Dobrý kedarník v Bratislave. Poznáte niekoho?

bibi1711
10. aug 2009

Ahojte, potrebovala by som poradit nejakeho dobreho kadernika, ci kadernicku v Bratislave. Niekoho, kto dobre ostriha, zafarbi , ma prijemny pristup ...jednoducho niekoho, ku komu sa oplati ist. Dakujem

layla
10. aug 2009

bibi ja mam kadernicku v petrzalke a som s nou maximalne spokojna, perfektny pristup, pokeca a poradi ti. ale popravde je dost draha, melir a strihanie cca 55€. ked chces mozem ti cez IP poslat cislo

bibi1711
autor
10. aug 2009

Ahoj Layla, posli, budem ti vdacna🙂

layla
10. aug 2009

bibi mas IP, ja som si tiez nevedela dlho najst dobru kadernicku, ale tato sa mi osvedcila 😉

nikollette
10. aug 2009

Paviel Rochnyak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
10. aug 2009

rochniak robil v pierote 😝

bambi09
10. aug 2009

Salón Elizabeth-Stará Vajnorská,super prístup a 3 hlavy,teda ja ,manžel,syn a malá za 25 euro 🙂 😉

certica
10. aug 2009

ja som absolvovala pierot 4x - vzdy aupark, 1x polus a spokojna som bola len jediny raz (uplne prva navsteva) v auparku, co bolo vsak hrozne davno, mozno 7 r. dozadu. inak total o nicom za dost prachov, zakazdym som vyskusala inu kadernicku, ci to bol senior, junior...na prd. takze s pierotom som definitivne skoncila, moj posledny pokus sa konal cca pred 8 mesiacmi.

bibi1711
autor
10. aug 2009

Pierot som dnes pozerala aj ja...ale chcem niekoho, koho mi niekto osobne odporuci...Tak dakujem za tipy a potesim sa dalsim.

helena001
11. aug 2009

xoxo na riazanskej pri poluse

kafulienka
11. aug 2009

nemam osobnu skusenost, ale paci sa mi jeho "praca" ...

3xw.igornovosad.com

😉

bibi1711
autor
11. aug 2009

helena, a tam niekoho osobne odporucas? A co sa tam oplati dat spravit?
DAkujem vsetkym za tipy.

helena001
11. aug 2009

Veroniku. kontakt najdes na ich web stranke ja si chodim farbit a strihat. chodim k nej pol rok. doporucila mi strih, ktory mi velmi vyhovuje. predtym som chodila pierot a ich luxusny salon kerastase. najdrahsie neznamena vzdy najkvalitnejsie.

filipal
7. jan 2013

obnovujem temu.
nemate niekto dobre odporucania?

madlei
23. jan 2013

@filipal aj ja hladam kadernicku...ale tusim nam nikto nepomoze 🙂

katussska24
14. máj 2013

zeny, neviete niekoho pre BA 2 ? Mam kadernicku v Petrzalke, ale je mi to uz strasne od ruky pri malej.....a neviem teraz kam....uplne naj, keby robili s JOICO... 😅 😕

katussska24
20. máj 2013

Zeny, nikto nic ??? 😕
Ziadne dobre referencie ? Nik nepozna Hair Clinic, Biffi, prp My salon... ? Zaujima ma strih a farba...

freefamme
15. jan 2014

Ja som pocula o kadernikovi Oliverovi, ktory udajne velmi dobre striha, kdesi v okoli 3 levov, ale zial neviem najst ziadny kontakt. Ma niekto skusenost alebo info?

emma_932
3. júl 2014

na mojasvadba.sk chvalia istu Andrejku z Race. tak ak by mal niekto kontakt.... bo uz aj ja som zufalaaaaa. velka vdaka

chlamka
5. júl 2014

@katussska24 mozes mi posunut kontakt na tu tvoju z Petrzalky + teda ci je ozaj dobra? Mne by zas Petrzalka idelane vyhovovala 🙂

krasnejezit
28. júl 2014

@helena001 Ja som tiez na XOXO Body and Mind salon dostala dobre referencie! 😵
Su na Riazanskej a este v Cubicone pri STVcke. Bola som si dat strihat vlasy, kocky mi dobre poradili, farby som sice neskusala, ale sampony a condicionery. Maju tam kozmetiku FUENTE - prirodne farby, sampony s roznymi revitalizacnymi prvkami, ja ako alergik to ocenujem… Skus, a daj vediet Tvoju skusenost. Ja som bola spoko. 🙂

katussska24
14. aug 2014

@chlamka no u mna je uz petrzalka neaktualna - teda kadernicka sa presunula...ale pocula som slova chvaly na salon IX., potom je tam nejakz dobrz salon s kozmet.Joico - tam chodi kamoska...moyem sa spytat ak chces.... 🙂

nikuliak
18. mar 2016

@krasnejezit XOXO je fajn, ale tam sú snáď najdrahší v BA :D Tam len za strih dáš 60 € ani nevieš ako. Ja ešte občas zájdem do Toni and Guy, ale aj tam sú takí drahší, no. Tiež neviem, že kam chodiť.

kabokova2
4. júl 2017

aj ja by som potrebovala poradiť kaderníčku / kaderníka, hlavne mi ide o strih, v prílohe ukážka. Ďakujem 😉

zuzana548
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubu119
10. jan 2019

InVisage na Kosickej. Martinka - ta chuda. ja chodim iba ku nej, je uplne skvela, sikovna, uprimna. na rovinu povie, co sedi, co je dobre, co je zle. raz som tam nahodou zabludila a odvtedy iba ku nej.

kikula455
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
glamorous55
28. okt 2019

Ahojte, vedeli by ste poradit sikovnu kadernicku v Bratislave, dubravke na krasny melir?? Dakujem 🙂

emerenciasansever
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xoxokadernik
5. apr 2023

Dobrý deň, prosím Vás máte niekto skúsenosti s kaderníctvom XO XO v Cubicone v BA?