Dr. Hermanová. Pozeráte ju?

bibula
14. feb 2009

tak sme sa dočkali,za cca 5 minut zacina....cakate? ja ano, som zvedava.
tak pozerajte -sudna sien je hrozna,ale hroznejsie su veci,pripady,co sa tykaju deti.
nasich,vasich -vsetkych.

ankan
15. feb 2009

bibula v súdnej sieni sú herci, ale asi amatéri. Len v hladisku sú komparzisti a dá sa tam ťažko dostať, ale platia za to slušne. Tak si myslím, že tá Dr. Hermanová je na tom istom princípe. Zo začiatku som si myslela, že ju aj zneužil, keď to tak dramaticky predstavovali, ale v konečnej fáze je to haluz ako súdna sieň. Fakt by mali na to spraviť ten kanál JOJ MÍNUS. No má to jednu výhodu buď ušetrím na elektrike (keď to vypnem) alebo prepnem na lepší program čo sa stáva málokedy. 🙂

honey023
15. feb 2009

Dr. Hermanová bude mať vysokú sledovanosť - nemá žiadnu konkurenciu. Je to robené na podobný štýl Súdnej siene, ktorá je veľmi úspešná. Ľudia si to pozrú radi a na základe úspechu Súdnej siene sa preto rozhodli spracovať aj Dr. Hermanovú. Proste ľudí takéto relácie bavia a na druhej strane majú tieto relácie plus, že u nás to nie je také trápne ako v iných krajinách keby ste videli nemecké, talianske, poľské alebo aj české (začalo to vysielať teraz nová česká TV Barrandov) - no strach, proste tam to vyslovene hrajú extravagantní ľudia, ktorí sa s danými osobami nevedia vôbec stotožniť, u nás je to viac autentické.

diddi
15. feb 2009

vysoku sledovanost uz mala,prvych 10min.lebo vsetci boli v ocakavani....nebude mat sledovanost,lebo ju vysielaju v prime time a to este v sobotu

falco
15. feb 2009

diddi, prime-time je od 19:00 do 22:00, Dr. Hermanová sa vysiela o 18:00 a to je access-prime... myslím, že sledovanosť vytiahne iba prvá časť, "zo zvedavosti", sledovanosť ďalších epizód závisí od toho, koho z tých, ktorých zaujali sudcovia, zaujme aj psychologička... určite sa nie všetci vrátia, ktorých relácia sklamala a nesplnila ich očakávania, a že ich je, veď som čítal tu reakcie... a nesúhlasím s tým, že nemá žiadnu konkurenciu, ako napísala Honey, Markíza v sobotu vymenila reprízy Na streche za premiéry a pridajú sa aj plus diváci z utorka, ktorí doteraz v sobotu nesledovali a je tam predsa 5 proti 5 - Hviezdny špeciál

diddi
15. feb 2009

falco,prime time v sobotu a v nedelu zacina o 18.00

falco
15. feb 2009

To si kde počula? 😨

diddi
15. feb 2009

nemusim to nikde pocut

honey023
15. feb 2009

Diddi: prime-time je vždy od 19:00 do 22:00 či je víkend, sviatok alebo pracovný deň. A myslím si, že od jari JOJke väčšinou všetko vyšlo, nezdá sa mi, že by nejakú reláciu zrušili alebo že by ju stiahli pre zlú sledovanosť. Však to je jedno, ak neuspeje, vymyslia niečo iné.

Falco: 5 proti 5 beriem, ale ako vieme STV sa k tejto relácii správa macošsky a reláciu si sama STV zabila. Ak by 5 proti 5 vysielala JOJka, malo by to také skvelé promo, že by relácia dosahovala čísla Súdnej siene (25-30%) a možno aj vyššie, určite! A trápnu markízackú reláciu neberiem za konkurenciu. Markíza nech si najprv uprace ten bordel v štruktúre lebo diváci ani nevedia, že čo kedy a kde majú pozerať, taký chaos aký tam vládne - otrasné a trápne!

Inak Falco, keď máš rád Slávku Halčákovú, tak ta poteším, lebo Slávka bude o pár dní účinkovať v Paneláku, aspoň tak o tom hovorí bulvár.

diddi
15. feb 2009

ok,tak vas v tom necham...i ked som kompetentna to vediet

falco
16. feb 2009

Áno, o Slávke už som čítal... ale aj o 5 proti 5 - Hviezdny špeciál, ktorá ide v sobotu od 18:40 do 19:30 sa hovorí stále ako o access-prime relácii... s tým 5 proti 5 súhlasím, nejde ani tak o to, či to je na Jednotke alebo na JOJke, ale keď to začiatkom septembra rozhadzovalo, posledné asi dva týždne dávali v pôvodnom čase o 18:30 reprízy po dvojmesačnej pauze, potom jeden týždeň vysielala už premiéry o 18:00, po týždni už zase išlo o 18:30... ľudia mali chaos...

ankan
24. feb 2009

Ľudia už Vás nebaví ani len diskutovať o tej Hermanovej? Nepozerali ste niekto o tej akože tehotnej s ktorej mala byť nakoniec údajná anorektička? Nebaví ma to pozerať, len som videla upútavku a som zvedavá čo tej mladej vlastne bolo? 😝

mimikyky
24. feb 2009

ja som pozerala,žehlila som pri tom, bola baletka Lucia a trpela anorexiou /ja mám doma tiež baletku Luciu, tak preto som to aj dopozerala/ a nakoniec dr. vypátrala, že trpí anorexiou lebo jej tatinko má nejakú známosť a rodičia sú málo spolu atď...