Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

titkovamiriam
25. nov 2008

afektovany-strasne!!!! 😠

matullienka
25. nov 2008

ja som na nich uz uplne alergicka a krochniak sa tvaril ako keby pozral vsetku mudrost sveta ako sorry za výraz ale inak to nezvladam 😠

zuza80
25. nov 2008

ja mám pocit, že ten Mário to občas hrá pred kameramy, síce neviem prečo robí dobrovolne zo seba takého blba, asi chce tým zaujat. a očividne zaujal. a ten Paviel mi proste príde tak blbý, že si tú afektovanost ani neuvedomuje a kolkokrát ani neuvažuje, čo povie. no proste strašné 😝 . úroven vysielacích programov klesá. Najskor "velmi inteligentný" Mojsejovci a teraz toto.čo nás čaká nabudúce 😢

titkovamiriam
25. nov 2008

ja markizu uz skoro vobec nepozeram ☹ .

matullienka
25. nov 2008

baby to ten mario bol v tejto casti pri tych kravach?

zuza80
25. nov 2008

ano matullienka, teraz boli pri kravách. kravky si museli užit a aj koníky. určit ešte teraz majú z nich stresy.

matullienka
25. nov 2008

no chudata zvierata 😠

minkak
25. nov 2008

hej aj mne bolo luto tych zvierat.....a ked paviel isiel skoro hodit to ......tomu konovi ☹ dobre,ze tam vbehla ta pani,ze to co robis!!!!
no sa ukazal............
ale sa mi ratal s tymi topankami......a ked mu spadol ten jeden sacok z nich 😀

matullienka
25. nov 2008

a co isiel hodit tomu kkonovi?

zuza80
25. nov 2008

chcel kona naučit, aby robil svoju potrebu na jedno a to samé miesto, tak mu dával "popod nos" jeho výkaly.

matullienka
25. nov 2008

co? to myslis vazne? to je indy ch.. 😠

minkak
25. nov 2008

tak-tak ☹ ani nie tak hodit mozno ako mu to daval popod nos ako pise zuza80.... ☹ no des 😠 jemu to tak mali dat 😉

mercy
25. nov 2008

Hm, ja som videla Mária uvádzať tie súťaže-to bol des.Prekvapilo ma, aký bol normálny- nevytočený.paviel je kreatúra a ešte je aj zlý 😒

matullienka
25. nov 2008

mercy: on je aj strasne arogantny

slnieckova
25. nov 2008

no, tak pozerala som to asi ako vacsina zo zvedavosti, ze co to zase Markiza vymyslela... nikdy viac, dakujem pekne, program pod akukolvek inteligencnu uroven....

matullienka
25. nov 2008

slnieckova: plne s tebou suhlasim

mercy
25. nov 2008

Ten program má v sebe niečo poučné, len to tam treba vidieť.Napríklad ako veľmi môže mať niekto pomýlené hodnoty a ako málo dokáže urobiť pre iných ľudí...í

matullienka
25. nov 2008

no myslim ze u tych dvoch to bolo jasne hned od zaciatku

zuza80
25. nov 2008

tento prvý diel mal určite velkú sledovanost, ale už bude len klesat. normálny človek sa na to nevydrží pozerat pravidelne.neviem pre koho je takýto štýl zábavy určený.a nič proti homosexuálom, ale týto dvaja ich v dobrom svetle neprezentujú.

matullienka
25. nov 2008

zuzi: myslim si to iste a strasne im slava stupla do hlavy

ejusa
25. nov 2008

Ten Paviel je dost nesympaticky,urcite to nebudu dlho vysielat,aj ked chvilami to nebolo az take zlé,je taky nedotknutelny,pride cely od Versaceho od hlavy po paty do kravina 😀 A ten druhy bol ovela horsi este.A to vzdy tam s tym Pavielom bude ten Mario?

womenne
25. nov 2008

tak oni dvaja uplne potupuju všetkych gayov,pretože normalny gayovia sa takto nespravaju 🙄
ja som sa len nasmiala aky su sprosty oni si hovoria celebrity??a že je unaveny z nakupov takže už nejde česat hmmmmmm tak ajja by som sa tak chcela unavit 😎

titkovamiriam
25. nov 2008

no vidim ze som o nic neprisla a aj na markize su podobne ohlasy 😀

bubba
25. nov 2008

jeziiiiiiiis ja som nato zabulda 😀 😀 😀 teraz nemozem s vami ohovarat musim si to kuknut dufam ze to je v archive 😀

bubba
25. nov 2008

cit."vy mate tu vyrazku,to vam treba vytlacit" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vynemate podprsenku?vyzeraju ako silikonove 😀 😀 😀 😀 "

slnieckova
25. nov 2008

bubba ked chces vidiet, ako sa prechadza v dvanastisicovych topankach po hnoji s gucci kabelkou, tak smelo pretukavaj archiv, urcite to tam je 😀 😝

bubba
25. nov 2008

ja uz to kukam dobre sa bavim 😀 😀

mirrinka
25. nov 2008

baby,a kto bol ten druhý truľko?

audreyd
25. nov 2008

možno som divná, ale mne sa mário celkom páčil 😀 teda v porovnaní s pavielom je každý iný človek "normálny" aj keby to bol akýkoľvek bob 😅

audreyd
25. nov 2008

"blb" som chcela napísať...