Doplnky do auta - DVD. Aké máte skúsenosti?

mirka414
8. máj 2009

mate niektora dvd v aute pre deti?ake mate skusenosti a ak mate aj nejake linky,kde sa daju kupit a ake typy tak poradte prosim.odporucaju to alebo nie?

roasha
8. máj 2009
mirka414
autor
8. máj 2009

dakujem a odporucas to pre deti?moja bude mat coskoro 3 rocky a ma rada rozpravocky a nerada sa vozi v aute.myslis,ze by ju to trosku odputalo od jazdy a zabavilo?

roasha
8. máj 2009

mirka,urcite ano,pokial jej pustis rozpravocky na ktorych prave "fici",urcite ju zabavi,minimalne tak ako doma pri telke. 🙂
tento ma dobru vydrz baterie,krasne farby,dialkove ovladace pasuju aj z klasickych panasonic ovladacov,ako neviem povedat jeho minus,doporucujem.

mirka414
autor
8. máj 2009

a ako sa to cudo dobija,alebo ako to vlastne cele funguje?ja som to len raz videla tak zbezne tusim pripnute na zadnych sedadlach,ale blzsie som na to nepozerala,lebo som to nepotrebovala,ale teraz by to bodlo.

roasha
8. máj 2009

v aute sme ho este ani nedobijali,baterka vzdy vydrzala pocas cesty,tak ani neviem,ale je tam adapter,tak niekde sa to musi dat,na toto mam MM 😅 😀
zistim ti,a potom ti pisnem 😀

mirka414
autor
8. máj 2009

a este ako to mas pripevnene? tak ako som pisala?vzadu na sedadle vodica?

roasha
8. máj 2009

no a uchytava sa pomocou takych remencov,zozadu na predne sedadlo,obrazovku si nastavis/polohujes/,vyklapanim do najvhodnejsej polohy.hlasitost vpravo hore/maximum je celkom slusne hlasno/,vlavo hore nabijacka,ovladas ho vlastne ako klasicke DVD,v pohode dokaze aj dietatko.

mirka414
autor
8. máj 2009

dakujem za odpovede uz si to viem celkom slusne predstavit.uvidime ci kupime.

trixi
8. máj 2009

mirka, niektore DVD prehravace maju aj autokabel, t.j., ze ked Ti nevydrzi baterka jednoducho ho pripojis tam, kde ma auto zapalovac ako do elektrickej siete. A potom mozes pozerat DVD do zblbnutia. My sme si kupili DVD player hlavne na cesty, pretoze Matej nerad sedi dlhsie v sedacke a pozeranie rozpravok ho zabavi. Nabita bateria vydrzi cca 2 az 2,5 hod. zalezi to od typu prehravaca. Ja som si k nemu kupila taku specialnu tasku, ktora sluzi aj ako drzak v aute na sedadle. Vyuzivame to a je to super vec. Je k tomu aj dialkove ovladanie, tak ked soferujem a Matko je sam, tak vdaka dialkovemu ovladaniu mozem prehravac ovladat.

luucia
8. máj 2009
mirka414
autor
9. máj 2009
motylek
10. máj 2009

Mirko, ten sony nemá pěkný obraz. Lepší je kouknout v elektru, a pak objednat přes net.

roasha
10. máj 2009

aj tu mas par znaciek,treba si pozriet,porovnat...
http://www.biga.sk/audio-video/dvd-prehravace/?...

roasha
10. máj 2009

aj tu,a hore si davas znacku.
http://www.biga.sk/audio-video/prenosne-dvd

czechzuzanaba
19. jan 2013

Ahojte, rada bych obnovila temu, nekdo ma nejaky tip na DVD prehravac do auta? Videla jsem takove, co maji dva monitory, v kazde operce jeden, a pak jsem i v nekterych autech videla "neco" popevnene na strope auta v prostredku, teda jeden monitor pro obe dve. Nekdo ma tip na konkretni prehravac? Diky moc 🙂

beatrixka77
17. jún 2015

Teraz maju tento s dvomi monitormi v tchibe, http://www.tchibo.sk/prenosny-dvd-prehravac-phi... .