Dokument o pôrode "Orgasmic Birth" - v Košiciach

sashka.mst
22. jan 2009

Ahojte tehulky, som študentkou masmediálnej komunikácie a mamičkou 19 mesačného anjelika. To ma viedlo k tomu, že som si za tému diplomovky vybrala Tehotné ženy a média a chcela by som v nej dokázať, že žena vie správnym prístupom k informáciam docieliť nádherné tehotenstvo zavŕšené spokojným pôrodom. V rámci toho robím niekoľko výskumov. Jeden už prebehol dotazníkovou formou a ten druhý je premietanie dojímavého dokumentu o pôrodoch očami medicínsky vzedalných odborníkov a autentickými pôrodmi jedenástich párov. Ja som už dokument videla a som z neho nadšená. Myslím si, že každá žena, ktorá ho uvidí, uverí vo vlastnú silu porodiť a nielen to - porodiť tak, aby bola so svojím pôrodom spokojná. Premietanie by sa mohlo zúčastniť u nás doma, alebo keď nás bude viac, objednala by som miestnosť v Dobrej čajovni. Mojou prosbou na vás by bolo, aby ste za závesom (čiže vás bude vidno len ako čiernu siluetu na bielom plátne povedali na kameru, ako vnímate pôrody zobrazované médiami pred premietaním a po ňom). Mám vlastnú premietačku. Tak máte niektorá chuť? 🙂

betka14
29. jan 2009

dobre dufam že sa to pre počasie neruší, nieže sa tam dovalím sama
keby niečo daj prosím vedieť na kona, pozriem sa pred odchodom 😵