Dobrý antivírusový program. Poraďte nejaký

anavila
27. feb 2009

Niesom prilis zbehla v tychto veciach a sorry ze to pisem na tuto stranku, ale sa vzdy dockam odpovede. Stahujem si kazdy mesiac len skusobnu verziu a uz ma to nebavi...
Neviete o nicom???dakujem vopred

briketa
27. feb 2009

Anavila, je naozaj dobry, zadarmo urcite nebude, okrem skusobnej verzie. Ked Ta ten NOD nebavi kazdy mesiac stahovat (tomu sa cudujem, ved pre Teba to nie je ziadna praca ;) ) Tak si ho kup na dva roky za zvyhodnenu cenu a mas pokoj.

bubba
27. feb 2009

my sme stahovali jak besni....nakoniec sa manzo nasr..l a kupil ESET antivir v nejakej akcii ze ked to kupuje dochodca(kupil to na svokra)tak to bolo za polovicnu cenu a stalo to okolo 900,-a je to forever a nemusim sa o nic starat!vsetko spravi za seba sam a nepusti ani prd do pc 😀 😀

mexx
27. feb 2009

Bubba, nic nie je forever... 😕 😅 😀

Mne povedal pocitacovy expert, ze kazdy antivirak je vzdy dobry len v tej prvej verzii, ktoru si dame do compu, a potom od dalsich aktualizacii (napr. po roku alebo tak) uz nie je ani zdaleka taky efektivny ako ta povodna verzia. 😅 Takze je to asi aj tak uplne jedno, kazdemu vyhovuje nieco ine... 😉

anavila
autor
27. feb 2009

hmmm....tak to ma velmi nepotesilo....

erikasadek
27. feb 2009

anavila ani ja ta nepotesim osobne by som ti odporucila norton... velmi spokojna som, ale stiji.. mozes vsak vyskusat aspon skusobnu verziu....
jeden s najlepsich na svete co sa tyka, antivir, ale aj , protekcii pocitaca, a aj pri bankovych prevodoch... 😉

martina46
27. feb 2009

ja som pocula, ze naj je kaspersky 😉
aj z osobnych hodnoteni clenov isteho fora
a okrem toho, je to rusky produkt, takze tak 😉 😀 🤐

jankando
27. feb 2009

Ahojte baby
teda ja nie som expert, ale mala som plne zavireny pc a neslo to odvirovat, tak som musela dat naisnstalovat novy windows... 😠
takze nieco mi bolo povedane..
Nodko je podla viacero ludi najlepsi antivirak, ale tie skusobne verzie su dobre len asi prvykrat...a potom, ako pise MExx
po roku uz nebude taky efektivny pretoze potrebuje stale nove a nove akutalizacie....

Mne bol naistalovany s windowsom od jedneho chlapika, mudro to vidiaceho do pc's, antivirak AVG a je zadarmo a som az avedava na kolko ....on tvrdi, ze navzy..existuju taki maniaci ako je i on, ktory si dokazal nejako pretvori t tak anitvirak, ze sa updatuje stale a je na dllho
osobne sa do toho velmi nerozumiem, i ked sa snazil natlacit to do mojej hlavy.. 😀 😀 😀

erikasadek
27. feb 2009

martina, ano je , najlepsi, spolu s nortonom vedu.. 😉
osobne preferujem norton... nemam ziaden problem, kazdy den, updatuje sam, a vsetko, cisti sam, upozornuje hned , ak sa snazi niekto stupit, do pocitaca, alebo , ak neaky virus , je , pritomny v niektorych strankach..

