Doporučíte dobré kaderníctvo a kozmetiku v Prešove?

erikasadek
25. jún 2009

ahojte, som rodena presovcanka, ale nezijem uz v presove, moje skusene kadernicky tu uz nepracuju.. takze ak poznate alebo mate neake typy na doru kadernicku, tak sem s nimi..
a taktiez chcela by som vediet ci je neake dobre kadernictvo detske..
dakujem vopred... 🙂

juliettte
25. jún 2009

ja chodim na sidlisko asi 2, nie som si ista, len viem ze je to v tej casti kde je kaufland pri toryse, kde bola jednota, pri kolajniciach, nie na tej strane kde je kaufland ale na opacnej strane krizovatky-smerom k internatom a k univerzite presovskej, tam je budova kde su potraviny milk agro, tiez posta, kvetinarstvo..... minimalne dve kadernicky su sikovne, -obe kratkovlase,jedna z nich je veduca, striedaju sa, ked jedna robi rano, druha poobede, okram nich tam robi este jedna ale ta neviem ako robi, vedla je hned panske, ale aj tie damske by ostrihali deti, inak ja si davam vascinou len podstihnut, len raz som sa strihala na kratsie, ale mamka tam chodi bezne, radsej chodi tam ako v nasom meste lebo jej to lepsie drzi, nie je to ziadny salon neviem co ocakavate, ale myslim ze mozem odporucit, pripadne mozem zistit presnejsiu adresu a kontakt,

erikasadek
autor
25. jún 2009

juliet dakujem.. salon , nesalon, zaklad je aby boli sikovne, na strihanie a na farbu.;.. 😉

dakujem..

vidis ja som so sidliska III takze mam to aj blizsko..

juliettte
25. jún 2009

som si spomenula, ta co mna striha, aj mamku, aj brata sem tam aj s"svagrinu" sa vola eva duricova, tej druhej meno neviem, ani telefon teraz, je dobre sa objednat, ked mas blizko, tak mozes ist aj osobne, snad som to vysvetlila dobre, je to na poschodi, je tam aj kozmetika, tam som chodila castejsie, 🙂

erikasadek
autor
25. jún 2009

jasne z eis to dobre vysvetlila, len ja zatial nie som na slovensku.. az 6 jula pridem.. 😉

dakujem..

juliettte
25. jún 2009

este to upresnim- je to ako sa ide po levocskej smerom na poprad, na krizovatke pri kauflande sa odboci dolava na ulicu obrancov mieru, a hne na najblizsej odbocke do prava par metrov na parkovisko medzi bytovkami pred obchodom milk agro, alebo sa tam od tej velkej krizovatky da prejst po takom chodniku, len tu budovu nie je hned vidno lebo je za tou dlhou bytovkou, snad najdes, prinajhorsom sa spytas,

erikasadek
autor
25. jún 2009

dakujem , uz nikto nic.. 😒

katola
25. jún 2009

ahoj, pozri si IP, máš tam môj tip 🙂

juliettte
25. jún 2009

myslim ze typy by sa mohli zverejnovat, 🙂

katola
25. jún 2009

dobre, tu je môj tip 😵 ,
salón La chatte na Hlavnej 61 (je to vo dvore, treba tam zvoniť) - strihá tam mladý chalan so sestrou, s obidvoma som bola veľmi spokojná. Na farbenie a strihanie si rezervujú tri hodiny a venujú sa len Tebe, nečaká tam ďalších 10 žien. Strihy sú moderné, aj podľa kvality tvojich vlasov, robia aj poradenstvo. Strihajú aj mužov, aj decká, čo som videla malého modrého pankáča, vyzeral naozaj perfektne. Robia až do 19 hod, ak majú voľno, zoberú aj bez objednania. Páčia sa mi hlavne individuálnym prístupom, neprodukujú "pásovú výrobu " troch strihov dookola, ak nemáš predstavu, vedia poradiť.
Naposledy som tam ale bola pred rokom (sťahovali sme sa z PO), takže dúfam, že ešte fungujú. Choďte vyskúšať 🙂

erikasadek
autor
26. jún 2009

dakuejm vam.. baby, jasne je dobre ak sa budu zverejnovat, nie sme jedine presovacanky.. tak sem s typmi, aj pre ine baby.. 😉

babi30
26. jún 2009

ahoj, bola som spokojná s Inffinity, je to na Hlavnej 33, je tam kaderníctvo a vedľa kozmetika a manikúra. Vedia dobre poradiť 🙂

erikasadek
autor
26. jún 2009

dakujem..

