Dobrý detský zubár v Prešove. Ku komu ísť?

kiki5
14. okt 2008

potrebujem pomoc. syn ma kaz v stoličke- ma 5 rokov a dost ho to boli. velmi sa boji zubara a tak chcem aby jeho prvý kontakt s doktorom bol ok. nepoznam zubarov v po možete poradit? najlepšie sidl.3

meliska
20. okt 2008

ahoj, neviem ci este robi, ale myslim, ze ano.... Bacova, pracovala na ZS M. Nespora

rohacka
20. okt 2008

Ja som obvolala kopu lekarov, ci ma nezoberu s dcerou, ked mala 2.5 roka a dierku v zubku, odmietli ma, ze je este velmi mala. Ale ked on uz ma 5 rokov, tak snad to budes mat lahsie. Inac, nakoniec ma zobrala detska zubna lekarka Dr. Sevecova, je velmi mila, ma ambulanciu na kopci smerom k nemocnici, tusim je to Hodzova ulica, ale nie som si ista. Ma aj zlatu sestricku, Dorotke ukazala hocijake veci na osetrenie zubkou, fukala jej do rucicky s odsavackou slin a tak.

erikasadek
20. okt 2008

skus na sidlisku III, mas na volgogradskej, byvale stredisko druzba a na boku , je zubarn vola sa DR. hromada, skus tam zajst a zatelofonovat, jeden z najlepsich zubarov akeho som mala, , len neviem ci zoberie aj deti...

tina_
11. dec 2008

ja tiež mozem odporučiť Dr. Ševecovú, chodím tam s dcérkou, väčšinou tam vždy musíme skôr než sme objednané, pretože ju v noci začne bolieť zub, alebo sa jej z neho odlomí, na druháčku má strašné zuby...Nikdy nebol problém, aj keď sme neboli objednané, navyše, čo si veľmi cením, a to na mojej zubárke neznášam, že táto si robí svoju prácu, "nevykecáva" sa so sestričkou, nerieši predošlých pacientov a ich rodinné veci, jednoducho spraví, usmeje sa na dieťa, dá mu omaľovánku, dokonca za vytrhnutý zub jej dala vybrať si z kinderkových hračiek, proste som bola bez slov...Keď čakáme v čakárni, tak to proste fičí...