Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dobrí svokrovci

zuzkatko
16. feb 2012

Ahojte žienky viem že témy o svokrách tú už sú ale skúsim tému kde sa bude prispievať a písať len o dobrých svokrách nájdu sa tu maminy čo vychádzajú so svokrou?
ja mám najlepších svokrovcov na svete rozumiem si s nimi viac ako s rodičmi

dejka77
17. feb 2012

Aj ja sa pridam, tiez mam fajn svokrovcov. Svokra je super, nikdy mi nic nevycitala ani sa nestarala do vychovy. Sice byvame teraz v zahranici, ale nedavno sme boli doma na 2 mes. takze sme stravili cas u mna doma aj u nich, ale bolo to uplne v pohode, nemam sa absolutne na co stazovat.

zuzkatko
autor
18. feb 2012

tak to ma teší že tu je tolko dobrích svokrovcov 🙂 moji si dnes beru syna na prázdniny už včera bol pobalený nachystaný sa nevedel dočkať už vymýšôaju čo mu navaria aby bol spokojný 🙂

janicka83
18. feb 2012

ja sa tiež musím pridať...moja svokra je na nezaplatenie...je mi ľúto tých, ktorí toto nemôžu o svojej svokre povedať, ale ja si s ňou niekedy rozumiem lepšie ako s mojou vlastnou mamou, vo všetkom poradí, pomôže, postráži, keď môže ... no jednoducho super .... 🙂

luy
18. feb 2012

pridávam sa,mala som tu najlepšiu svokru na svete,za veľa som jej vďačná,bola to žena z veľkým Ž a matka s velkým M

milocka29
18. feb 2012

veľmi som sa potešila že je tu aj tema o dobrych svokrach. Aj ja taku mam. Je to naozaj jedna skvela mama, babka a už aj prababka. Aj ja som svokra, aj keď pre zaťov, snažim sa byť aj dobra, aspoň dufam že by som bola zaradena do tejto temy, kedže byvali u nas jedny a teraz byvaju druhy aj keď dočasne, kym nepojdu tiež do vlastneho. Snazime sa im pomahať kolko je len v nasich silach po kazdej stranke. A vnucika lubime nadovsetko na svete. Mojou odmenou je, keď vnucik povie, babka, veď ja som tvoj vnučik-milačik.

d_anica
18. feb 2012

Ahojte, aj ja sa pripajam, konecne optimisticka tema o pribuznych!!! moja svokra pred dvoma rokmi bohuzial zomrela, ale zostal nam svokor, ktory je uzasny. Uz 9 mesiacov byva s nami pod jednou strechou a sme uuuplne spokojni! Poradi, pomoze kolko sa da. Dokonca nam strazi babo, takmer od narodenia a to bude mat tento rok 80 😀 Kiez by takych bolo viac...

4ocka
18. feb 2012

@zuzkatko ahojky,ja sa tiez pridam,moja svokra je proste uzasna! Skoda,ze moja matka jej nesiaha ani po päty! Zatial volam svokru babina,teda asi dva- tri roky,ale uz jej idem navrhnut,nech jej mozem hovorit pekne mama 🙂 kedze ta moja si to vobec nezasluzi,a ja aj ked som dospela,chyba mi pomaminkovanie 🙂 baby,tykate si so svokrami?

4ocka
18. feb 2012

Maminy,ako tak citam,tam kde vlastna mama nestaci,tam akoby za odmenu bola dobra svokra dopriata 😉

zvonkohra
18. feb 2012

fuha ale vas je 😀 ja mam tiez naj svokrovcov a dokonca si s nimi aj tykam 🙂 hned na druhy den po svadbe mi to navrhli...

zuzkatko
autor
18. feb 2012

aj ja si tykám navrhli mi to na svadbe ked sme si pripíjali už som to tu aj písala som rada že je tu aj vela dobrích svokrovcov 🙂

zuzkatko
autor
21. feb 2012

no čo dievčence svokry poslúchajú tá moja bude mať narodky tak pôjdeme gratulovať 🙂 už sa tešíííím ako pokecáme,posrandujeme pospomíname vždy svokra vytiahne nejakú story ked bol môj muž malý sa nasmejeme 😀

kikaneu
26. feb 2012

@zuzkatko aj moja bude mať narodky 🙂 ideme tam dnes, normálne sa neviem dočkať, len môj manžel sa nevie vybrať.....už mám z neho depku 😠 a ja si s nimi vykám, síce mi svokor navrhoval tykanie ešte pred svadbou, ale som vtedy odmietla (prišlo mi to divné) 🙂

zuzkatko
autor
26. feb 2012

@kikaneu 🙂 no my sme nakoniec nešli kedže mám choré dcérku takže dnes nás prídu pozrieť oni a bud. týždeň teda budeme oslavovať 🙂

mirka414
8. mar 2012

ja som mala najlepsieho svokra na svete.zial je to prave pol roka co nas opustil presne na dcerkine 5te narodeniny.on mal uz 92 rokov a bol 2roky ochrnuty od pasa dolu ,starala som sa o neho,opatrovala,prebalovala a on si vedel svoj zivot naplanovat az do poslednej sekundy,vzdy sa chcel dozit aspon ked bude mat leonie 2roky podarilo sa mu dozit az do 5rokov a asi 10dni pred si vsetko uzavrel ci uz v banke alebo ze som mu zavolala knaza a rozlucil sa s leonie a povedal ze teraz uz moze v klude zomriet a naozaj leonie prisla na svet o 16hodine a dedko nas opustil a 14:30 velmi mi chyba a nikdy nezabudnem.

zuzkatko
autor
8. mar 2012

@mirka414 božinku to je smutné ja si neviem predstaviť keby sa niečo stalo svokrovcom nemala by som už nikoho 😔

milocka29
8. mar 2012

@mirka414 mirka nie len že ty si mala najlepšieho svokra, ale aj on mal určite najlepšiu nevestu na svete. Toľko lasky ako si ty preukazovala jemu, čitala som čo si pisala v inych temach, nedava kde kto hlavne svojim svokrovcom. Určite tam hore drži nad tebou ochrannu ruku.

marta83
8. mar 2012

Aj ja mam dobru svokru, velmi nam pomaha a som jej velmi vdacna, sebe neda len aby sme my mali a vela krat nam dala to posledne co mala a nikdy nic nechcela.......nie je skvela len v tom ze pomoze, ale vzdy sa s nou zasmejem, pobavim super som za nu vdacna a som rada, ze je taka aka je 🙂

mirka414
9. mar 2012

@milocka29 dakujem ale stastie som mala hlavne ja.on mal tak srdecny usmev,tak milu tvar a teraz to uz niet 😢 uzasny clovek to bol.

zuzkatko
autor
29. mar 2012

no ako baby svokrovci poslúchajú my sme v sobotu oslavovali dcérka mala rok tak sme sa u nás zišli svokrovci doniesli perfektnú tortu dobre nám bolo ked bude dobre počasie by sme chcelizobrať svokrovcov grilovať niekam vy ako trávievate čas so svojimi svokrovcami