Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

titkovamiriam
12. dec 2008

a kde bol akoze normalny 😀 ?ved ci uz na jojke alebo aj v modrom z neba ked robil stailistu-ved to je otras 😝

vesi
12. dec 2008

a predviedol sa aj v celebrity kempe 😝 😀

slnieckova
12. dec 2008

pre mna je to nula... prave kvoli tomu ako sa sprava... a je mi sumafuk aky je v skutocnosti, ked zhasnu svetla kamier.... o tom to predsa nie je... "genialita" ludskej osobnosti spociva v tom, ze sa vie prezentovat a ze si ho ludia vazia na zaklade toho, ako sa prezentuje a to nielen v sukromi, ale aj na verejnosti.... Ak sa tohto clovek vzda.... 🙄

titkovamiriam
12. dec 2008

no vsak to som myslela - tam bol sam sebou a stale je taky 😝 -nevidim ziadnu zmanu 🙂

luciauk
12. dec 2008

ty brďo, ja si myslím, že v telke je oveľa viac zaujímavých programov, ktoré by stáli za debatu. síce ja som tento v podstate nevidela, lebo.... vravím si minule, že kuknem čosi nové v telke. no a zapnem Dvaja v tom. zrazu tam nejaký mladý smradík zapotí, že "každý muž na úrovni by mal mať šatník taký ako on" 😨 😨 tak som to vypla. takže ani neviem o čom je tá relácia, ale jednej veci sa strááááášne čudujem....choďte sa hrať s deťmi, veď to nemá úroveň. a keď ho niekto obhajuje, aký je charakterný...hm...no charakterný by toto nevypustil do éteru 😕
nechápem, ako ste vypotili 17 strán na túto tému 😀 vy so zdravým rozumom, choďte preeeeeeeč 🙂 🙂 🙂

didusa.risulo
12. dec 2008

akoze neda mi reagovat, sa smejem na vas, ako sa tu rozculujete a nadavate inym,priklad luciauk 😀 😀 😀 😀

hiha
12. dec 2008

Luciauk ja uz leeeeeeeeeetim,prec.didusa neviem,ci sa nemylim,ale nemala si pre svoje nazory,klamstva a urazky,problem aj v teme Nitra?Niekto mi o tom semotil,ale vlastne je to mimo temu a mne je to jedno 😕

leva
12. dec 2008

No vida a ze kto sa tu chodi hadat 😝

bibula
12. dec 2008

ale co sa hadat,na nazor ma kazdy pravo,aj ked kazdy normalny clovek by nesiel do takejto relacie,robit zo seba vola-aspon ja by som si kazde zamestnanie vychutnala a vyskusala /ked uz je rec o brani penazi/,mozno by som si ho tak oblubila,ze by bolo po MD moje 😉

majcik
autor
12. dec 2008

Luciauk - nastastie, myslim, ze vacsina deti uz spi v tom case, ked sa vysiela tato relacia ...

Bibula -asi tak, podobnych nazorov tu odznelo viacej a ja si to tiez myslim. .. ze kto sa da nahovorit na to, aby za peniaze robil zo seba debila, nie je uplne kompletny a nieco mu chyba ...

monkula
12. dec 2008

majcik, no len aby teraz Tebe nezačala nadávať,ako mne včera a dnes, že máš v hlave nakakané, keď si o ňom toto myslíš...

slnieckova
15. dec 2008

baby... niekde tu padla definicia, kto je to celebrita... vraj to je ten, kto je znamy, o koho sa proste verejnost viac zaujima, kto je na verejnosti znamy...

tak na tuto definiciu som dnes pocula v jednom nemenovanom radiu peknu reakciu 😉 a to, ze podla tejto definicie, by teda celebritou bol aj viacnasobny (a prave kvoli tomu verejnosti znamy a verejnostou sledovany) vrah 😉

olise69
15. dec 2008

juj, nedá mi niečo nenapísat!
😉
pozerať na Rochniaka, to je zážitok! Ani sa mi veriť nechce , že v jednej osobe je tolko nakumulovanej blbosti. Ale nemyslím, že to iba hrá. Myslím, že je taký od prírody ( nie od prirodzenia- to by sa na mňa to niektoré vrhli! )
Niekedy sa hovorolo- šarša nikomu rozom nedala, ja by som to povedala modernejšie- postavenie( al. celebritám) nikomu rozum nedalo. Rochniačik si myslí že je celebrita s postavením 😎 😎

olise69
15. dec 2008

som z toho taká 😀 😀 😀, že píšem preklepy: šarža nikomu rozum nedala

monkula
15. dec 2008

veru, komu Pán boh nenadelil ,lopatou nenasypeš.... 😀
Sarke všetko na k prvému rôčiku...

