Doporučíte dobré kaderníctvo a kozmetiku v Prešove?

erikasadek
25. jún 2009

ahojte, som rodena presovcanka, ale nezijem uz v presove, moje skusene kadernicky tu uz nepracuju.. takze ak poznate alebo mate neake typy na doru kadernicku, tak sem s nimi..
a taktiez chcela by som vediet ci je neake dobre kadernictvo detske..
dakujem vopred... 🙂

gadika
18. mar 2014

PROSÍM, dajte si pozor na kaderníctvo IGOR SEDLÁK na Floriánovej ulici

gadika
18. mar 2014

prosím, dajte si pozor na kaderníctvo IGOR SEDLÁK na Floriánovej ulici

camilapo
27. mar 2014

@gadika preco???

anucikh
12. apr 2014

ahojte , potrebovala by som poradit dobru kadernicku alebo kadernika v Presove, najlepsie sidlisko švaby alebo ako je Opal.

tetu2255
23. mar 2015

Neviem ako ostatní no kaderníctvo Igor Sedlák tiež nedoporučujem, podľa mna sa tvária naveľa a služby su na nižšej úrovni, mne uplne dodrbali vlasy. Ľutujem ze som tam šla!!!! uz nikdy tam nepôjdem a žiadnej mojej kamarátke a známej to nedoporučim, jednak účes mam uplne zlý nepáči sa mi, a ked uz je tam nejaký účes je to zle ostrihane mam schody na vlasoch a po dalsie nepoužívajú kvalitne výrobky lebo odkedy som bola u nich tak odvtedy mi elektrizuju vlasy.

laurika26
1. jún 2015

ahojte, máte niekto skúsenosť v kaderníctve David Leško v Prešove?

miska013
1. júl 2015

Čaute baby, ja som dlhé roky spokojná u Vladky ( teraz si otvorila salón V&S). A čo sa týka kozmetiky, teraz otvorili na Sabinovskej nový salón, care4you, je tam veľmi pekne, moderné zariadenie, lekárska, kvalitná kozmetika, príjemné ceny a strašne šikovná kočka, robí aj vizáž. Ja som tam bola zaitaľ 2krát, ale vždy som bola spokojná. Mám problém s akné, nikde mi nič nepomohlo, ale tu už po prvom ošetrení boli vidieť zmeny. Myslím, že www stránku nemajú, ale na FB oba salóny nájdete. Držím palce kočky, nech sme krásne :P

julinkaaa11
11. aug 2015

@laurika26
Ahoj...ja som bola u Davida len raz na stahovanie farby a strihanie a musim len chvalit....fakt precizna praca, a velky profesional podla mna...teraz som skoro stale doma s detmi, takze som dlhsie nebola, ale chystam sa a ked tak k nemu...mimochodom..objednala som sa a ked vedel ze mi bude stahovat farbu, neobjednaval si dalsie zeny na strih a pod...4hodky sa venoval len mojim vlasom 🙂 az potom tesne ku koncu prisla jedna pani- musela asi 10min. cakat kym dozehlil a dokoncil.
A vie aj dobre poradit...
😀

xuzka
30. sep 2015

Baby, ja vas po svojej skusenosti musim varovat pred kadernictvom Zulus v Presove. Totalne odsrany svadobny účes! !! Zobrala 60€ a spravila mi ho za 20 minut. S placom som odisla.. nastastie to napravila sesternica... zulus NIKDY VIAC ANI NA UCES NA BEZNE NOSENIE. Teda pokial nechcete na svojej svadbe vyzerat, ako keby ste prave vysli z mora... Este teraz mi zle z toho pristupu kadernicky...

