Dobrý detský psychiater. Poznáte MuDr. Štúrovú?

silvia74
14. máj 2008

Dobry den,

neviete mi poradit dobreho detskeho psychiatra?pripadne mate niekto skusenosti s Mudr. Sturovou?vopred dakujem za kazdu odpoved

Silvia

emily333
14. máj 2008

Ahoj silvia.V MI-CE je ERDELIOVA.papa 🙂

tajga
15. máj 2008

3 roky som k nej chodila so synom má ADHD je na homeopatiu, výrazné výsledky neboli alebo boli skôr krátkodobé, a aký máš problém ?

filipa
20. máj 2008

tiez chodime k MUDr. Sturovej, ale na homeopatiu. zatial som spokojna

titkovamiriam
12. jún 2008

neviem ci sa niekto prida,no hladam pre kamaratku a jej syna deckeho psychologa,alebo psychyatra-v Bratislave.Chalanisko ma 5r a ma niake problemi,ak mate dobru skusenost dajte vediet.

alenaplevkova
14. okt 2008

prosim vas poradi mi niekto detskeho psysiatra ktory robi spankove laboratorium?alebo aspon kde sa to robi v bratislave?dakujem

patad
14. okt 2008

Ahojte,
chcela by som k tomu spankovemu labaku v BA. Je na stranke www.chrapanie.sk, je na Grosslingovej, vola sa BUONA NOTTE. Syn mal spankove apnoe, tak sme tam sli. Skasli nas, dali nam pristroj na noc,ktory bol uz na prvy laicky pohlad pokazeny, co som asi trikrat v noci reklamovala, lebo sme obaja nespali, ako to velmi pipalo. Rano znovu prisla pani doktorka, ktora nas skasla (vtedy 3000,-) a povedala, ze pristroj bol pokazeny. Tak nam dali druhy domov. Z toho nam o nejaky cas mala dat nejake zaverecne info, lebo pred vysetrenim bolo kopec reci, ako budeme dalej postupovat a pod. Vysledok bl, ze nam potvrdila spankove apnoe a viac NIC. Takze sme sli k nasej pediatricke a riesili to znovu cez nu.

Druha vec, ten psychiater v Ba je Viktor Kopas, najdete ho na internete cez google, pocula som same chvaly. Jeho mamina, pani doktora Dorota Kopasova je zase psychologicka, tiez velmi dobra. Tiez pani doktorka Petra Scheberova sa venuje deturencom.
Mam 5 rocneho syna a ideme teraz prvykrat k pani Mgr. Hinstovej z obc.zdruzenia Dusevne zdravie deti. Skuste pozriet aj tuto stranku: www.ozdzd.sk.

Prajem vela stastia.

rebesita
26. jan 2013

@filipa Ahoj, ešte chodíš k doktorke Štúrovej? Prosím Ťa nevieš mi povedať koľko sa platí za vstupnú prehliadku? Ďakujem...a ozaj na čo ste sa liečili u nej Vy?

gabriela001
16. sep 2014

Ahojte, ja som tam chodila vyse pol roka a mozem napisat ze som max. ale max. nespokojna...p.doktorke nechcem krivdit , ale so synom ktory ma 8r. vobec nepracovala ani jediny raz... vypytovala sa len mna a hned mu nasadila homeopatika... potom nam ponukala rozne sprostosti , co vobec s tym nesuvyseli ale privyrabala si tym... kazde sedenie 40e za hodinu.
jej posudok katastrofalny akoze syna ze zavrem doma alebo rovno na psychiatricke lozko! nevedela som co plakat ci sa zasmiat ale viac som tam nesla a vobec by som nebola proti keby jej tu licenciu odobrali, lebo ona sama potrebuje psychiatra.
a akoze aby som tam prisla a dala niekomu 40e za posedenie si hodinu? nie nie nie

detskapsychiatricka
19. aug 2016

Dobry den, som detska psychiatricka a otvaram novu ambulanciu v Bratislave-Petrzalke. Okrem beznych psychiatrickych sluzieb ako je diagnostika, psychoterapia a farmakoterapia psychickych tazkosti deti a adolescentov ponukame aj nadstandardne sluzby - aromaterapia pre dusu, life-coaching, psychoterapeuticke masaze, poradenstvo, skupinove aktivity a podrobnu diagnostiku poruch autistickeho spektra. Podrobnejsie informacie si mozte pozriet na www.detskypsychiater.com . Srdecne vsetkych pozdravujem, MUDr. Veronika Marcincakova Husarova, PhD.

kajoma
12. okt 2016

@detskapsychiatricka Dobry den,pisala som mail, budem rada,ak by ste mali cas na nas, velmi dakujem za skory termin

5ninka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
junjunior
15. jún 2022

@gabriela001 Suhlasim s Vami, pomaha iba psycholog, co som vobec nevedela, tak psychiater iba, ale naozaj iba predpisuje lieky, a presne isla som po radu, ked mojmu dietatu i inym detom samozrejme posuva spoluziacka svoje na spanie lieky a ako pisete posudok presne suhlasi, no oni si dohadzuju job. Tak ozaj najst spravneho psychologa, my sme nadabili na taku, ktora len povzbudzovala moje dieta a uplne si zhorsila prospech a jedine co mala tremu pred odpovedami, tak s tym jej nepomohla, teda, ze vobec. Ja by som sa i stazovala na nich, ale na Slovensku je to jedna akoby chobotnica, tka mi poradili nechat to tak, ale nasla som si recenzie na doktora Bohmer Kramare, udajne sa zaujima o pacienta, ale absolutne arogantny chlap, ktory chcel dat pocitit svoju nadradenost a zahlasil, ze jeho cas je drahy a namisto hodiny sme boli vybavene za pol hodinu, absolutne sa nezaujimal co bolo pre mna dolezite, chcela som aby dieta pochopilo, ze i lieky na spanie mozu ublizit a on hovori co on ma s tym, nech podam trestne oznamenie ak chcem. Tak stale hladam dobru psychologicku.