Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

didusa.risulo
15. dec 2008

baby nevravte ze to nebudete pozerat aj nebuduce

a co sa tyka toho ze vedia,nevedia,oni vedia kde idu, v tatrach mala macicka ihlicky a potom ich prezuvali do topanok ktore im kupili

ale dnes som si vsimla ze to nemaju dobre spravene,vela chyb je tam

bubba
15. dec 2008

didusa no nebudem to pozerat ja som sa uz aj teraz chcela na to vykaslat ale leish dala lakavu ponuku 😀 😀 😀 vidiet trs jej vlasov nazivo 😀 😀 😀 tak som neodolala..je to hnusna trapna relacia...a neporovnavajte s´ju s mojsejovcami,urazate ich 😠 😠 ale samozrejme ze budem chodit citat a ak budu nejake ohlasy ze to bolo dobre,tak kuknem v archive 😝 😀

didusa.risulo
15. dec 2008

ja som cakala ze ukazu co bude na buduce mali by byt tie tatry,ze sa tak uvidim ale som zvedava ako to schomolia kedze som bola na nakrucani a viem ake trapnosti tam budu

bubba
15. dec 2008

a teba tam bude vidiet???? 😀 😀 😀

didusa.risulo
15. dec 2008

no malo byt ak to nevystrihnu lebo neviem co tam daju ale paviel ma ozdoboval s vlasmi na stromcek tak mozno to tam aj daju ale to bude strasne 🙄

libka1
16. dec 2008

Ja som to nepozerala ani vcera a ani uz nikdy nebudem, videla som to raz kusok s toracom, a raz kusok s tou slepickou... Stacilo to na to aby som bola presvedcena ze to nie je moj zaner... Takze Didusa vravim ze to nebudem pozerat, iba tak pre info... 😝

luciauk
16. dec 2008

vy ste masky 🙂 a práve preto, že všetci čumia na tú kravinu, tak nám zrušili 7s.r.o. ☹

bubba
16. dec 2008

no didusa uvidim mozno kuknem kusok pokym ta nebude vidiet 😀 😀 😀
7 sro zrusili?sak este donedavna to davali 😅 😅

luciauk
16. dec 2008

slniečková, tá definícia je presná. slávna osoba, nič viac. celebritou je Alžbeta II, Michael Jackson, Bill Gates, ale aj Jack Rozparovač...takže ňou môže byť aj Paviel, či ako sa volá ten omyl prírody. práve pozerám kúsok tej relácie, myslím, že to je posledná časť 😉 ale zdá sa, že je tam takých omylov viac 😎 mne skôr vadí, keď takých ľudí nazývajú osobnosťami. podľa mňa je osobnosťou aj môj 7mes syn a to oveľa silnejšou a zaujímavejšou, ako napríklad taká Pamela Anderson 😉 alebo nejaký Paviel 🤐 🤐 🤐

luciauk
16. dec 2008

práve zapotil, že vstával o pol šiestej do práce ako sprostý ☹ polovici divákov tej relácie práve vynadal 😠

monkula
16. dec 2008

lucia, to ja to isté, ako keď Dzurinda zapotil, že v noci pracujú len zlodeji... 😝

vinka
16. dec 2008

Luciauk 😀 😀 😀 napísala si to supééééér a pravdivo. 😀

janka196
16. dec 2008

akurat pozeram tu hovadinu a nechapem jednu vec, teda ze nevedia kde pojdu pracovat a ta krasavica bezne nosi v kabelke kostym sestricky=slapky 😖

janka196
16. dec 2008

jaj uz vidim ze ste to rozoberali 😅

monkula
16. dec 2008

janka, nevadí.. 😀
Aspoň ukázali, ako dvaja blonDˇaví "nevedia" kam idú 😀

janka196
16. dec 2008

mon veru no ale je to riadna trapotina. ze sa nehanbi takto sa obliect v nemocnici. tu takto chodia anglicanky na diskoteky 😀 😀 😀

monkula
16. dec 2008

😀 😀 😀
a ak áboal trápna k tomu lekárovi ,že pán dopktor, ale noooo, až takto nieeee 😝 😝

janka196
16. dec 2008

hej alebo ze nech jej zaviaze tie snurky. no mam dost vazne a ten paviel sak ten sa len zasiva a akodlho rozmyslall ze rovno a do prava. asi si nevedel spomenut ktora je prava a ktora lava 😀 😀

monkula
16. dec 2008

asi ho v destve preúčali na pravú ruku... 😉

janka196
16. dec 2008

mon urcite 😉

luciauk
16. dec 2008

mon, alebo ako ked jeden politik hundral, že im chcú zaviesť pichačky ako niekde v mäsokombináte 😨 asi zabudol, že v takej fabrike pracovali aj jeho rodičia a starí rodičia...pán veľkomožný 😠

no, tak som vydržala pozerať 10 min. bolo mi na bliti z tej krásavice v ohoze pre šlapky. zistila som, že sa rozprávam s prádlom, ktoré som vtedy ukladala, tak asi tak ma to zaujalo 😖 jaj, že na toto dala markíza peniaze... ☹ ☹ ☹ vy sa na tom možno viete zabaviť , ja nie. tak príjemnú zábavu 😉

spathiger
16. dec 2008

Zas jeden spravny markizacky tah, ako si pritiahnut, ci pretiahnut? divakov. Najlepsie, co mozte urobit, je NESLEDOVAT TO... 7 s.r.o. fakt zrusili ???!!!

luciauk
16. dec 2008

no ja sa s radosťou stanem členom nesledovačov Dvaja v tom 🙂 len či to pomôže 🙄

monkula
16. dec 2008

spathifer, veru zrušili.... vraj to bolo málo vtipné... no ja neviem... mne to vtipné prišlo, no, ale zase, nie každý chápe inteligentný humor, že?

spathiger
16. dec 2008

Monkula.. Malo vtipneee ???!!! To ma byt vtip??? Boze, tak dnes to uz nebude? Markizu mazem!

majcik
autor
16. dec 2008

Sedem s. r. o. ide prave teraz ...

monkula
16. dec 2008

Sedem sro končí až od nového roka....

majcik
autor
16. dec 2008

Skodaaaa ... ja niektorych z nich mam tak rada, len skoda, ze je to neskoro

monkula
16. dec 2008

no, my sme sa na to mvždy dobre zabavili... 😀
keď lasica dač otrepol ,ta kt ostálo za to... 😀