Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

majcik
autor
16. dec 2008

Lasica je super... a tvari sa vzdy vazne, ale mne sa aj Feldekova, Dangl a Markovic lubili

luciauk
18. dec 2008

majcik, veď máš internet, ja pozerám len z archívu a bez reklám 😉

majcik
autor
18. dec 2008

Luciauk - mame obmedzeny net, takze telku nepozeravam cez net

majcik
autor
18. dec 2008

Inac, reklamny su podla mna fajn - mozem si odbehnut na WC, zobrat nieco na pitie, na jedenie, niekedy sa stiham aj osprchovat 😀 😀

teodorka
18. dec 2008

no asi ma ukamenujete ale mne sa to teraz v nemocnici velmi pacilo ja som sa rehotala cely cas.Kym tam bol Torac tak ma to nebavilo lebo sa iba hadali ale teraz som sa fakt bavila super.Mne sa ta babenka paci vie si urobit srandu aj zo seba co si vie dnes malokto .A ....neberte zivot tak tragicky vazne potrebujeme aj takychto ludi na svete aby bola rovnovaha.Keby sme boli vsetci rovnaki bola by NUDA.

didusa.risulo
20. dec 2008

teodorka ano ukamenuju lebo takto diskusia je len o tom aki su zly, a neslusny a bla bla bla, a sem mozu prisievat asi len take baby,ktore pomastia brusko tym druhym

teodorka
20. dec 2008

didusa.risulo,
zatial sa nic nestalo asi preto ze tu odvtedy nik nebol... 🙂

bubba
20. dec 2008

ale bol len nebolo o com pisat.teodorka nicoho sa neboj a ak si za svojim nazorom stojis kludne ho presadzuj.didusa zbytocne rype keby sa nevyjadrovala tak ako sa vyjadruje tiez by ju tu nikto nekamenoval...ved si precitaj diskusiu dozadu a uvidis 😅 😅 ale podla mna je zbytocne sa nad tym zamyslat 😝 su to len nazory proti nazorom a ktovie kde je skutocne pravda 😉

didusa.risulo
20. dec 2008

buba, od zaciatku sa nikomu nepacilo aky postoj mam k relacii a k pavielovi, neake vynimky su tu, zacal tu niekto iny rypat a ja si po hlav enencham skakat na neakom chate, pretoze viem ze je tu vela osob ktorym ide len o jedno a to skriepky, no ja som to neni, ja som prisla z tatier a napisla som zvoj nazor a ako vidim paviela ja a potom sa na mna spustila lavina

slaviq81
20. dec 2008

Huraaaaaaaaaaaa, Rochnyak to vyhral - najhlupejsia celebrita 😀 😀 😀

majcik
autor
20. dec 2008

Nooo, to sa dalo cakat ... ale mne sa paci ten rebricek aj dalej

denisocka
21. dec 2008

ahojte,tak ja len - že najprv som si myslela že je Paviel naozaj jeden z najhlupejších,ale ked prišla ta jeho nova kolegyna tak som ostala vyjavená,že taka tuposť vôbec existuje 😕 ale hlavne,že je stranda a Paviel popri nej vyzerá dosť "múdro" 😵

ale je to super relacia,škoda že už nejdu Mojsejovci 😵 😵 😵 to bolo moje, a potom sme sa cely večer hádali s mužom kvoli ním 😝 a samozrejme počas celej relácie 😀

mikalove
21. dec 2008

😀 a zajtra bude dalšia časť?

denisocka
21. dec 2008

dúúúúfam 😀

mikalove
21. dec 2008

tak som zvedavá čo budú zase predvádzať 🙂 🙂

denisocka
21. dec 2008

mne sa velmi páčila oná,neviem jej meno,že ked šla na smetiarskom aute tak potom hovorila že sa jej to páčilo,tá práca s ludmi,že mohla komunikovať 😝

mikalove
21. dec 2008

Janka sa volá 😉 Paviel nemá chybu,neskutočné veci hovorí,nikto ma nepresvedčí že je z tejto planéty 😀

denisocka
21. dec 2008

😅 občas jak z Melmaku

vachovka
21. dec 2008

Nie, nie on je z Kosmosu 😀 😀 😀

denisocka
21. dec 2008

ale mne je sympatický 😝

didusa.risulo
22. dec 2008

baby davali uz ukazky co bude dnes?neviem stale ci budu tie tatry alebo nie, ale mali by byt

leva
22. dec 2008

Davali Smotanku,alebo to boli Prominenti,neviem presne,no paviel nezistil ze to ma Dano Dangl na hlave parochnu,vraj ma znicene vlasy 😀 😀 😀 kadernik jeden 😝

denisocka
22. dec 2008

hej hej,sa ho pýtal že- máte ale zničené vlasy ... a dangl-že to parochna a on že - vážne? 😀

slnieckova
22. dec 2008

😀 😀 😀

ankam
22. dec 2008

to som si aj ja vsimla s tou parochnou....... 😀 😀 😀 asi je taky kadernik ako ja 😀 😀 😀

denisocka
22. dec 2008

ankam 😀 😀 😝

ale ma napada že možno neni tak sprosty,možno celebrity maju fakt take vlasy a chodia k nemu na učesy 😎

bubba
22. dec 2008

akoze krochniak vobec nema vlasy ako slama 😀 😀 😀 sorry ale ta parochna vyzerala lepsie,tiez som to videla 😀 😀

ankam
22. dec 2008

😀 😀 😀 bubba 😀

bubba
22. dec 2008

ste ma nazhavili ak nezabudnem,tak pozeram,jaj sak musim pozerat sak to bolo to z tatier co spomninala diduska 😀 😀

didusa.risulo
22. dec 2008

buba no malo by to byt ale ja som este ani jednu uputavku nevidela, vy ano?ale neviem preco nedali