lubca55
2. okt 2015

@xuzka ja som tam bola tiez...a som velmi spokojna...to ze ti vlny spadli zalezi aky sampon pouzivat...viem to z vlastnej skusenosti...mne sa stalo ze som v svadobny den neprisla kvoli rodinnym problebom a ku nej som ani nenapisala a poslala nahradu sestru za mna...potom som jej pisala v den ked sme mali ist fotit a zobrala ma v pohode a ani nebola nahnevana a pristup bol super..co ja byt na jej mieste tak by som bola nasrata a ani by sa mi nechcelo pekne ucesat...make up mi zrobila krasny a produkty kt.pouziva su fakt kvalitne a vydrzia..ja som si nechala namslovane oci az do dalsieho dna lebo sa mi to velmi pacilo..a stale to bolo take pekne ako cervesto namalovane...a to ze si mala pocit ze jej pristup je otrastny tak si jej mala povedat ze sa ti to nepaci a isto by ti uces napravila...nie zaplatit a teraz robit zlu reklamu kadernicke kozmeticke...vsetko je o komunikacii.☺

jankaaa538
2. okt 2015

Ahoj, takze ja som bola v Zulus v Presove uz asi 6x a vzdy som bola velmi spokojna, pripajam aj fotku.. Vlasy boli vzdy originalne ucesalne prisposobene mojej tvari a mojej predstave a licenim som tiez vzdy bola velmi spokojna.. Pristup bol profesionalny urcite lepsi ako v niektorych inych kadernictvach...

lubca55
2. okt 2015
jayne1976
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciabors
2. okt 2015

No tak tuto negativnu recenziu na ZULUS vobec nechapem!!!!ja som bola u zuzky uz nespocetne velakrat a vzdy neskutocne spokojna.ak sa mi nieco nepozdavalo,hned to opravila a vzdy super poradila.ja ocenujem hlavne to,ze dokaze vycarovat krasny uces aj licenie v priebehu par minut,co niektori nedokazu nikdy.v nej som nasla niekoho,kto vie poradit,sleduje trendy a vie co je prave in.nie ako niekde ,kde vam spravia uces ako z roku 1990!!!!a hlavne vsetko je o komunikacii,ked pride baba podla mna s nejasnou predstavou co chce,tak ani ona nemoze citat myslienky.a potom este takto vypisovat...som zhrozena z toho.takze zhrnutie,ja mozem zulus len a len odporucit a budem to robit aj nadalej ,lebo je TOP!!!!!!

86ivka86
2. okt 2015

Aj ja by som rada reagovala na negatívnu recenziu uvedenú na tomto portály. Ako tu už písali aj iné zákazníčky ZULUS všetko je o komunikácii a prejavení vlastného názoru keď je to aktuálne nie keď už je neskoro. Ja som, ak sa to dá takto nazvať stálou zákazníčkou tohto salónu. Ani jediný krát som nemala problém s účesom či líčením. Pred každým realizovaním samotného účesu, alebo líčenia sme konkrétne prebrali či je moja predstava reálna. Zakaždým sme spolu so Zuzkou došli ku kompromisu, pretože nie všetko čo si mi ženy vymyslíme musí lahodiť našim vlasom či typu tváre. Vďaka ZULUS som bola viackrát kráľovnou večera a najväčšou kráľovnou som vďaka ZULUS bola v môj svadobný deň. Vďaka Zuzke som ohromilo nejedno oko 🙂. Posielam aj foto, aby ste si nemysleli, že môj príspevok nie je odôvodnený 😅

andrea27
2. okt 2015

Ahojte
u ZULUS som bola uz 6-krat a urcite sa tam este vratim . Najlepsia vizazistka v PO 🙂.
Zuzka je super vacsinou to nechavam na nu a este som sa nestretla s negatívnou odozvou .
Pre mna je Zuzka top 🙂

terezkasl178
2. okt 2015

ahojte,ja som bola na svodbny uces a make up u ZULUS, a bola som velmi spokojna, uces mi vydrzal aj na druhy den na fotenie. Bola som objednana na 6:30 a stihla mi spravit za hodinu make up aj uces a perfektne ziadne zbuchanie. Ja mozem len odporucit, tak isto aj svagrinka k nej chodi a zatial vzdy bola spokojna. Mozem pridat aj foto keby mal niekto zaujem.

