Dr. Hermanová. Pozeráte ju?

bibula
14. feb 2009

tak sme sa dočkali,za cca 5 minut zacina....cakate? ja ano, som zvedava.
tak pozerajte -sudna sien je hrozna,ale hroznejsie su veci,pripady,co sa tykaju deti.
nasich,vasich -vsetkych.

falco
14. feb 2009

Pozerajte radšej o 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál... bol som pri jeho nakrúcaní v hľadisku a viem, že je perfektný, tak si ho určite pozrite...

tatolu
14. feb 2009

Falco a ako Ťa nájdeme? 😉

jonatanka
14. feb 2009

relacia o nicom, je to suche, sama pretvarka, mne osobne sa to nepaci, som sklamana 😒

denisa555
14. feb 2009

Dr. Hermanová je niečo ako súdna sieň. zase somarina, čo sme odkukali zo zahraničia 😖 nedá sa to pozerať. keby radšej dali niečo normálne. poriadny večerníček alebo o zvieratkách. telka je dnes už strašný brak 😢

jesika26
14. feb 2009

zatial je to pekná blbost - moj názor

alon111
14. feb 2009

prilis umele.

bibula
autor
14. feb 2009

beriem to skor,ze je tazko hrat obet aj ytch "postihnutych"
v kazdom pripade zaujimave ake metody sa pouzivaju a ako moze "malickost" ako prepad zaposobit na dotycnych.

ked prepadli mna,skor mi to prospelo-aspon si myslim.

mexx
14. feb 2009

No skoda, ze som nepozerala. Bola som zvedava...v uputavkach to vyzeralo strasne umelo totiz... 🤐 😕

a_rianna
14. feb 2009

ja som videla 10 minut, ale podla mna to nie je nič moc... resp. vobec sa mi to nepači...

babatko88
14. feb 2009

ja som to tiež pozerala asi 15 - 20min. a teda pekná blbosť

bibula - ťažko? hercovi nie je ťažko nič zahrať, každý z nás je svojím spôsobom herec a nechcem sa chváliť 😀 ale ja som tiež dobrá herečka, keď treba 😅

maminkatn
14. feb 2009

mno,,ja som to kukala,,,,a je to dost neosobne,,,a ti herci,,,tam,,,je to vidiet,,ze je to omele,,,,a dost,,,studene,,take neosobne,,zasa,,nieco,,,,co sme prebrali,,,,,z ameriky,,,,,,a nic,,moc,,veru keby boli,,nejake,,poriadne vecernicky,,,alebo rozpravky,,,ovela.....lepsie by sa na to pozeralo.......len mi luto malyx,,,deticiek,,,,,co nemaju pozerat na co,,,,na nijake,,,poriadne vecernickyx,,,cest vyxnimkam,,,,, 😉

bibula
autor
14. feb 2009

🙂tazko,pretoze to nie su herci,tak isto su to obycajny "reklamni" ludia,tak isto ako aj v sudnej sieni 😉

falco
14. feb 2009

O čom to bolo? Ja som to prirodzene nepozeral, veď som sa videl sedkať a čapkať v hľadisku v 5 proti 5 - špeciál :D

bibula
autor
14. feb 2009

20-tku prepadli a vratila sa zo soku spat na 10 rokov 😒
no apotom ta psychologicka na nej" pracovala"

pekne si tapkal? pravidelne?: 😀 😀 😀

falco
14. feb 2009

Samozrejme, veď tam bola Slávka Halčáková, moja najobľúbenejšia herečka... :D

babatko88
14. feb 2009

bibula, nehovor mi, že by si to nezahrala lepšie, poznám x ľudí, ktorý by tam s kľudným svedomím mohli ísť a hrať a zahrali by to perfektne, toto bolo trápne a umelé...

bibula
autor
14. feb 2009

no,ta je fakt fajn.-)

ja neviem,asi by som bola ako paprika🙂))alebo paradajka 😀

babatko88
14. feb 2009

😀 😀 😀

maca793
14. feb 2009

takže ako čítam, tak je to dosť blbé. nestihla som to kukuč ☹

egyptanka
14. feb 2009

... na co bola tato relacia dobra? pozrela som si prvu polku a mala som dost. Nech s tym radsej skoncia, lebo pozerat sa na takuto hlupost v sobotu podvecer je desne.

... sacharin ma viac prirodzeneho v sebe ako tato umela relacia.

maca793
14. feb 2009

a čo súdna sieň? mne sa to sprvu páčilo, ale teraz ani neviem, či ju opakujú alebo dávajú nové diely.

diddi
14. feb 2009

mali by si otvorit treti kanal na taketo blbosti...ktore aj tak nevedia robit 😠 😠 😠 kanal JOJ MINUS

monkula
14. feb 2009

mne teda úplne stačili upútavky..
A súdna sieň 😝
pozerávala som to na jednom z poľských programov a to bolo sto a jedna, toto je ako z amatérskeho predstavenia

diddi
14. feb 2009

snad nebudu tieto blbosti vysielat v prime time?! 😕 😕 😕 ...nech si to nechaju na pondelok 03.45

maca793
14. feb 2009

vraj každá sobota o 18,00

diddi
14. feb 2009

nebude to dlho trvat....zistia sledovanost...konkurenciu....a bude to stiahnute

maca793
14. feb 2009

dúfam 😀

maca793
14. feb 2009

som zvedavá čo budú dávať o týždeň 😝

diddi
14. feb 2009

ja uz ani nie...takto mozu natacat skoro vsetky profesie pri praci...napr.logopeda, ako uci povedat R

maca793
14. feb 2009

ja si to pozriem ak budem mať čas, o tom čase zvyknem deti kúpať, robiť večeru...