Dobrý večer, máte skúsenosť s firmou Top House?

zloba666
9. júl 2019

Pekný večer prajem.. Potrebovala by som poradiť.. Chceme si s priateľom postaviť 🏡.. A top house firma ponúkajú dom na kľúč za peknú sumu?
Skúsenosti.. Recenzie veľmi by nám pomohli

timilv
10. júl 2019

Top House- p. Szabó? My keď sme mali v pláne stavať, tak nám ho neodporúčali... Toto napríklad staval on: http://www.tvnoviny.sk/domace/1832365_lubica-da...

zloba666
autor
10. júl 2019

@timilv
Ano videla som ten príspevok 🤦‍♀️ len ci sa nezlepšíli od vtedy alebo ci už dôkladnejšie nestávaju aby si získali ľudí a tak teda cez akú firmu ste nakoniec stavali?

timilv
10. júl 2019

@zloba666 my sme nakoniec kúpili hotovú novostavbu čo staval jeden pán, ktorý má u nás naozaj len pozitívne ohlasy. Je to naozaj zodpovedný a veľmi svedomitý človek a každý bol zatiaľ len spokojný- malá firma, žiadne veľké sľuby, veľký pedant.
Ja som mala hlavu v smútku keď som hľadala firmu, ktorú by sme oslovili... Najskôr sme chceli drevodom, ale viaceré drevodomy sme boli pozrieť čo máme známych a bývajú v nich už nejakú dobu a musím povedať, že ani jeden ma nepresvedčil, tak sme sa nakoniec rozhodli pre murovaný. Skús na modrej streche prípadne pozisťovať ☺️ ale úprimne, top house by som ja určite neriešila... Tá mala asi najviac negatívnych ohlasov- okrem toho linku čo som posielala, tak že nedodržiavajú termíny, zamestnávajú kadejakých neodborných ľudí a na domoch je to vidieť,... Ešte by som určite neriešila nič cez Ecozaklady - stávajú kúsok od nás, kde bývame dva domy a je to otrasná práca.
Na vašom mieste by som hlavne nešla cez nejakého developera, čo tlačí na kvantitu a rýchlosť, lebo na tom dome to o 10 rokov bude vidieť... Po našich skúsenostiach fakt odporúčam nájsť si takto ako my vo vašom okolí niekoho kto stavia domy a má dobré ohlasy aj po X- rokoch bývania v dome od neho. Samozrejme beriem, že ani tam nemáš istotu na 100%, ale mňa tieto kadejaké firmy čo sľubujú domy za "super" ceny za pár mesiacov nepresvedčili... V tom dome chcem byť aspoň 30 rokov a nechcel aby mi padol na hlavu.

dadus_ka
3. sep 2019

Tiez sme snimi chceli stavat aj sme mali zmluvu na email, dali sme ju kuk pravnikovi a neodporucal nam a okrem toho som nasla len negativne skusenosti na internete a dokonca aj reportaz o tom ako podvadzaju. Nakoniec ske sa rozhodli pre mipav.

ivkaatomi
29. mar 2020

Určite s nimi nestavajte my sme bohužiaľ podpísali s nimi zmluvu a teraz sa sudime o nemalé peniaze su to obyčajný podvodníci, ktorý vas odignorujú hned ako dostanú zalohu podľa zmluvy. Stačí sa len zamyslieť prečo na FB stranke nemaju uvedené recenzie a mazu komentáre pod fotkami?...

alenakv
30. jún 2020

@ivkaatomi dobrý deň máme podobný problém mohla by som sa s vami spojiť

ivkaatomi
30. jún 2020

@alenakv áno kludne

veronika2299
8. júl 2020

@ivkaatomi dobrý deň, môžem sa s vami spojiť?

viktoria311295
19. sep 2020

@ivkaatom dobrý deň my sme na tom rovnako viete mi dat kontakt na Vás

veronika2299
20. sep 2020

@viktoria311295 už máte aspoň základy ?

vero_nika95
30. sep 2020

Dobrý deň, my máme tiež s nimi podpísanú zmluvu ale teraz nám prišla zmluva o prevode práv nakoľko majú zmenené obchodné meno. Dúfam, že teraz im to pôjde lepšie.. A čakáme kedy prídu robiť..

veronika2299
30. sep 2020

@vero_nika95 na vašom mieste si ich novú firmu preverím 😉

vero_nika95
1. okt 2020

@veronika2299 tak je to novovzniknutá firma

dori92
1. okt 2020

Na tophause som počula asi najhoršie recenzie.... Neriskoval by som. My ideme stavať s mirano

veronika2299
1. okt 2020

@vero_nika95 áno je a nebola by som vôbec prekvapená, keby ju znovu prepísali na niekoho iného 😉

vero_nika95
2. okt 2020

Tak ale už sme im zaplatili zálohu aj prvú etapu..

veronika2299
2. okt 2020

@vero_nika95 aj my a obstáli sme asi ako každý kto s nimi staval

vero_nika95
4. okt 2020

@veronika2299 a aký ste mali problém? Iba s nedodanim na čas? Alebo aj niečo iné?

veronika2299
4. okt 2020

@vero_nika95 no u nás je top house známa firma a preto sme mali problém zohnať betón, neplatia firmám za materiál

mondod
25. okt 2020

@vero_nika95 dobrý deň, už Vám začali stavať ?

vero_nika95
28. okt 2020

@mondod dobrý, no zatiaľ nám doniesli materiál a čakáme kedy začnú

mondod
29. okt 2020

@vero_nika95 ďakujem za odpoveď.

kynlei
26. nov 2020

Keď staviate s tophousom hneď si zhanajte právnika je tam hromadná žaloba

nespokbb
2. dec 2020

Dobry den,ktory pravnik zastresuje hromadnu zalobu voci tophouse? Ďakujem.

akzuzu
18. dec 2020

@nespokbb dobrý deň, máme tiež s nimi problém, už ste zistili, ktorý právnik to rieši ? alebo ste sa nakoniec dohodli na stavbe ? Ďakujem

kynlei
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bodzik
29. dec 2020

Dobrý deň, prosím Vás, my sme uzavreli s Tophousom zmluvu 5.7.2018, doteraz sme vybavovali papiere a už by sme sa pomaly mali s firmou stretnúť. Len začínam mať strach, keďže si zrušili stránku na Facebooku, Instagrame, internetovú stránku. Telefón nám nedávno zdvihli, ale všade čítam len zlé recenzie, dokonca, že to rieši hromadne právnik😔 A niekto písal, že im Tophouse poslal novú zmluvu kvôli novému obchodnému menu, nám nik nič neposlal, to je divné, keď jednému, tak všetkým, nie? 🤔 Nájde sa tu prosím niekto, kto má s nimi aj dobrú skúsenosť? Ďakujem za každú odpoveď

kynlei
29. dec 2020

@bodzik ahoj nikoho s dobrou skúsenosťou nepoznám. Ukončí spoluprácu kým môžeš

petulda333
29. dec 2020

@bodzik nepoznam takeho. Znameho obrali o 27000eur. Firma tophouse skrachovala a prepisali ju na rakuskeho bezdomovca. Povodny majitel si otvoril novu firmu a znamemu ponukol, ze dom dokoncia (postavili mu zakl. Dosku) ale on ich poslal do kelu. Takze ti dobre radim, kasli na nich a vyber inu firmu, ak nechces prist o peniaze

bodzik
29. dec 2020

My sme dali zálohu 6000 eur, mohli by ste mi poradiť, ako o ne neprísť? Ak sa to ešte dá. Ďakujem