catarrinar
2. okt 2015

Ahojte kočky. Tiež musím pochváliť Zuzku zo salóna Zulus. V sobotu 26.9. sa mi ženil brat a šla som tam aj s mamkou, ktorá dokonca ako svadobná mama chcela vyzerať tip-top. Šla som na odporúčanie kamarátky, ktorú učesala a namaľovala na jej vlastnú svadbu. Do hodinky som mala hotový účes aj make-up, účes bol super, napriek dažďu a vlhku mi držal až do ďalšieho dňa takmer bez zmeny a to mám ťažké, husté a nepoddajné vlasy a make-up bol presne podľa mojich predstáv. Zuzka sa ma opýtala na moje predstavy a zvyšok som nechala na ňu. Nemám ešte fotky zo svadby, ale potom doplním. Budúci rok sa mi žení druhý brat a už sme sa u nej objednali opäť. Ja osobne jej prácu naozaj odporúčam.

iivvana22
3. okt 2015

Ahojte ja chcem odporučat ZULUS stale som velmi spokojna od make up a aj vlasy stihla to stale za hodinu.Ja mozem len odporucat .Najlepsia vizazistka a na sobotu sa zase tesiiimm 🙂

catarrinar
6. okt 2015

Ahojte, ja len na podporu svojich slov prikladam foto ucesu. Vydrzal a bol super, naozaj 🙂 Tak pekny den vsetkym.

xuzka
7. okt 2015

Vlasovy salon NOEMI - po vcerajsej skusenosti mozem len odporucat. TIP TOP profesionalky 🙂 A to nielen na cesanie, ale aj na strihanie a regeneraciu. Je vidiet, ze sa tomu rozumeju a vedia, co treba robit.

darvas
9. dec 2015

Ahojte, nie som rodená prešovčanka, ale vydala som sa tu a žijem tu už 10 rokov a poviem Vám, vyskúšala som už veľa kadernictiev a naposledy som bola kaderníctvo Clasic na slovenskej ulici u pani Hritzovej a vedela mi poradiť s účesom/strihom a to nehovorím o veľmi dobrých/kvalitných výrobkoch ktoré používajú. Bola som veľmi spokojná. Nie sú najlacnejší, ale práve v tom je rozdiel ak chcete zaplatit menej nečakajte kvalitu a naopak za tak kvalitne poskytnutú službu ako v tomto kaderníctve, som vôbec neriešila, koľko zaplatím, pretože som bola maximálne spokojná. Vrelo odporúčam🙂

evka64
29. jan 2016

@jankaaa538
@terezkasl178
@iivvana22 dievcata prosim Vas, kde sa salon Zulus nachadza v PO, neviem najst nikde adresu. Dakujem

qidko
29. jan 2016

@juliettte My to volame v Presove Central🙂🙂

qidko
29. jan 2016

@xuzka spravne som pochopila to bol akoze svadobny uces?

qidko
29. jan 2016

@anucikh Ahoj na Svaboch mas holictvo kadernictvo robi tam svagrina je sikovna a vyzna sa v tom skus neolutujes ale chodi aj domov ak niekto potrebuje takties chodi do nemocnice a Oazy strihat

terezkasl178
30. jan 2016

@evka64 na sekcove na sibirskej jak je skola zprava vchod, po takych zeleznych schodoch

xuzka
30. jan 2016

@qidko ano, svadobny ☹ ani 100 dobrych skusenosti inych zien by ma neprinutilo vratit sa tam. Bolo to prilis silne kafe na svadobny den...

qidko
30. jan 2016

@xuzka Tak to Ti nezavidim v den Ked kazda zena tuzi aby bola krasna ako si to potom poriesila aspon si jej vynadala?

evka64
30. jan 2016

@terezkasl178 dakujem