bez problemov....a kompatibilni s windows wista.. 😉

eva7780
28. feb 2009

ja som mala AVG a napriek tomu 13 virusov,synovec my musel preinštalovať cely pc 😠 a dal nám avast,zatial som spokojna,už sa parktat stalo,že ma dopredu upozornil,ked bol niekde virus

bianca
28. feb 2009

my mame Avast a maximalna spokonost uz par rokov.Treba ho sice raz za cas obnovit ale pre home vyuzitie je zdarma

bubba
28. feb 2009

ja som mala aj avast aj avg a stale som daco odvirovala,hladala,mazala,davala do truhly a pod.sr...y a nikdy som sa nemohla toho kompetne zbavit,kopec zbytocnej roboty.tento este co sme si kupili sa sam aktualizuje sam spravuje systema ked daky problem ze sa chysta daco sa mi naburat do pc tak mi to ohlasi ako ze treba restartovat system..uz ho mame 4 mesiace a zatial som velmi spokojna 😉

maruschka
28. feb 2009

Kaspersky, je super, máme ho pol roka a žiaden problém...Mali sme Avast, ale nebolo to bohviečo 😕 ..

sumienka2525
10. mar 2009

Ahoj, ja mam tiez avast a som uplne spokojna a dasa stiahnut zadarmo na stalo. Malej som dala NOD ale zaviril sa jej notebook a teraz je v servise.

marbella
18. mar 2009

ahojte,no my sme mali nod.boli sme s nim spokojni ale raz sme mali zavireny comp, dosiel kamarat,nainstaloval nejaku Aviru co je volne stiahnutelna, a ta nasla kopu virov.. tak neviem teraz 😅

kikusa100
23. mar 2009

avast je dobry a je na rok zadarmo..aktualizuje sa kazdy rok a kluc je na nete..da sa stiahnut.a zachytil mi aj trojsekho kona..takze super..som spokojna..

nehajtak1
10. jún 2009

no ja som mala avast lzatial len raz ale bola som spokojna...tak by som ho xcela pouzivat aj nadalej...

krojnnovak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
afibenka
18. aug 2009

Ahoj kikusa100, prosim mozes mi poslat info na IP ako sa dostanem k tomu avastu na rok, resp. ku klucu, v PC nie som az tak dobra,dik A. 😝

aponchie
18. aug 2009

ESET NOD 32

aponchie
18. aug 2009
erikasadek
18. aug 2009

http://www.pctools.com/fr/free-antivirus/

skus aj nieco take.. je zadarmo,; existuje aj platiaca forma, ale toto urcite tiez pomoze niekomu.
i ked si myslim , ze niet nad platene, antiviraky.... teda to je moj nazor.... 🙂

aponchie
18. aug 2009

NOD staci stahnout zdarma na 30dni a aktualizovat 😎

krasuliak
18. aug 2009

AVG a AVAST mozem odporucit po nainstalovani nie je vsetko urobene treba ich aj patricne nastavit, preto niekomu prepusta rozne viry 😉

eva7780
24. aug 2009

ahojte,možte mi poradiť,mám avast a pri zapnutí pc mi ukazuje,že je nová verzia ktorú si možem stiahnuť,myslíte že je to potrebné?bojím sa aby som ja antitalent niečo nedokazila,už som raz musela dať preinštalovaťwin. 😠

nobody
24. aug 2009

evi, jako nic s tím nepokazíš
já měl avast, ale už mě to doslova sralo, tak jsem to smáznul ..a používám akorát spyware terminator ..a semtam projedu viry, přímo antivir samotný nemám

eva7780
24. aug 2009

nobody dík 😉

eva7780
7. sep 2009

stále my vyskakuje tabulka
vaše preplatné pro aktualizaci brzy vyprší 😕,dole sa dá kliknúť a nqapraviť to, poradte čo s tým,ved ja som nič nepredplacovala

najjulinka
7. sep 2009

my mame Kasperskeho. ale toto su zaležitosti čo ma manžel na starosti, takže nič viac k tomu nenapišem 😀

katy2
7. sep 2009

My mame Linux a netreba nam antivirak.... manzel surfuje casto a nemali sme ani pol virusa... Vo windowse sme mali stale nieco..... 😉

aponchie
7. sep 2009

😕 co?ja mam na svem PC mozzilu manzel Linux a na laptop mame Apple Macbook a na vsech mame Nod32.. 😕 ja bych teda dala naprosto vsude