Dovolenka na Rhodose - Faliraki, hotel Evi

fubinka
2. aug 2013

Ahojte máte niekto skusenosti , zážitky z tohoto hotela sem s nimi podeľte sa, my tam ideme v septembri na dovolenku.

aduliak
2. aug 2013

ahoj, my sme tam boli pred par rokmi, necakaj luxus a je trosku dalej od mora, ale strava a pristup ludi bol super. more krasne, plaz uzasna

fubinka
autor
2. aug 2013

na luxus si nepotrpím, čo je to dalej od mora, lebo recenzie su rozne aj hrozné aj dobré tak som zvedavá

lucka1987
4. aug 2013

@fubinka aj chces napis email a poslem ti aj fotky okolia cesty na plaz.... aj par inych ktore nemam v albume ,. napr foto izby a tak

tin007
4. aug 2013

@fubinka ahoj, pred 2 rokmi boli v tomto hoteli ubytovani moji rodicia; oni nie su narocni, takze povedali, ze bolo dobre. avsak na plaz to je min 10 min cesty, jedlo byvalo velakrat "recyklovane" (co ostalo z ranajok sa objavilo v obede, ci veceri) a izby boli velmi zakladne (niektore casti boli nielen ze pouzivane, ale aj rozbite) a malicke - v izbe som bola parkrat, takze to som naozaj videla. celkovo hotel na mna posobil velmi jednoduchym a hlavne uz hodne pouzivanym dojmom.

henika263
4. aug 2013

Ahoj, my sme tam boli pred 3 rokmi a boli sme velmi spokojni, dali nam dobru izbu, ak si zvaziz ze v tej izbe len spis, trosku oddychujes po dobrom obede 🙂 a sprchujes sa, tak to ze izba je mala ti vadit nebude 🙂 ... Kupelna bola cista, chyzna kazde rano menila vsetky uteraky a pucovala kupelnu aj podlahu, takze cistota by nemala byt problem. Plaz nie je sice par krokov od hotela, ale delegati vam iste poradia ako si ju skratit, 10 minut na presun by malo urcite stacit ... My sme boli tiez v septembri a bolo super, nebolo uz tak brutalne horuco takze sme mohli chodit aj na vylety, odporucam vam pozicat si auto a pochodit cely ostrov, oplati sa, skutocne je tam co pozerat a ak mate auto tak nie ste odkazani na cakanie na ostatnych a prisposobovanie sa, idete kam chcete a na ako dlho chcete. Strava no celkom ok, dost casto sa opakovalo to iste, ale bol celkom dobry vyber, takze sme nemuseli jest stale to jedno jedlo. Na ranajky tiez aj sladke aj slane, urcite si budete vediet vybrat a dosyta sa najest, aj ked v tom teple vam velmi do jedenia velkych porcii nebude 😉 ... mali sme all inclusive, takze ame mali zdarma aj napoje v bare, takze pri bazeniku sme si davali dzusiky a ten ich mentolovy alkohol, neviem si teraz spomenut, asi uzzo 🙂 .... Potom napis ako bolo, dufam ze sa to tam nepokazilo za tie tri roky, nepolavili v cistote a ochote , prajem vam krasnu dovolenku, uzite si to 🙂

lucka1987
4. aug 2013

@tin007 ahoj my sme sa odtial vratili pred par dnami. a teda mozem povedat ze som si za 11 dni ani raz nevsimla nic co by bolo " recyklovane" teda mozno sa v tomto polepsili...
ranajky ani nebolo mozne zakomponovat do vecere ci obeda, kedze boli uplne odlisne....
skor nejake salaty z obeda do vecere to skor uz ano.....
ale to aj doma sa nam stane, ze na obed nieco nedojeme, tak sit o dame na veceru...
a s tym pouzivanym dojmom na 100% suhlasim......
dovolenka sa tam da prezit, no manzel zahlasil, ze nabuduce nech pozeram nieco o hviezdicku vyssie

lucka1987
4. aug 2013

@fubinka
@henika263
no a este doplnim co sa tyka vyletov.... nas najlacnejsie a najlepsie vsetko vyslo, ked sme sli na vylet busom.... mm ako profivodic, si chcel od volantu oddychnut.....
raz sme sli cez ck do lindosu a udolia motylov dokopy za 60 e na dve osoby + vstupy.. no vsetko to olo take narychlo.. vsade nachvilku a vsetko s vyplazenym jazykom..
potom sme si urobili vylet lodou na 3 okolite plaze / ladikou, afandou, antony queena / za 40 e na dve osoby a v tom sme mali aj nealko a alko zaratane, a snorchlovanie, poziciavali aj vsetky tie pomocky, kolesa, vesty, okuliare...... lod bola so sklenenym dnom, coze aj pre deti super, ked videli rybky
a dalsi vylet busom do rhodosu... za 2,20 listok, cesta trvala asi 15 minut a pobehali sme cely rhodos, aj stale mesto aj akvarium podzemne, aj ine plaze.. aj tie mesity aj pristav mandraky .............