olise69
15. dec 2008

diky 😉

libka1
15. dec 2008

V živote bol rozhovor s Toráčom, nieže by mi bol sympatický, ale Paviela vystihol dokonale... fuj... videla som už všeličo hnusné, ale že aj niečo ako Paviel existuje by ma nenapadlo... vlastne mi ho je ľúto... ale je pravda že takýto blud ako je tá relácia si človek pozrie zo zvedavosti, čo televízii fakt nahráva do karát... oproti týmto sú ešte aj Mojsejovci géniovia 😀 😀 😀

dannynka
15. dec 2008

babule kukali ste dnes niektora?ten Paviel je teda riadna "maska",a ten zaver teda nemal chybu........ 🤐

monkula
15. dec 2008

Danny,ahoj, ja som pozerala....
No, Paviel dnes ukázal aj ľudskú stránku svojej povahy... Ale to omdletie mi prišlo dosť nafilmované 😅 😅 😅

dannynka
15. dec 2008

moni-ved aj mne to prislo nejako divne,kvoli odpadnutiu hned volat zachranku.....teda celkovo to bolo nejake divne 😝

monkula
15. dec 2008

ja som párkrát odpadla a to som vžsy išla k zemi ako vrece a on ešte takú piruetku vystrúhal.... 😅 😅

minkak
15. dec 2008

ahojte aj ja som pozerala bola som zvedava na leishmaniu 😉 tak bola si tam???

monkula
15. dec 2008

aj ja som nakukovala... 😀

minkak
15. dec 2008

monika a ????videla si???? 😅
uz som myslela,ze sa to tu bude rozoberat 😉

leishmania kde si 😕 ????halooooo 😉 😅

monkula
15. dec 2008

no, ja neviem, ako leish vyzerá... 😅 😅 😅

leishmania
15. dec 2008

bola tam asi na 2 sekundy polka mojej hlavy a kusok trupu takze kto ma naozaj dobre nepozna nema sancu 😀 😀 ked boli v bufete a bola som v bielom 😀

bubba
15. dec 2008

caute no ja som pozerala koli leishmanii a zdalo sa mi ze som tam videla jednu jej spoluziacku (z fotiek)a lieshine vlasy 😀 😀 😀 ale s istotou to nepotvrdim 😝
inak dnesny diel totalne fiasko.ono to je uplne otrasne.uz to nebudem pozerat.dnes bol evidentny "scenar"z niekoho inej strany.pretoze ta dievcina by si nedovolila na detske oddelenie obliect taky kostym ako mala.cize dopredu vcedeli kam idu ked mala zo sebou kostym.strasne moc sa sponuje pred kamerami,vypusa sa,ukazuje vystrih,samozrejme ze to ma prikazom lebo bolo vidiet ze velakrat sa "zabudla"spravat ako hus.a takisto si nemyslim ze pawiel by bol taky hajzlik ze keby rozbil skumavku utekal by to povedat ze nech odoberu druhy moc a neviem co on odisiel do toho zachoda robit ked vysiel so skumavkou ci sa bol do dalsej vycikat alebo co...ale v kazdom pripade,kde by tak po ruke zobral prazdnu skumavku.....
je to slabota nie je to dobre spravene...akoze pawiel je arogantny blbecek ale polovicka z jeho vyrokov je "scenar"a takisto aj to jeho slavne odpadnutie,nikto si ho ani nevsimol,hlavne ze jeho kamoska co bola asi 15 metrov od neho bola pri nom prva a kricala v nemocnici nech zavolaju zachranku 😝 😖 😠 trapne

minkak
15. dec 2008

no leishmania,ale teda bola si tam 😉 aj ked iba kusok z teba ,ale predsa 😉 😅
bubba presne ,presne 😉 ----kostym,skumavka.........presne som nad tym rozmyslala

bubba
15. dec 2008

leish a bola tam ta tvoja spoluziacka ta baba s tou tmavou clenkou?ze to bola ona???

leishmania
15. dec 2008

to teda....kostymcek nemala v kabelke a ani paviel asi nenosi prazdnu skumavku vo vacku...aodpadolnejak bezpecne, ani hlavu si nenarazil... a hlavne dlho, pri takychto kolapsoch to je niekolko sekundove on tam mal zatvorene oci este aj ked uz bol nalozeny na nositkach, co by sa po takom malom kolapse uz davno prebral trochu ked na nho hovorili hybali s nim....