Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

didusa.risulo
11. dec 2008

zuzi je aky je a dokonca spravil par prusvihov tam kde bol naposledy no aj tak sme si vydychli ked sa to skoncilo

didusa.risulo
11. dec 2008

ale neobranujem ho

leva
11. dec 2008

Ale preco vsetky,ved teraz je on na čele,ma 1 miesto 😀

zuzitka
11. dec 2008

mi to pripomina mojsejovcov ..... vsetci na nich nadavali, ale ajtak ich pozerali 🙂

ale tento rochniak ..... za prachy ze by zo seba robil idiota? 😕 sa mi to nechce verit, aby jeden rozumny clovek sa znizil k takejto veci 😕

leva
11. dec 2008

ja by som ho tiez neurazala,keby som tie pracovnicky nevidela ako dru a on ich takto zhodi,to nieje pekne,aj kavu mu spravili,ochotne pomohli.Ale kaslem uz na to,kazdy mame svoj nazor a hotovka.

didusa.risulo
11. dec 2008

no ja neklamem mna potom asi klamal reziser no aj to moze byt asi, ale urcite to nerobi pre gabikine ocka

didusa.risulo
11. dec 2008

drobova

leva
11. dec 2008

Drobova,dalsia kapitola sama o sebe 😀

didusa.risulo
11. dec 2008

leva 😉

idem spat zajtra meriam teplotku a musim nieco pospat pa

leva
11. dec 2008

dobru 🙂

titkovamiriam
12. dec 2008

vidim ze burliva dabata 😀 ja uz len ze vcera sa mi pacilo ze rochniak by nemal byt nominovany za bebila - on by mal byt cena 😀 ,pretoze jeho nemozu dobehnut ani mojsejovci 😀 😀 😀 .tak ako je OSKAR mal by sa hlupin celebritam ododvzdavat ROCHNIAK 😀 😀 😀 -tod asi vsetko v tejto teme,pretoze som tu na dlhy cas naposledy a vsetkym prajem krasne sviatky ci uz pri telke s celebritami 😀 alebo s rodinou 😀

monkula
12. dec 2008

didusa, pre hlupáka každý hlúpy.....

bubba
12. dec 2008

monkula,ty si vcera pozerala forrest gumpa 😀 😀 😀 😀

monkula
12. dec 2008

a ešte niečo.. komentujem aj iné "celebrity", ale v téem showbiznos, tam to totiž patrí, ale tu sa bvíme v téme dvaaj v tom ,tak preto len Rochnyaka....

didusa.risulo
12. dec 2008

baby inak uraanie vam ide dobre sa mozte hanbit napriklad aby matka 2 deti takto pisala 😕

bubba
12. dec 2008

didusa ale ty si tu verejne nazvala ludi hlupakmi,pritom neopravnene,toto je disusia a kazda musi brat do uvahy to ze mame ine nazory.....a koli pawielovi?????nehrozi 😀

slnieckova
12. dec 2008

😀 😀 😀 jaj baby, sranda s vami niekedy, fakt 😀

titkovamiriam
12. dec 2008

😀 😀 😀

zuza80
12. dec 2008

didusa, ja si tiež myslím, že Rochniak je magor, ale aby niekto začal urážat len preto,že si o nom napísala niečo iné, ako si myslí večšina, je úbohé.a to tiež o niečom svedčí .vobec na to nereaguj a nenechaj sa vytočit.niektoré sem chodia vyslovene koli hádkam.

slnieckova
12. dec 2008

tak pridam aj ja polienko do ohna: pre mna clovek, ktory sa prezentuje takymto stylom na verenosti, straca akukolvek ludsku hodnotu (tym nemam na mysli inteligenciu, ludsku dostojnost, myslim tym to, ze mi jednoducho nestoji za povsimnutie...) A ak ten clovek taky v skutocnosti nie je a prezentuje sa tak len kvoli peniazom, televizii, sou alebo comukolvek inemu... tak taky clovek pre mna tu hodnotu straca, aj keby mal 10 titulov pred menom, 10 za menom a bol uznavany na celom svete ako stelesnena dokonalost a dobrota... pretoze znizit sa k niecomu takemuto moze len neinteligentny clovek (pritom nemusi mat IQ 60 😉, ono ta inteligencia velakrat spociva aj v niecom inom, nielen vo vedomostiach ako takych....)

len tolko som chcela povedat 😀

takze Rochnyak nerochnyak... nech by to bol ktokolvek, ak by sa tymto stylom prezentoval na verenosti, klesa v mojich ociach na bod mrazu 😉

didusa.risulo
12. dec 2008

zuzi tak to mas uplnu opravdu, baby na materskej sa nudia asi 😖

monkula
12. dec 2008

didusa, prvá si začala urážat ty.... len preto, lebo sme nehíkali nad tým že poznáš Rochnyaka, a že sme nezmenili názor po tom čo si napísala, že je úplne iný a na blbého sa len hrá... tak v tom prípade, je pokrytec...
pretoža ja by som sa nehrala na magora, ani za peniaze....

P.S.: Paviel je z Ukrajiny, nie z Ruska, ako si napísala......
A nenudím sa, odpočívam po celodennej makačke.... a to, že som matkou, skvelou matkou dvoch detí predsa neznamená, že nemôžem mať svoj názor a že budem ako teliatko prikyvkávať na každýnázor....

Bubba, áno, pozerala som Gumpa, ale toto heslo poznám už dááávno, a použila som ho, lebo v tej chvíli sadlo ako uliate....

titkovamiriam
12. dec 2008

forest je srdcovka a knihy su uzasne,len skoda ze nasfilmovali aj tu druhu-som mimo temy viem 🙂

monkula
12. dec 2008

titkova, presne, forrest je studnica múdrosti... niektoré by si ho mali pozrieť....
Napíšmi do IP autora knuhy prosím.... ja som zabudla 😅

asitka
12. dec 2008

mon...veď ty tak inteligentné žieňa...prosím Ťa...čo tu ešte robíš????

zuza....ja bud tebou...tak tu tak nehájim dotyčnú...pretože, tým, že si myslíš, že rochniak je magor...máš podľa dotyčnej...nasraté v hlave...to som len vyňala z jej príspevku......tak skús prehodnotiť....kto tu koho uráža... 😀

ja len toľko...a prišla som cicu vyhnať odtiaľto...si len tlak dvíha...a neni je to treba 😀

monkula
12. dec 2008

už idem asitka......

asitka
12. dec 2008

no veď preto...cica 😀 a neopováž sa nazrieť.... 😀

lucxy
12. dec 2008

baby to co? asitka tak to je asi kazdeho vec co sem napise ty nemas preco na monkulu takto pisat,,,,vsak si povedala len svoje,,,nie? 🙂

slnieckova
12. dec 2008

lucxy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moj ty smutku

monkula
12. dec 2008

lucy, ale asitka to myslela v dobrom 😅