fubinka
autor
4. aug 2013

Vsetkym srdecna vdaka za cenne info.

henika263
4. aug 2013

lucka prave preto ze nas upozornil jeden pan ze tie vylety autobusom su len take spoza skla 🙂 , narychlo, tak sme si zapozicali auto 🙂 ... boli sme aj v tom udoli motylov a presli sme vsetko, v klude, pofotili, nikde tam nie je problem s parkovanim, takze sa vyplatilo. Mali ste stastie ze v meste Rhodos ste sa aj zdrzali, lebo ten turnus co siel od nas tak vraveli, ze vsetko len tak z busu im ukazovala delegatka, na chvilku vystupili , co to sfotili a uz ich hnali naspät do busu 😖 ...

hasleerka
21. jan 2014

my sa tento rok chystáme tiež asi do toho hotela ... dúfam že budeme spokojný ... na luxus si nepotrpím, hlavne aby bolo čisto, to je základ ... som rada že píšete že sa každý deň upratuje a menia uteráky ... čo sa týka tej stravy, viete mi bližšie napísať ako funguje all incl., ešte sme tak nikdy neboli ...

hasleerka
26. jan 2014

baby len taká otázka ... ktorá ste bola v tom aquaparku ??? mohlo sa tam doniesť jedlo ??? a koľko stáli slnenčníky na pláži????

hasleerka
31. jan 2014

baby poradte????

hasleerka
17. jún 2014

chystá sa sem niekto koncom júla??? uvidíme sa????

elenapol2
17. jún 2014

dobrý večer,ak by ste chceli, obratte sa na mna, mam cestovnu agenturu, pomožem,poradim,vybavim a maminky z konika maju zlavu 🙂
elena
www.aztravel.sk

kiki68
24. jún 2014

@hasleerka nas vsade na Rhodose vysli slnecniky tak 8 eur,treba zjednavat cenu,hlavne ak tam nebudete cely den. Boli sme 3 roky dozadu a neviem ako sa ceny zmenili,ale vtedy to bolo asi takto.
Este odporucam prenajat auticko, vyslo nas male fiat 500asi 100eur aj s poistkou, s tym sme pobehali cely rhodos. Soferuje sa tam v pohode. My sme byvali asi 8km od mesta Rhodos, do Faliraki sme zbehli asi 3x, my sme chodili na Antony Quinn bay a Tsambika beach stale,kedze sme mali to auticko. Tiez sme isli takto do Lindosu na Akropolu,co rozhodne odporucam,je to uzasny vyhlad. V Grecku treba vsade zjednavat ceny a to vsetkeho. V ramci hotela sa dalo do priestorov nosit cokolvek, my sme mali all inclusive a ludia tam div nebehali s hranolkami do bazenu, ale mimo hotela si urcite budu trvat na tom,aby ste tam co najviac zakupili a minuli na jedlo,pitie. Do hlavneho mesta Rhodos sme chodili kazdy den vecer po 20:00, vtedy tam prestaval platit ten parkschein system,takze bolo viac miesta na parking zadarmo. Raz sme boli tou MHD, ale moja teta s detmi s tym chodila stale (oni boli vo Faliraki iny termin a pochvalovala si).

hasleerka
24. jún 2014

@kiki68 no nám nehrozí požičať si auto, lebo nemáme ani svoje ... ale to nám vôbec nevadí ... my si s deťmi užijeme aj na jednej pláži .. a musí sa tam požičiavať slnečník??? nemôžeme si rozložiť svoj???

