis234
30. dec 2018

@gaaspi ahoj, aj je City arena otvorená, aj kaderníctvo by tam malo byť otvorené, aj v MAXe. skús im napísať, alebo zavolať

ivetatoracova
14. mar 2024

@vladkaz1 chcem sa spýtať aké tá má ceny