Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

leva
1. dec 2008

on len rozprava a rozparava a prd robi,ja by som ho poslala na plantaže robit toho Paviela.

leva
1. dec 2008

on nieje normalny,tie jeho otazky. 😲

zuzidr
1. dec 2008

ludia mne je až zle z toho aký je paviel d.bnutý ved on je chorý na hlavu,nič proti teplým aj kopu takých ludí poznám,ale paviel má IQ gumovej kačičky,hrozná hamba národa 😠 😠 😠 😠

ten druhý mu teraz dobre povedal,že nič nerobí 😖 dobre sa hádajú 😝 😅

mimikyky
1. dec 2008

ahojte kočky, tak som strašne rada, že nejsom sama, kto je presvedčený o tom,že Paviel je ... prvej triedy

leva
1. dec 2008

je riadne trapny,az neuveritelne,mne sa tiez nad nim rozum zastavoval kazdu chvilu,uplna brzda,neznasam ho fuj,ale ozaj fuj,nikdy mi nebral ale teraz mi stacilo.Nesie sa ako h.vno na palici,no je to chudak pri peniazoch.

leva
1. dec 2008

mimi,myslim ze by sme museli lupou hladat toho,kto ho ma rad 😀 😀 😀 normalny clovek urcite nie.

mimikyky
1. dec 2008

no, asi tak.......a ja som s ním bola pár hodín,fuj... a mne nadával za obuvák, a debil chytil lopatu naopak 😀 😀 😀 😀

leva
1. dec 2008

No ale tie jeho otazky:Vam sa pacia mrtvi ludia?ten pan musel mat dost.Mala mu ta maskerka pozicat ten ich puder 😀 😀

bubba
1. dec 2008

zuzidr.prave si urazila gumovu kacicku 😀 😀 😀
mne sa pacilo,akym sposobom sa vrtal mario v tom,ze by rad poznal tie hviezdy ktore pawiel strihava(mimochodom ste si vsimli tie vlasy znacky "seno"ktore dnes mal na svojej vzacnej hlave?este sa mi pacilo,ked podotkol,ze taky mlady clovek a uz ma byt za 8 milionov.....bola jedna velka skody,ze mario na konci nevybuchol a nenadal mu tak akoby si v skutocnosti zasluzil..alebo ja by som mu asi dala aj ten preplesk..
aj podla mna je pawiel len taka figurka showbussinesu niekto na jeho hluposti zaraba strasne prachy 😖

bubba
1. dec 2008

alebo tomu chlapovi ked zahlodal,ze vy mate pekne zuby a zacal sa smiat.tak som mu kukala na tie zuby ale do konca relacie ich uz neukazal este aj na konci rozpraval len tak na pol peri teraz neviem,ci ich mal fakt pekne alebo nie 😀

bubba
1. dec 2008

a pawielova osobna strazkina ktora chodi az k autu s nim aby mohla odobrat tanier od jeho huby 😅 😅 😅 chudera bud tiez nie je normalna alebo je to nejaka teta z ukrajiny ktoru sem prepasoval v kufri 😖

bibula
1. dec 2008

myslite,ze fakt bolli naposledy,??? 😉
no zase zaziaril ten pawlik 🙂

bubba
1. dec 2008

tak asi ked nedali nic,ale mozno to bol len taky chytak a nabuduce bude zasa diskoteka 😀

didusa.risulo
1. dec 2008

baby urcite to este bude lebo ja somsa len vcera dozvedela ze sa v sobotu zas nakruca a oni to robia cca 2 tyzdne dopredu

ale to s tou tazkou ze ci sa vam pacia mrtvy ludia to bolo velmi surove

bubba
1. dec 2008

hej hej len ci este budu oni dvaja 😀 😀 😀 lebo su skvela dvojka 😀

pacna
2. dec 2008

no ja som pozerala včera od začiatku a kusok po reklame a stačilo mi Paviel je vygumovany s tou kabelkou no super a stale len značky navonaju ma tym naličia ma tym
ale bavila som sa 😀 😀

elri
2. dec 2008

aj ja som sa vcera na Pavielovi nasmiala 😀 😀 prvu cast som nevidela....a este bude pokracovanie? Lebo koniec som nevidela

ankam
2. dec 2008

ahojte
bubba vlasy znacky "seno"som si vsimla aj ja-a neslo mi dohlavy ci je to taka moda ci sa enstihol ucesat?? 😀 😀 😀
a tie zuby si myslim ze nemal asi ziadne-ved ho ukazali zo zavretou pusou-tak neviem
ale tie hlody stali zato ja som sa tolko nasmiala 😀 😀 😀
super relacia 😀
skoda ze uz nebude-ale ked didusa vravi ze bude tak sa na nu tesim 😀
a Mario hovori jako kacer donald nie?podareny je

monkula
2. dec 2008

jaaj ,zase som zabudla pozerať 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzkaprofant
2. dec 2008

inac ja to teraz pozeram kadenik je riadne tupy , hruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuza, ze vraj ,,celebrita,, no neviem aka 😀 😀 😀

marse
2. dec 2008

ne to sa neda ani pozerat, Maria este znesiem ale paviela..ne to je moc... ten chlapec nema charakter, namysleny jak pavian s cervenu ritu v zoo, tomu by som nedala postrazit ani bicykel, co je moc to je moc... alebo je on na mna nejaky vyssi level.... ja som tak rada ze som ,,obycajny clovek"

petka_s
2. dec 2008

aj ja som zvedava ci bude pokracovanie...lebo na zaver neukazovali uputavku-ze nabuduce..
smiala som sa aj ja,ale hlavne sa zamyslam ako moze byt niekto tak sprosty ako ten paviel,
to je nieco nenormalne ako sa sprava,a ten marek!
ten sa mi zacina pacit!riadnu srandu si robi z toho paviela 😀

slnieckova
2. dec 2008

vcera bola posledna cast

vinka
2. dec 2008

škoda.To už nenájdu žiadnu bukvicu?Ja im požiačiam jednu.Mám takého suseda vydareného. 😀

marse
2. dec 2008

podla mna tu neslo o to ci su tepli alebo nie, ale skor o to pavielove spravanie, on aj keby bol na baby tak by bol totalny deb*l 🙄 tu islo o to aky je fajnovy a ze normalna manualna praca mu moc nevonia. on kazi reputaciu vsetkym teplym, ti z neho maju fakt radost...

mne z teplych sa paci Ferko Miklosko...to je akoze fakt ina trieda 😉

petka_s
2. dec 2008

a kadernictvo nie je manualna praca??-paviel si namysla,je hrozny,
ale dolezite je nie ako ucese,ale ze je drahy... 😒

petka_s
2. dec 2008

nie je.. 😅

mikalove
2. dec 2008

ten Paviel je fakt neskutočny 😅 😅

brnka
2. dec 2008

ja len nechapem, preco kazdeho opravuje, ze on je Paviel, ked v skutocnosti sa vola Pavlo 😎

marse
2. dec 2008

petka_s kadernisctvo je manualna praca, ale nie v Pavielovom podani, on urobi denne dvakrat smidli smidli vypyta 4000 a dovi , ved aj minule to bolo ze ..mne sa neche urobi to moj asistent 😠

manualna praca v kadernictve je ked tam kadernicka stoji 9 hodin denne vybavi 30 hlav a vecer si neciti ruky nohy 🙄