baby ak s amozem spytat , ake su ceny teraz .... nie zeby to bol problem, ale len tak orientacne///

erikasadek
autor
26. jún 2009

baby chcem vas poprosit dali by ste mi tel ..c.. aby som s amohla objednat uz teraz.. na googli mi nic nedava.. ☹

juliettte
26. jún 2009

hmm, ja si tiez hovorim ze ked budem chciet nieco nove tak by som sa rada nechala "vynovit" aj chalanom, chlapy maju niekedy iny pohlad,len som zatial na farbenie a kratke vlasy nedostala odvahu a tiez by to chcelo farbit stale, co by aj nieco stalo, ked zistim tel. dam vediet, myslim ceny tak normal, skor su farby drahe ked su kvalitne, ja paltim za umytie, strihanie a len take jeme vysusenie cca 200sk, bez nejakeho extra stylingu, mamka ked farbi tak plati asi cca 700sk, ale nie som si ista, radsej nech napisu tie co vedia,

erikasadek
autor
26. jún 2009

dakujem si zlata neboj cena nie je problem , bolo to by to skor orienatcne;. 😉

juliettte
26. jún 2009

to je cislo na tu spominanu pani E.Duricovu ak by si tam sla tak dufam ze budes spokojna, ked tak daj vediet,

erikasadek
autor
26. jún 2009

si poklad. dakujem.. 🙂

erikasadek
autor
26. jún 2009

http://lachatte.ic.cz/www.lachatte.ic.cz_soubor...

nasla som to kadernictvo no no telefon nefunkcny skoda... 😒

erikasadek
autor
27. jún 2009

takze nikto nic, nie ste tu ziadne preosovcanky.. 😕

juliettte
7. aug 2009

tak ako? uz si bola? som zvedava 🙂

slavinka21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
palsulienka
9. feb 2011

@slavinka21
Ahoj, potrebovala by som ucesat na ples, byvam v PO, ples je 11.02.(piatok). Bolo by to mozne?

palsulienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
palsulienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
enli9390
10. jún 2011

awojky....chcela by som sa spýtať na nejaké dobré kaderníctvo v Prešove....nenašiel by sa tu niekto kto by vedel poradiť? Mám jemné vlasy a ešte som nebola spokojná s kaderníčkou a jej strihom pre mna....chcela by som aj poradenstvo pretože nik mi zatial nevedel poradiť....nechcem opakované strihy dookola, ale nejaky bohatý účes na objem....dik

lucinka93
18. sep 2011

Ahojte ja som tiež hľadala dobrého kaderníka, a kamoška miodporučila kaderníka menom Jozef Mitaľ, bola som sa ostrihat a dat sispraviť melír. Ostrihal ma fakt super aj ten melir bol krásny a ma ajsuper ceny. Nachádza sa v Prešove na Hlavnej 67. Určite odporúčam. myslím že toto by malbyť jeho telefon 0902 054 505, a našla som aj toto na internete:
http://www.salony.sk/salon/jozef-mital-hlavna-6...

Tak pekný den

osaka
12. mar 2012

ahoj,v budove bývalého OZKN neďaleko žel. stanice.Je tam plno čiňakov.bola som tam pred vianocami a zbadala som pútač:kaderníctvo bez objednávok.Tak som zašla,chcela som ostrihať a odišla som aj zafarbená.a spokojná.veľmi milé kaderníčky,žiadne fifleny,úplne prirodzene sa somnou zhovárali.chystám sa tam znova.

bbublinkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea963852
5. feb 2014

@katola
môžem sa opýtať , že kolko tam stoji ostrihanie aspoň približne ?

jednotka1
10. mar 2014

tak do toho kadernictva nechodte...bola som tam dnes na melir a cista katastrofa...mala som pocit,ze kadernicka nevie ako sa to robi a vrchol vsetkeho bolo, ked mi vpredu skoro vypalila vlasy. No ked som sa zbadala, skoro som zaplakala. Odpoved na to bola..ono sa to strati ☹ ...len zabudla dodat,ked mi vlasy odrastu.....No tam uz nikdy viac!