Domáci maznáčikovia. Akých máte doma okrem detí?

ladyzak
10. apr 2009

Mate okrem deti cas na nejakeho maznačika?
akano na akeho -pochvalte sa 😉

renka9
10. apr 2009

zeby manzel 😀 😀 😀 🤐

sirinka
10. apr 2009

kocur

renka9
10. apr 2009

my mame zlateho retrivera

briketa
10. apr 2009

Dvoch psov, dvoch papagajov, korytnacku a za chvilu budu aj rybky 🙂

ladyzak
autor
10. apr 2009

briketa to maš ako ja kedysi 🙂
teraz mam len svorku psikov
http://www.shih-tzu-ztibetskejrise.snadno.eu

cikyta
10. apr 2009

Mala som škrečky,rybky,vtáčiky,drozda,stehlíky,zajačika.mačičku a teraz mám 4 ročnú fenečku čikytku.
Za cca 2 týždne mi pribudne další maznáčik,na ktorého sme čakali s mužom dlhých 5 rokov. 😅

ladyzak
autor
10. apr 2009

to si mala pekny zverinec 🙂--ak tym dalsim myslis dietatko tak to vam gratulujem

lucindela
10. apr 2009

my mame hafa...🙂

mamartinka
10. apr 2009

caute.ja mam na Slovensku labradorika Rexa.taky 11 mesacny certik.

nattereri
10. apr 2009

ahojte. mam macicky, modroocky plemena birma a skrecicatko sarlotku 😀 ... nooo a styroch dalsich dvojnohych mazlikov + manzelika samozrejme 😅

ladyzak
autor
11. apr 2009

vsetci mate maznacikov manzelov??ja asi byvam vo vadnom meste.)
ja nie sommaznacik nikoho -skoda 🙂

saska.t
11. apr 2009

ja mam 2 jack russel terrierky a tiez chovnu stanicu na toto plemeno, mozte kuk do albumu, mala som 2 kone ale na to uz cas naozaj nemam ... 😉

briketa
11. apr 2009

saska, tiez mam dvoch jack russellov 🙂 . s coskoro dvoma detmi zaujimava kombinacia hyperenergie 😝

saska.t
11. apr 2009

briketa - no to si prva ktoru som stretlla rovno s dvomi, vela ludi si na to netrufa prave pre tu hyperaktivitu 😀 , juj ta obdivujem, mam niekedy problem to zvladnut so vsetkymi s malou a manzelom ale vzdy sa to akosi kupodivu dobre utrasie 😀

briketa
11. apr 2009

saska, moj muz nebyva vacsinou doma, takze je to cele na mne. zvladnut sa to da hodinkovo presnym dennym rezimom, tak psy vedia kedy idu na dlhy vybeh stale v ten isty cas (dvakrat denne rano a vecer a byvame v dome) a neblbnu mi.

mamartinka
11. apr 2009

ahojte.baby chcem sa vas spitat niektorej?mozno tato otazka sem nepatri ale neviem kde sa spitat?neviete ci sa daju psi zaockovat proti kliestom?kolko ta vakcina stoji,na kolko to je ucinne a ci je vobec dobre ho proti tomu zaockovat?doporucili by ste to niektora?dakujem

ladyzak
autor
11. apr 2009

mamartinka davam uz niekolko rokov na psy tzv pipetu preda ti to kazdy veterinar je to taka vodicka uceses psikovi cesticku na krku a das mu to po dlzke cca 15cm a kusok nadchvostik mam 4 dlhosrste shihtzu a mali za 13 rokov dokopy 2 klieste funguje bezvadne
ta pipeta stala nejak do 200sk muslim a je to na 3 mesiace potom znova na zimu samozrejme nie🙂

este daka otazka o psikoch?🙂

miska001
11. apr 2009

mamartinka:da sa zaočkovat samozrejme ale ockuje sa to už niekedy januar februar a ucinnost je na celu sezonu ale aj po zaočkovani može cytit kliešta len s tym rozdielom že aj ked ho chyti tak sam ten kliešt uschne a odpadne ....ale najlepšia je asi ta pipeta ....su aj všeliake spreje proti klieštom aj obojky ktore odpudzuju tuto haaaaved 😉 kupiš to hoci kde v chovatelskych potrebach alebo u veterinara 😝

mamartinka
11. apr 2009

ladyzak ty si veterinar?no ja som len chcela vediet ci to je ucinne a lepsie ako obojky alebo spreje.ale samozrejme ja som nasim psom kupovala taky obojok je to az na 4 mesiace.a tiez sa mi zdal dobry.tomuto co mame teraz bude mat 1 rok labrador to chcem teraz tiez kupit ked prideme domou.a ta pipeta to je co?

miska001
11. apr 2009

je to len taka malicka ampulka s tekutinou a dava sa to na vrchu za hlavou normalne na srst a ucinok je asi 3mesiace

maca793
11. apr 2009

dajte pokoj so zvieratami, nestačím si časom na seba a tobôž nie na zviera, ale proti zvieratám nič nemám.
len je to strata času a ten sa dá využiť ináč ako len behaním 4x von cez deň.

miska001
11. apr 2009

maca... 😀 😀 😀

maca793
11. apr 2009

nemyslím na sex ten som nemala 4 roky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
myslím relax vo vani...

miska001
11. apr 2009

ešte lepšie 😝

maca793
11. apr 2009

myslím to tak, že dosť som si užila psíkov, morčiat, škrečkov keď som bola študent. mala som to doma a bolo sa o to treba každý deň starať, zabudla som vodnú korytnačku a papagája. a mala som aj zajaca

teraz majú naši psíka, ale ja von s ním nechodím, dosť ma to otravuje. ale keď už musím, tak idem ale len na pár minút.

miska001
11. apr 2009

aspoň sa vyvetraš 😉

maca793
11. apr 2009

vetrám sa aj tak dosť. s deťmi alebo s letákmi, keď si idem ich rozhodiť a to chodím skoro každý deň
takže by som v tomto prípade na nejaké zvieratko nemala momentálne čas ale aj keď ma kamarátka nahovára na yorkšíra ale ja nechcem vraj ho budem mať zadarmo ani za svet

mamartinka
11. apr 2009

no to ja by som bez zvierat byt nemohla.hlavne psov.su moje asi vsetko.

miska001
11. apr 2009

každy ma doma to čo ma rad ...a tak niekto aj nič 😝

maca793
11. apr 2009

vraj psi robia dobre na psychiku ženy, keď chce otehotnieť, je to pravda?