Dobrý klinický logopéd v Bratislave

zuzianka77
3. sep 2018

Mamičky, prosím Vás, neviete o dobrom logopédovi v BA, ktorý ešte berie deti, inštitút detskej reči aj Dialog neberu, lebo majú plno. Môj 2,5 ročný chlapček má veľmi malú slovnú zásobu, nevie ani 10 slov a potrebujeme sa poradiť, či je tam nejaký problém alebo sa mu len nechce...

brankova
3. sep 2018

Ahoj tiez som to riesila pred mesiacom, nikde nas nechceli a ani Dialog ani sukromne Centrum reci... nasla som klinicku v Stupave, chodime tam, otvorila teraz v auguste. mudr Vicenova. Je to hrozna situacia v Bratislave. Stazovala som sa na Slovenská komora iných zdravotníckych pracovníkov, asistentov, laborantov a technikov, pisomne aj telefonicky Mudr. Bunova je viceprezidentka, zial zatial ziadna odpoved. A inak v Stupave si to vsetko platime, nema zmluvu s poistovnou vszp. Zamietli, ze ved ludia mozu z ba dochadzat do Stupavy....

zuzianka77
autor
10. sep 2018

@brankova ach jaj, hrozne je to tu v BA so zdravotnictvom, my sme sa nakoniec objednali do Petrzalky, na Strecniansku, je to cez poistovnu tak tam nebude taky vysoky poplatok.....sama som zvedava ci nam nejako pomozu.....

brankova
10. sep 2018

@zuzianka77 urcite to bude lepsie! Drzim palce!

silvi300
18. sep 2018

@zuzianka77 Našli ste niekoho? Aj my hľadáme klinického logopéda. Zatiaľ sme niekoho nenašli.

zuzianka77
autor
18. sep 2018

@silvi300 objednali sme sa do Petržalky na Strečniansku, pôjdeme tam koncom tohto mesiaca tak uvidíme.......je to pod ambulanciou Olekšákovej, ale ona pracuje asi iba v svojich sukromnych ambulanciach a tak nam dala kontakt na Vydrovú, ktorá pracuje v jej ambulancii, my sme totižto chceli ísť cez poisťovňu aby sme menej platili (len 10 €)

1lienka1
9. feb 2023

@zuzianka77 Dobrý deň. Prosím vás ako ste dopadli u logopedičky? Ja tiež akurát zháňam pre 2rocnu dcérku.

zuzianka77
autor
9. feb 2023

@1lienka1 Dobrý deň, v tej Petržalke sme neboli spokojní tak sme sa zaregistrovali do Dialógu a čakali cca. pol roka a odvtedy tam chodíme.....

1lienka1
9. feb 2023

@zuzianka77 Ja som dnes zistila, že v Petržalke sú termíny dostupné až v júni tak idem skúsiť ešte Centrum reči. A syn sa nakoniec rozkecal?

zuzianka77
autor
10. feb 2023

@1lienka1 áno rozkecal 😄a ani nepotreboval k tomu pomoc.... Skôr teraz chodíme kvôli tomu že nevyšlo uje všetko správne

1lienka1
11. feb 2023

@zuzianka77 Tak super. Ja ju pre istotu tam raz objednám a uvidíme.