kiki68
24. jún 2014

@hasleerka s tym slnecnikom ako kde, niekde sa dalo bez problemov, niekde vobec nechceli ani pocut ( lebo by im to kazilo biznis). Treba ratat s tym,ze skoro vo vsetkych hoteloch vyberaju na plazi za slnecniky,ale tam aspon nemali problem s tym,ze sme mali vlastny. Je to naozaj rozne, im totiz ide o to zarobit a to co najviac a na vsetkom.
My sme auto pozicat museli,lebo sme mali nepeknu plaz, ale fakt nepeknu, my sme boli na tej veternej casti,cize sme nemali kludne stredozemne ako je vo Faliraki,kde su plaze krasne podla mna. Len bez slnecnika ani na krok,lebo tam fakt pieklo. Isli sme v tomto datume v juni.

hasleerka
24. jún 2014

@kiki68 no nám ani slneční v podstate netreba, lebo my aj tak stále budeme v mori .. jedine na veci .. a to chcem zobrať ani nie slnečník ale taký polostan... lebo za jeden slnečník dať 8 € to je trochu prehnané

kiki68
24. jún 2014

@hasleerka no my sme toto prave vo Faliraki skusali,ze ved budeme len v mori,nee neosvedcilo sa, ja spalena na priek 50tke faktoru na pleciach. A skoro upal. To slniecko ej silne, berte svoje slnecniky alebo taky ten stan kvoli detickam. Mozno niekto to znesie,ale my teda nie. No prehnane to je, ved ten slnecnik ma hodnotu 8 eur sam osebe 🙂

hasleerka
24. jún 2014

@kiki68 myslíš že je tam silnejšie slnko ako v bulharsku ??? tam sme to vydržali v pohode ... doobeda zo dve hodinky v mori, potom siesta a poobede zasezo 3 hodinky v mori ... vbehli sme tak zo 2x pod slnečík ked sa deti jedli svačinku

kiki68
25. jún 2014

@hasleerka ja neviem kto co vydrzi, ja som uz bola aj par stupnov od rovnika, takze som zvynuta na fakt slnecne destinacie. Kazdy znesie asi slnko inak,ale kvoli deckam by som to nepodcenila. Proste pozor na to, to slnko bolo dost huste, zakerne v tom,ze pofukovalo a clovek to sem tam necitila hovoril si,ze este to vydrzim a pojdem do vody a keby nemam 50tku faktor som ako rak. Takto som sa len doblinkala potom na hoteli a nebolo to az take zle.

hasleerka
28. jún 2014

ešte 24 dní a už budem vegetiť...

hasleerka
14. júl 2014

nikto nebol vo faliraki ... ako to tam žije??? podte diskutovať????

silvijanka
14. júl 2014

My sme boli na Rodose,ale iný hotel a nikdy som na lepšej dovolenke neboli,odporúčam si prenajař auto a pochodiť si ostrov, mesto je fantastické, boli sme na Cambike - pláž s modrou vlajkou a aj Lindos je prekrásny. Ešte určite vyskúšajte aqua park ak máš deti,tie budú v siedmom nebi.

hasleerka
15. júl 2014

@silvijanka a boli ste priamo vo Faliraki???? a do waterparku sa môže doniesť jedlo či nie????

hasleerka
20. júl 2014

do kelu, ja už zajtra frčím a nik tu so mnou nepokecal.... ☹ ☹ ☹

roxana280
6. aug 2014

@hasleerka až teraz som natrafila na diskusiu, my ideme koncom augusta cez neckermann, dosť to bolo všetko obsadené, rodinných izieb už málo, máme skoro 5 ročného syna, manžel chcel rodinnú izbu.Máme hotel pri Rhodose Avra beach a čítala som kadečo, no dúfam, že nebudeme sklamaní..Napíšte ako Vám bolo?
ďakujem

hasleerka
6. aug 2014

@roxana280 no ja som na tento náš hotel čítala skoro samé zlé recenzie, ale tak mali sme šťastie, izba celkom dobrá ... boli síce nedostatky rôzne ale nepokazili sme si tým dovolenku ... takže vcelku dovolenka bola úplne super

roxana280
6. aug 2014

@hasleerka asi si je najdolezitejsie nefrflat na drobnosti a uzit si hlavne to co doma nemame, more, atmosferu, pamiatky, oddych..co sa konkretne najviac vam nepacilo? ja sa obavam podla predpovede pocasia, ze koncom augusta bude uz chladnejsie, preto sme zrusili na poslednu chvilu Chorvatsko

roxana280
6. aug 2014

@hasleerka ak ste boli v Evi hotel, tak ma tie recenzie sokovali, to by som neriskovala, macky by som uvitala aj v jedalni, svabov uz nie...My mame Avra beach, skor pozitivne ako negativne reakcie, ale par negativnych bolo..