Dovolenka s ročným dieťaťom a psom v Chorvátsku

evitka83
28. apr 2015

Ahojte, prosim je tu rodinka s realnou skusenostou dovolenky niekde v chorvatsku s dietatom a psikom? AKo je to so vstupom do restauracii, na plaz a ubytka? Preferovane hladame miesta, kam sa vieme dostat autom. Takze asi ziadne ostrovy, kam treba ist letecky. Vopred dakujem za akekolvek skusenosti. 😉

prego81
28. apr 2015

@evitka83
kazda jedna dovolenka s rocnym deckom je jedinecna takze podla mna by si nemala porovnavat. Ak mas normalneho a napomocneho partnera/otecka tak to hravo zvladnete kdekolvek. Ja som napriklad preferovala cestu lietadlom s tak malym dietatom - pretoze to bolo rychlejsie. Ale zalezi aj od vela inych okolnosti...
Ja som bola v Chorvatsku len na ostrovoch a aj tam sme sa dostali autom (trajektom)...moznosti je vela 😉

ukulela
28. apr 2015

na ostrovy v pohode trajektom ... to len tak pomimo.
a my sme sice neboli s dietatom, ale tri krat so psom. na niektore mestske plaze je zakaz vodit psov, je to tam vyznacene. ale zas my sme sa chodili kupat trocha mimo mesta vzdy - viac sa mi to paci, ako 40 stankov so siskami a hulakajucou hudbou 🙂 najedli sme sa v restike v poode vzdy, pes lezal pod stolom. akurat ked sme hladali ubytko, tak jedna pani nechcela psa, ze ho mame nechat von🙂 lebo potom mozu mat dalsi byvajuci alergie (to ako nepovysava a neprezlecie periny??? 🙂 ale to bol jediny problem a vy asi nepojdete na blind a s dietatom si ubytko zaistite dopredu 🙂
ked som bola so segrami a s detmi (aj batola tam bolo) tak sme boli vo vodiciach - ale nechodili sme na plaz priamo do mesta, kde je najvacsi zivot, ale kus vedla. decka sa okupali, ale siaj oddychli, nebol tam taky ruch a hlavne bolo viacmiesta. s malym mimi sa tlacit na centralnej plazi s hlavou pri cudzich nohach, to by sami asi nepacilo
a co sa tyka destinacie - pre mna najkrajsi bol ostrov hvar. tam chodia trajekty zo splitu a aj z drvenika(tak by sa mala volat ta dedina - je pod makarskou)